مشاوره حقوقی تلفنی (رایگان و ۲۴ ساعته)

به دلیل آنکه بسیاری از مسائل روزمره انسان ممکن است جنبه حقوقی داشته باشد، فوریت امر اقتضا می کند که در طول شب و یا روز در ایام تعطیل نیازمند اخذ مشاوره حقوقی باشد.

بسیاری مسائل ممکن است برای فرد اتفاق بیفتد که به مشاوره فوری حتی در ساعات غیر معمول نیاز پیدا کند. مثل تصادف کردن، کلانتری رفتن به هر دلیلی، دعوا و اختلاف خانوادگی بین زوجین یا بحث و ابهام و سوالاتی در این باره که فرد در لحظه نیازمند مشاوره با یک وکیل حقوقی یا مشاور حقوقی است.

تبادل نظر با مشاور و وکیل می تواند در نحوه تصمیم گیری و بار شدن اثر حقوقی بسیار موثر باشد؛ به همین دلیل اهمیت مشورت کردن در اینجا مشخص می شود.

اما این که ما به کدام مشاور حقوقی اعتماد کنیم و از کدام موسسه حقوقی مشاوره بگیریم در اسرع وقت پاسخگو باشند و به درستی راهنمایی کنند، موضوعی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت؛ پس همراه ما باشید.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان و شبانه روزی

آنچنان که فردی اگر در احکام شرعی به دنبال فتوای مرجع خود است و سامانه های آنلاینی به صورت شبانه روزی مشغول این کار هستند در امور حقوقی نیز این امر ممکن است برای افراد رخ بدهد که در ساعات معمول یا غیر معمول بخواهند با مشاور و وکیل صحبت کنند.

برای تصمیم گیری در زمینه های مختلف لازم است از مشاوره شبانه روزی و تلفنی کمک بگیرید؛ در سامانه وکیل تاپ می توان به صورت تلفنی و در هر ساعت از شبانه روز از مشاوران حقوقی مزبور بهره مند شد.

همچنان که گفتیم مشاور حقوقی می تواند با ارائه راهکار در تصمیم گیری فرد نقش موثری داشته باشد و همین امر مستلزم این است که با فردی متخصص در حوزه حقوقی مدنظر مشورت شود.

مجموعه حقوقی وکیل تاپ از مجموعه هایی است که وکلا و مشاورات متخصصی بهره مند است و می تواند در تمام حوزه ها از قبیل حقوقی، خانواده، کیفری و… فرد را راهنمایی و کمک کنند.

مشاوره حقوقی رایگان و شبانه روزی

مشاوره حقوقی رایگان تلفنی با وکیل

مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته شامل موارد محدودی نمی شود و هر مسئله حقوقی در هر زمینه ای را شامل می شود.

از جمله اموری مانند:

قضایی

کیفری

خانوادهمشاوره رایگان تلفنی با وکیل در شهرستان

 مهریه

 نفقه

 طلاق

 تمکین

اختلافات مالی

موارد دیگر.

با وجود مسائل حقوقی مختلف در زندگی افراد برای تصمیم گیری مناسب و پیشبرد صحیح امور لازم است که از یک وکیل سوالاتی در آن زمینه پرسیده شود.

پاسخ به چند سوال مراجعه کننده شاید برای یک وکیل یا مشاور کار دشوار نباشد اما برای افراد دیگر که ممکن است گره کارشان با دانستن آن باز بشود یا اینکه تصمیم درست تری اتخاذ کنند بسیار اهمیت خواهد داشت. از این رو مجموعه ما یعنی «وکیل تاپ» با فراهم کردن فرصت مشاوره ۲۴ ساعته و رایگان حق استفاده و دسترسی از وکیل را برای عموم آماده کرده است.

مزایای مشاوره با وکیل

همیشه گفته شده که حقوق و علم قانون نیز نوعی رشته تخصصی به حساب می آید و دانشی است که به فراخور جامعه افرادی در پی آن تحصیل می کنند و همینطور زبان حق خواهی و زبان دادگاه با علم حقوق لازمه یک دیگر هستند.

قطعا کسی که دانش حقوقی ندارد و طرح و اقامه دعوا می کند هزینه زمانی زیادی را اقلا متحمل خواهد شد؛ زیرا بدون داشتن علم نسبت به آن اقدام کرده است. در حالی که با یک مشاوره کوتاه  که در مفاهیم دینی نیز به اخذ مشورت بسیار سفارش شده است، می توان بهترین تصمیم را اتخاذ کرد و از بسیاری اختلافات جلوگیری کرد.

اینجاست که اهمیت مشاوره حقوقی پیدا می شود که در بسیاری از موارد می توان با اخذ مشورت کوتاه از مشکل پیش رو رهایی یافت آن هم از طریق مشورت با وکلای با تجربه و متخصص که بستر این کار توسط مجموعه وکیل تاپ فراهم گردیده است.

مزایای مشاوره با وکیل

مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته

از مواردی که ممکن است در هر ساعت به خصوص در طول روز برای فرد پیش بیاید مسائل مربوط به انعقاد قرارداد است که فرد مصلحت را در این میبیند با وکیل در حوزه قرارداد. ها مشورت کند. تا از راهکار های لازم برای مسئله مورد نظر آگاه شود.

همچنین مسائل خانوادگی طلاق، مهریه، نفقه، ضرب و جرح چه بین زن و شوهر یا افراد دیگر، تصادفات، کیف قاپی و بسیاری موارد دیگر از جمله اموری هستند که فرد در آن باره قصد گرفتن مشاوره و مشورت کردن با وکیل متخصص را دارد.

وکلا و مشاوران مجموعه وکیل تاپ در کنار مشخصات، حوزه تخصصی ایشان نیز درج شده است که می توان متناسب با مسئله پیش آمده با متخصص زمینه مورد نظر ارتباط گرفت و به صورت تلفنی از ایشان راهکار مناسب خواست.

در بسیاری از موارد بعد ها مشخص می شود که اگر قبل از انجام عمل با فردی مشورت می شد، بسیاری از اختلافات و هزینه ها ایجاد نمی شد! برای مثال در زمینه خرید و فروش ملک یا انعقاد قرارداد وکلا نقش موثری می توانند ایفا کنند که اختلافات آینده را به حداقل برسانند. همچنین است در نحوه طرح دعوا، شرایط اقامه دعوا، دادگاه صالح برای اقامه دعوا و…

در مقابل اگر وضعیت فرد به گونه ای باشد که در حالت فوری قرار ندارد بهتر است بدون عجله و شتاب با وکیل و مشاور صحبت بشود تا با  مطالعه پرونده یا موارد دیگر به نتیجه مورد نظر برسند.

زیرا برخی موارد مانند قرارداد هایی که در گذشته بسته شده اند نیازمند مطالعه است و در قالب مشاوره فوری موضوعیت ندارد.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان خانواده

مشاوره حقوقی فوری

مشاوره تخصصی تلفنی و متنی آنلاین با وکلای سراسر کشور

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان خانواده

موارد و دعاوی مرتبط با خانواده مانند نفقه، حضانت، جهیزیه، ازدواج مجدد، طلاق به درخواست زوجه یا توافقی و… دارای احکام و آثاری ست که بهتر است با وکیل دادگستری در خصوص اقدامات لازمه مشورت اخذ شود؛ زیرا دعاوی خانوادگی تنها به مواد حقوق خانواده محدود نیستند که افراد فهم کلی از آن داشته باشند و برخی قوانین آن شکلی هستند مانند دادخواست اعسار و تقسیط مهریه، تامین و توقیف خواسته و…

در خصوص این امور می توان با وکلا و مشاوران مجموعه وکیل تاپ به‌ صورت تلفنی ارتباط گرفت و اخذ مشاوره کرد.

مشاوره حقوقی رایگان کیفری

در خصوص امور و اختلافات کیفری مثل کلاهبرداری، ضرب و شتم، توهین، افترا، چک، خیانت در امانت، سرقت و قتل، قاچاق کالا و ارز، تصرف عدوانی و… می توان از طریق سامانه و مجموعه وکیل تاپ مشاوره اخذ کرد و سوالات و ابهامات لازم را از ایشان جویا شد.

همانطور که گفته شد در تمامی امور مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری و خانواده توسط وکلا و مشاوران متخصص مجموعه وکیل تاپ‌ آماده ارائه خدمات حقوقی مانند مشاوره و انجام وکالت هستند.

مشاوره حقوقی ملکی ۲۴ ساعته

مشاوره حقوقی ملکی از طریق سامانه وکیل تاپ به صورت ۲۴ ساعته انجام می پذیرد و افرادی که در مسائل ثبتی و امور ملکی دچار مشکل شده اند، می توانند در این زمینه به صورت رایگان و تلفنی مشاوره بگیرند یا انجام وکالت را از وکلای متخصص وکیل تام درخواست کنند همچنین ارائه خدمات حقوقی به صورت آنلاین امکان پذیر است.

وکلای ملکی موسسه وکیل تاپ با داشتن پرونده های گوناگون و مطالعات مستمر در این زمینه تخصص و تجربه کافی برای پیشبرد پرونده ها را دارند.

مشاوره حقوقی رایگان کیفری

مشاوره حقوقی رایگان و ۲۴ ساعته با وکیل در تهران

همچنان که گفتیم یک وکیل با داشتن پروانه وکالت در حوزه هایی تخصصی که گاها ممکن است عام نیز باشد فعالیت می کند و می تواند در بسیاری ار امور حقوقی به مسائل پیش روی افراد و پیشبرد صحیح آن ها کمک کنند.

از طرفی به این دلیل که وکلا در دادگاه ها دائما مشغول هستند، از رویه قضایی و قوانین موضوعه و… آگاهی دارند و می توانند همیار خوبی برای اخذ مشاوره باشند.

مشاوره حقوقی به جز موارد گفته شده در بالا ممکن است در زمینه ثبت طرح صنعتی، ثبت شرکت ها و فعالیت شرکت ها نیز باشد همچنین شایع ترین اختلافات در حول موضوعات قراردادی می چرخد که افراد می توانند با مشاوره از وکیل دادگستری راهکار لازم را بیابند.

به همین دلیل می توان از مجموعه وکیل تاپ و سامانه آن برای اخذ مشاوره تلفنی رایگان و سایر خدمات حقوقی استفاده کرد.

موسسه وکیل تاپ با گرد آوری بهترین وکلای در سراسر کشور در پی ارائه بهترین خدمات حقوقی به افراد جامعه است.

مشاوره رایگان تلفنی با وکیل در شهرستان

همانطور که گفته شد موسسه وکیل تاپ با گردآوری وکلا و مشاوران از سراسر کشور امکان این امر را فراهم کرده است که هر کسی در هر شهری به جز اخذ مشاوره با وکیل مزبور همان شهر در صورت لزوم امکان وکالت مزبور را نیز از ایشان درخواست کند.

برای دریافت مشاوره حقوقی با بهترین وکلای پایه یک دادگستری می توان به صورت تلفنی و آنلاین می توان از طریق سامانه وکیل تاپ اقدام کرد‌.

مشاوره رایگان تلفنی با وکیل در شهرستان

جمع بندی

موسسه وکیل تاپ با توجه به حداکثر رساندن حق و اصل حق دسترسی به وکیل با وجود وکلایی از سراسر کشور در تمام زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات حقوقی است تا افراد در هر کجای ایران بتوانند با دسترسی ارزان و سریع به وکیل بتوانند در تصمیمات خود احکام قانون را مد نظر قرار دهند و بدون علم و آگاهی اقدامی را انجام ندهند.

ارائه خدمات مزبور به صورت تلفنی رایگان و ۲۴ ساعته و همچنین به صورت آنلاین و در صورتی که لازم باشد انجام وکالت توسط وکلای همین مجموعه انجام خواهد گرفت.

سوالات متداول

در این زمینه موسسه وکیل تاپ با بهره مندی از مشاوران و حقوق دانان متخصص در ۲۴ ساعته شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات و مسائل حقوقی شما است.

همچنان که گفته شد مشاوره حقوقی از جهتی پیشگیری از ایجاد اختلافات است و از طرف دیگر اگر هم اختلافی ایجاد شده به تصمیم گیری بهتر کمک می کند.

در تمام مسائل قضایی شامل مسائل کیفری، حقوقی مانند خانواده، بیمه، قراردادها و… میتوان از مزیت مشاوره حقوقی تلفنی بهره برد.

3.7/5 - (3 امتیاز)
15 نظرات
 1. F taghzade می گوید

  سلام وقت بخیر من یک خانم هستم که نزدیک به ۱۳ ساله که دارم با همسرم زندگی میکنم دو تا بچه ۵ و ۱۰ ساله دارم ایشون از اول کمی خسیس بود و به هیچ عنوان به من پولی به عنوان خرجی نمی‌داد ولی هیچ کس نمی‌دونست و همه زندگی ما رو خوب و خوش می دونستن همیشه سر پول دعوا داریم ولی امروز که قرار بود از خونه بریم بیرون ایشون گفت که من نمیام منم گفتم باشه ایرادی نداری ولی خرجی منو بچه ها رو بده ایشون گفت به هیچ عنوان پول نمیدم… سر همین قضیه کار به بگو مگو رسید و ایشون با عصبانیت به سمت من اومد و برای اولین بار شروع به کتک زدن من کرد… ولی من می خوام از یک راه قانونی اقدام کنم که هم ایشون دیگه نتونه به من آسیبی برسونه هم اینکه برای نفقه و خرجی یک راه حل مناسبی پیدا کنم… راستی بگم که امروز صورتم کمی قرمز شد و الان به شدت می سوزه…… لطفا راهنماییم کنین ممنون میشم

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام: باید به پزشکی قانونی مراجعت نموده و با استناد به ان شکایت نمایید و باید به یک وکیل وکالت دهید تا کارهای شما را انجام دهد.

 2. مسلم ارمونتن می گوید

  سلام من قطعه زمینی به مساحت ۵۰۰ متر درطرح هادی توی یکی ازروستاهای شهرستان لاهیجان دارم که قبلا خانه اجدادی ما داخلش بود هنوزهم بقایای اون خونه مونده ولی موقعی که رفتم ازبنیاد نقشه گرفتم زده کاربری باغی ایا میشه کاربری مسکونی گرفت براش وایا اون هشتاد درصد قیمت زمین که میگن باید مالیت بدی شامل این زمین هم میشه ممنون میشم راهنماییم کنید

 3. سامان یزدانی می گوید

  سلام بعد از طرح طلاق و درخواست مهریه از طرف زنم، دادگاه حکم به تمکین و پرداخت نیم عشر دولتی داده است. الان من باید چکار کنم؟ آیا من را مجبور به پرداخت مهریه میکنند؟ در صورتی که اصلا توان مالی ندارم

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام: باید دادخواست اعسار تقدیم نمایید که مالی برای پرداخت ندارید.

 4. سعید می گوید

  آیا می توان تقسیم ترکه را بدون ارجاع به دادگاه از طریق داوری انجام داد

  1. بهزاد زینالی می گوید

   باسلام
   دعاوی راجع به ترکه متوفی اگرچه خواسته دین و یا مربوط به وصایای متوفی باشد تا زمانی که ترکه تقسیم نشده، در دادگاه محلی اقامه می شود که آخرین اقامتگاه متوفی در ایران، آن محل بوده. جهت اطلاع از شرایط و نحوه تقسیم ترکه با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۰۹۰ تماس حاصل فرمائید تا وکلای متخصص وکیل تاپ شما را راهنمایی نمایند.

 5. خانم محمدی می گوید

  سلام/ وقت بخیر
  درمورد شرایط طلاق توافقی میخاستم بدونم واینکه براطلاق راهی است که فقط در محضر انجام بشه ودادگاه نره/ باتوجه به اینکه الان دادخواست ها ابتدا به شورا ارسال میشه وبعد دادگاه/ میخاستم بدونم فقط دادگاه بره و مدت زمان کمتری داشته باشه

  1. بهزاد زینالی می گوید

   باسلام
   در طلاق توافقی، توافقی که میان زوجین انجام می گیرد، ممکن است در دفتر اسناد رسمی و یا تنظیم یک سند عادی میان خود زوجین و تایید بعدی آن در جلسه رسیدگی محقق شود. با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۲۰۹۰ تماس حاصل فرمائید تا وکلای متخصص خانواده وکیل تاپ شما را راهنمایی نمایند. موفق باشید.

 6. سیدمحمد موسوی می گوید

  با عرض احترام سلام بنده سید محمد موسوی هستم یک سول داشتم اگرد محبت کنید کمکم کنید ممنون میشم پسر خواهر بنده که ساکن حسن آباد تهران هست ۱۶ سالش هست در یک کارخانه سفره سازی کارگری میکند یک سال ونیم هست هفته پیش در کارخانه بخاطر جابجائی محصولات کارخانه از روی آسانسور شرکت به زمین افتاده دوچار شکستگی هر دو ساق دست شوده بیمارستان بردند دست ها را پلاتین کرده بعد یک هفته از بیمارستان به منزل آورده به ساحب کارش تماس گرفته بچه دستش شکسته من که توانایی درمان ندارم شما اگرد کمک کنید وگرنه کاری از دست من بر نمیاد ساحب کارش جواب داده من بابد پلاتین دستش هشت میلیون دادم دیکه من کار ندارم این بچه مدارک ندارد اتباع هست فقط برکه سر شماری دارد ایشان جواب سر بالا داده لطفا رهنمایی کنید باید چکار کند این خانواده واقعن وضعیت مالی بدی دارد وگرنه بچه ۱۶ سال به کار نمی رفت ممنون میشم یک راه دورست نشان بدید تشکر از شما خداوند متعال خیر دنیا و اخرت برایتان بدهد انشاالله

  1. بهزاد زینالی می گوید

   باسلام
   جهت مطالبه دیه نیاز به تشخیص پزشکی قانونی و رأی دادگاه است.

 7. فاطمه محمدی می گوید

  سلام شخصی گروه بورسی زده. سبد گردانی میکنه من با او توسط گروه آشنا شدم و چند تا صفحه یا همان پرتفوی دستش دادم کهه کا. کنه وده درصد ازسود را هم بگیرد یک نوبت پول بهش پرداخت کردم. چند مدتی که فقط ضرر میکنه نصف مایه پول که دستش دادم از ست داده همش میگفت صبر کن تا جبران کنم ولی همش پولو ازدست میداد آیا میتوانم از اوشکایت کنم. پولم وخسارتم رابگیرم ممنون راهنمایی کنید

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام: بله می توانید مطالبه خسارت نمایید از این شخص.

 8. مهدی عبازاده می گوید

  سلام خسته نباشید. ۳ سال پیش همسرم رو طلاق دادم ۷سکه ۲۵ملیون اجرت و نفقه با کمک برادرم از لحاظ مالی خیلی کمک کرد و خونه داد تا دوباره ازدواج کنم و پسرم رو هم خودم نگهداری میکنم که حالا ۱۴ سالشه.و در آخرین حکم ۱۱ ماه یک سکه پرداخت میکنم. ۲۰ روز پیش پدرم فوت کردند بعد از ۷ روز پیام اومد که تامین خواسته دادخواست کردند.منم به برادم گفتم چون مابینمون حساب کتاب داشتیم گفت پس حساب من چی میشه منم گفتم نمیدونم. بعد از ۸روز پیام ابلاغ اومد که استرداد کردند و پرونده باطل شده و ۲۰ روز تجدید نظر رای دادند. در این بین داداشم با یک وکیل صحبت کرد و گفته بود که اگه در حال حاضر شکایتی نداره میتونه طلبشو از ارث پدرم بگیره بعد از حساب کتاب ۱۸۵ ملیون برام بدهی تنظیم کرد و ۱۵ ملیون هم نقد که بهم گفت یک مبایعه نامه بنویسیم و خواهر و برادرام امضا کردن چون در جریان بودن اونا هم اعتراض نکردند.بعد از چند روز گفت که بریم محضر وکالت بده که ارثیه پدریمون رو بهم دادی و من کاراشو بکنم حصروراثت و غیره منم گفتم اگه همسر قبلیم بفهمه باز شکایت کنه چیکار کنم گفت تو بدهی داشتی به من بگو دادم به برادرم. حالا من برم امضا کنم مشکلی واسم درس نکنه همسر اولم.

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام: می تواند درخواست تعدیل مهریه بخواهد و تعداد سکه را بیشتر درخواست نماید.

زمان پاسخ به دیدگاه شما از طرف وکلای سایت وکیل تاپ ۴۸ ساعت می باشد. درصورت نیاز به مشاوره فوری حقوقی میتوانید از این لینک نسبت به پرسش سوال خود اقدام کنید.سوالات خود را از ما بپرسید

وکلای پایه یک ما اماده پاسخ به سوالات شما هستند

6 − 5 =