آزمایش بکارت و انواع از بین رفتن پرده بکارت

بکارت در اصطلاح پزشکی به انواع پرده ها گفته می شود مانند پرده ای که محیط قلب را احاطه کرده است. اما به دلیل کاربرد بیشتر آن در مبحث زنان به معنای پرده ی بکارت بانوان استعمال می‌گردد. باکره در مقابل کلمه ثیب است. کلمه ثیب به معنای کسی است که پرده بکارتش را در اثر رابطه جنسی از دست داده باشد. باکره کسی است که بکارتش با نزدیکی از بین نرفته است.

آزمایش بکارت

آزمایش بکارت قبل از ازدواج

در بسیاری از موارد اتفاق افتاده است که خانواده داماد دختر را برای تشخیص باکره بودن پیش پزشک و متخصص زنان می‌برند. اینکه این عمل مخالف شئون و حیثیت دختر و و مقام و منزلت خانوادگی او می باشد و با توجه به عرف محل ممکن است توهین نیز قلمداد گردد زیرا هیچکس مجبور نیست در مورد وضعیت جسمی خود به دیگری جواب بدهد یا حتی به خواسته دیگری در این خصوص تن بدهد و این موضوع فقط به خود شخص بستگی دارد بحثی جدا می باشد. مطلب اصلی این است که معاینه سلامت بکارت چیست؟

تست باکرگی و آزمایش بکارت قبل از ازدواج مجموعه از شیوه ها و روش های علمی برای تشخیص باکره بودن و عدم وجود رابطه جنسی قبل از ازدواج است. انجام این کار فقط با رضایت خود فرد صورت می‌گیرد. حتی با درخواست مراجع قضایی نیز رضایت فرد برای انجام عمل ضروریست. برای مواردی که فرد صرفا می خواهد از وضعیت خود با خبر شود نیاز به احراز هویت نمی باشد و مطلب شفاهی به او گفته می شود اما برای صدور گواهی سلامت احراز هویت لازم است.

گواهی بکارت صرفا به درخواست شخص باید انجام گیرد و در خواست شوهر، مادر شوهر و…  به هیچ عنوان به این کار مشروعیت نمی دهد. و اگر پزشکان محتوی این گواهی را به شخصی غیر از معاینه شونده بازگو کنند به مجازات افشای اسرار محکوم می‌گردند. و طبق ماده ۶۴۸ کتاب پنجم تعزیرات قابل مجازات می باشد :اطباء و جراحان و ماماها و دارو فروشان و کلیه کسانی که به مناسبت شغل یا حرفه خود محرم اسرار می‌شوند هر گاه در غیر از موارد‌ قانونی، اسرار مردم را افشا کنند به سه ماه و یک روز تا یک سال حبس و یا به یک میلیون و پانصد هزار تا شش میلیون ریال جزای نقدی محکوم‌ می‌شوند.

گواهی سلامت بکارت در دو نسخه تهیه می گردد که یکی تحویل معاینه شده می‌گردد و دیگری نزد متخصص زنان باقی می‌ماند.

متن گواهی سلامت بکارت بعد از آزمایش بکارت به این شکل است که: گواهی می شود در تاریخ…ساعت..بعد از اخذ رضایت کتبی و احراز هویت و تطبیق عکس با مدارک شناسایی معاینه به عمل آمد و نتیجه …. می باشد.

آزمایش بکارت

بکارت و فسخ قرارداد

قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم لازم است توضیح مختصری درباره شرط بنایی و ابتدایی بدهیم

شرط بنایی: در بسیاری از قرارداد ها شروط به طور صریح در عقد ذکر می گردند اما بعضی شرط هایی وجود دارد که در عقد اسمی از آنها برده نمی شود اما طرفین عقد را بر مبنی آن بسته باشند به این معنی که انقدر واضحند که عدم ذکر آنها به منزله بی اعتنایی به آنها نیست، مانند شرط باکره بودن زن.

شرط باکره بودن جز شرط های اصلی و بنایی عقد نکاح می باشد که در قرارداد ذکر نمی گردد اما اصولا مردان به اعتبار وجود این شرط حاضر به ازدواج می گردند. اگر مردی بعد از ازدواج با همسر خود متوجه عدم باکرگی او شود به استناد خیار تخلف از شرط صفت حق فسخ قرارداد را دارد. خیار تخلف از شرط صفت: هرگاه در یکی از طرفین صفت خاصی شرط شده و بعد از عقد معلوم شود که طرف مذکور فاقد وصف مقصود بود برای طرف مقابل حق فسخ خواهد بود خواه وصف مذکور در عقد تصریح شده یا عقد متبانیا بر آن واقع شده باشد.


بیشتر بخوانید: باکرگی چیست؟


فسخ نکاح به علت عدم باکره بودن زن و تکلیف مهریه

عقد نکاح در صورتی که منعقد گردد تمام شرایط یک عقد صحیح و تمام لوازم آن را داراست. مهریه و نفقه نیز از توابع این عقد می باشد. در مورد فسخ شدن نکاح به علت تخلف از شرط صفت باکره بودن زن، اگر بین زن و شوهر رابطه جنسی برقرار شده باشد زن آن مهریه که در عقدنامه ذکر شده است را محق نمی باشد بلکه زن مستحق مهرالمثل می باشد ولی در صورت عدم رابطه جنسی زن مستحق چیزی نیست.

آزمایش بکارت زن

دیه از بین بردن بکارت توسط دوست پسر

 • هرگاه ازاله بکارت غیر همسر با مقاربت یا به هر وسیله دیگری و بدون رضایت صورت گرفته باشد موجب ضمان مهرالمثل است.
 • هرگاه ازاله بکارت با مقاربت و با رضایت انجام گرفته باشد چیزی ثابت نیست.
 • رضایت دختر نابالغ یا مجنون یا مکرَهی که رضایت واقعی به زنا نداشته در حکم عدم رضایت است.

از بین رفتن بکارت در حوادث ورزشی

از نظر پزشکی کسی باکره است که بکارتش آسیب دیده باشد فرقی نمی‌کند در اثر حوادث غیر مترقبه باشد یا رابطه جنسی دخول اما از نظر فقهی باکره کسی است که دخول نداشته است.طبق فتوا رهبر نیز کسی که بکارتش را در اثر حوادث ورزشی از دست داده باشد باکره محسوب و نیاز به اذن پدر برای ازدواج دارد.لکن در گواهی پزشکی قانونی این نکته ذکر می‌گردد که بکارت شخص در اثر رابطه نبوده است.

176 نظرات
 1. مهدیه می گوید

  سلام.اصلا نباید چیزی به عنوان گواهی سلامت بکارت برای دختران مجرد قبل از ازدواج وجودداشته باشه.چه فایده ای داره،،این حرفهای شما.تا زمانیکه این رسوم مسخره توسط خانواده های بی فرهنگ انجام میشه در اصل قضیه هیچ تغییری ایجاد نمیشه.میگین میدیم دست دختر.به نظرتون میشه نشون نداد؟خانواده با دختر مراجعه میکنه که خودش ببینه چه خبره.وگرنه کدوم دختری دوست داره همچین کاری روش انجام بشه.بیچاره اون دختری که بدون اینکه دست نامحرمی بهش خورده و به هزارو یک دلیل ناخواسته وندانسته دچار آسیب شده باشه، قراره براش بنویسن تو سالم نیستی.با همه ی این اوضاع پزشکهای عزیز دارن با این کارشون اصل راز داری رو زیر پا میذارن.تنها مرجع و مهمترین افراد در ازبین بردن این رسومات مسخره پزشکان زنان هستند که متاسفانه قبول میکنند.یک دختر جوان از ترس همین برگه جرات نمیکنه بره پیش پزشک.در حالیکه اگه این قضیه ممنوع بشه با خیال راحت بر ای مشاوره و گرفتن اطلاعات وحتی معاینه به پزشک مراجعه میکنه.ای کاش این معاینات فقط برای موارد حقوقی وقضایی انجام بشه،،نه برای دختران مجرد ودر شرف ازدواج.واقعا زشت ووقیحانه است و بی فرهنگی و بی علمی و جهالت رو نشون میده و با احساسات یک دختر داره بازی میشه.بی عدالتی و تبعیض دیگه از این بالاتر هم هست؟؟

  1. مریم می گوید

   سلام میخاستم بدونم اگ با کسی رابطه داشته باشیم و بکارت نداشته باشیم در پزشک قانونی متوجه میشن که چ زمانی پرده رو از دست داده یا میفهمن چ کسی این کارو کرده ممنون میشم جواب بدین

   1. حسین حبیبی می گوید

    بله اگر بکارت طی مدت یک ماه گذشته به پزشک قانونی مراجعه کنید تا حدودی زمان دقیق از بین رفتن پرده بکارت رو تشخیص میدن اما بعد از سه ماه دیگه زمان دقیقش مشخص نیست و میگن بیشتر از سه ماه است که دیگه اگر طرف رابطه ی جنسی زیادی داشته باشه هم میتونن بگن دخول زیاد انجام گرفته و به صورت ساده بگم تا زمانی که اثار پارگی پرده برجای مونده باشه میتونن تایم دقیق نزدیک به زمان از بین رفتن پرده رو بگن که این چکاب نیاز به دستور قاضی داره موفق و پیروز باشید حسین حبیبی

  2. محمد می گوید

   سلام خسته نباشید
   ببخشید این حرفی که شما میزنیدیعنی طرف رفته هرکاری که دوست داشته کرده الان یکی اومده سمتش برای ازدواج خب ایشون تا قبلش باخیلی ها بوده یعنی تجربه کرده هرچیزی رو پس چه فایده داره که الان میخواد با یه شخص باشه؟
   چراهمون خطودنبال نمیکنه برای چی ازدواج کنه؟

  3. mohammad می گوید

   چرا گواهی بکارت نباید باشه؟
   پس فرق دختری که سالمه با یه بقیه چیه ؟ 🧐😒

 2. raha می گوید

  ممنون مطلب خوبی بود.
  آیا میشه فرق از بین رفتن پرده در اثر حادثه و رابطه جنسی را فهمید؟

  1. محدثه لواسانی می گوید

   بله پزشکی قانونی متوجه این امر میشه

   1. صبا می گوید

    هیچکس حتی دکتر زنان و پزشکی قانونی هم نمیتونن بفهمن هایمن سالم هست یا نه
    یکم اطلاعاتتون رو افزایش بدین و انقد خرافات رو ادامه ندین

    1. محدثه لواسانی می گوید

     دوست عزیز ممنون از دعوتتون به مطالعه ولی لازمه بهتون اطلاع بدم تشخیص این کار در رویه پزشکی قانونی بسیار مرسوم هست 🙂

 3. پویا می گوید

  عالی کسی که ادب و فرنگ داشته باشه و درست بزرگ بشه هیشوقت از همسر خود درخواست انجام ازمایش بکارت نمیکنه و اینو به دختران در شرف ازدواج میگم اگر همسرتان از شما درخواست ازمایش بکارت کرد اینو بدونین که فرد مناسبی نیست چون رسما داره شخصیت شمارو میاره پایین و نشون میده که واقعا عاشقتون نیست که بخاطر یه پرده ممکنه بیخیال ازدواج شه

 4. محسن می گوید

  پرده بکارت نشانه حفظ شرافت هر دختر قبل از ازدواج مقدس است اگر ۲ نفر بالغ و آزاده قصد شروع ازدواج و نکاح داشته باشند و طرف مرد به هر علت به عروس و عدم وجود بکارت وی قبل از ازدواج مشکوک شود حق دارد سلامت فیزیکی عروس و معاینه ی وی را درخواست کندرو این از مبانی عدم شعور و عدم علاقه به زندگی مشترک نیست و اتفاقا برعکس دلیل

  1. محدثه لواسانی می گوید

   فرمایش شما درصورتیه که این حق برای دو طرف وجود داشته باشد.

  2. هیچ می گوید

   سلام، اقای محترم ، اینکه یک مرد به خاطر یک پرده دختر رو بخواد همون اول بهتره که گورشو گم کنه، چرا که ممکنه اون دختر به هزار و یک دلیل بکارتش از بین رفته باشه نه به خاطر رابطه جنسی، اما در پزشک قانونی این کامل مشخص نشه و پزشک معالج تبحر نداشته باشد،اونموقع اون مردِ باید بگه زنم هرزه هست و باید طلاقش.بده؟ ، اصلا چرا این رسم صرفا برای خانم هاست؟ اگر کسی از دختری همچین درخواستی رو کرد به نظرم باید مشخص بشه که اون مردِ مقابل هم باکره هست یا خیر؟ و از همسرش هم درخواست کنه این معاینه رو قبل از ازدواج انجام بده،یعنی هم پسر انجام بده هم دختر، چه تبعیضی مگر بین زن و مرد هست؟ چرا اقایون حق دارن از پاکی همسرشون مطلع بشن اما دختر خانم ها حق ندارند از پاکی مردِ اینده شون هم مطلع بشن؟ چرا فقط این رسم رو برای دختر ها رایج کردید؟ بنده خودم دینم اسلامه و شیعه مذهب هستم و یک دختر، کاملا مذهبی و هیچ جای این دین و قران من هم حتی نگفته تنها زن ها باید باکره باشند، و اصلا بر فرض مثال دختری رابطه جنسی قبل از ازدواج داشته اما بعد ها توبه کرده و این کار رو دیگه انجام نداده، و اگر در معاینه پزشک قانونی این مشخص بشه که قبلا رابطه داشته اما هر چی اون دختر برای نامزدش قسم و این ها بخوره که توبه کرده اما اون مرد نپذیره طلاقش بده، همون بهتر که بره چرا که همچین مرد هایی پست تر از حیوانات هستن .من نمیگویم دختر نباید باکره باشد، اگر باشد که چه بهتر اما درخواست این معاینه باید جوری باشد که پسر هم معاینه شود درغیر این صورت توهین بسیار زیادی به دختران هست .

  3. امیر احمد اریانی می گوید

   استاد شما احتمالا این پیامو نمی خونی ولی بقیه می خونن قضاوت می کنن من خودم ی پسرم ولی ی سوال دارم اگر مرد حق داره زن چی زن هم حق داره بدونه !؟؟؟؟؟ ایا برا این راهی هست !؟؟؟ کسی بخواد با ی نفر ازدواج کنه کاری نمی کنه ک باعث اذیت شدن همسرش بشه و قطعا این مار برا هیچ بانویی و زنی خوشایند نیست من تحت هیچ شرایطی این باور غلطو قبول ندارم

  4. Sadegh می گوید

   حالا اینو بگم هر پسری قبل از ازدواجش سکس داشته این چیزیه ک واقعیه حالا با دوست دخترش داشته یا با تن فروشان
   پسر کمی هست ک سکس نداشته با کسی یا حد اقل با پسر دیگ ای رابطه نداشته باشه چرا فقط دختر باید باکره باشه یا راهی پیدا کنید ک باکره بودن پسر هم معلوم بشه یا این قانون مزخرف باکره بودن یا نبودن دختر هم بردارید
   ممنون

 5. زهرا می گوید

  من برا اولین بار ۱۲ سالگی پریود شدم از ترس کاغذ دستمالی لوله کردم گذاشتم داخل واژنم ترسم از اینه ک بکارتم سالمه یا نه میشه کمک کنین چون سنی هم ندارم برم معاینه شم

  1. محدثه لواسانی می گوید

   تنها راهش معاینه است ولی پزشک قانونی به راحتی میتونه تشخیص بده که بکارت در اثر حادثه اسیب دیده یا در اثر رابطه

   1. زهرا می گوید

    شما خودتون از رو عکس میفهمین؟؟

    1. محدثه لواسانی می گوید

     خیر این کار نیاز به متخصص داره

  2. نازگل می گوید

   سلام.من چند ماه پیش انگشت دستم محکم خورد به پرده بکارتم ولی خونی نیومد ولی الان که خودم نگاه میکنم در ساعت ۳ و ۹ کاملا پارگی اتفاق افتاده (قبلا چند ماه قبلش اینجوری نبود) من اگه ازدواج کنم طی رابطه جنسی خونریزی دارم؟چند ماهه خواب و خوراک ندارم بارها و بارها به خودکشی هم فکر کردم

   1. محدثه لواسانی می گوید

    سلام سوالتون کاملا پزشکی هست و باید با پزشک متخصص مشورت کنید

 6. زهرا می گوید

  سلام ببخشید ایا در ازمایش قبل ازدواج بکارت چک میشه یا نه

  1. محدثه لواسانی می گوید

   سلام خیر مگر اینکه زوجه با رضایت قلبی خودش راضی به تست بشه

 7. مینا می گوید

  من چندروز پیش از روی کنجکاوی این کارو کردم ایا سالمم.تروخدا جواب بدین

  1. محدثه لواسانی می گوید

   دوست عزیز شما باید معاینه بشید چشمی کسی نمیتونه بهتون بگه بکارت آسیب دیده یا نه

 8. ساحل می گوید

  سلام میخواستم بپرسم معاینه بکارت برای قبل از عقد هست یا بعد از اینکه عروس و داماد عقد کردند؟

  1. محدثه لواسانی می گوید

   سلام عنوان معاینه بکارت چه قبل عقد چه بعد عقد جز شروط ازدواج نیس اما اگر دختر رضایت به انجامش بده در عرف معمولا قبل عقد انجام میشه

 9. فاطمه می گوید

  سلام خسته نباشید
  من یک دوره ای خودارضایی میکردم اما دخول نداشتم . این امکان وجود داره که پرده بکارت آسیب دیده باشه ؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام بستگی داره وفقط با معاینه پزشکی قابل تشخیصه

 10. Farnoosh می گوید

  سلام‌خانم دکتر ببخشید ی سوال داشتم‌من نامزد کردم و باهاش رابطه داشتم‌ ولی بهم گفت ک پرده ندارم ینی احتمال میده ک پردم از نوع حلقوی باشه و من قبل اون هیچ رابطه ای نداشتم‌ک پردم بخواد پاره شه میشه لطفا راهنماییم کنید ک چجوری متوجه شم ؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام صرفا با معاینه پزشکی به پاسخ سوالتون میرسید

 11. Farnoosh می گوید

  سلام‌خانم دکتر ببخشید ی سوال داشتم‌من نامزد کردم و باهاش رابطه داشتم‌ ولی بهم گفت ک پرده ندارم ینی احتمال میده ک پردم از نوع حلقوی باشه و من قبل اون هیچ رابطه ای نداشتم‌ک پردم بخواد پاره شه میشه لطفا راهنماییم کنید ک چجوری متوجه شم

 12. هیچ می گوید

  سلام، اقای محترم ، اینکه یک مرد به خاطر یک پرده دختر رو بخواد همون اول بهتره که گورشو گم کنه، چرا که ممکنه اون دختر به هزار و یک دلیل بکارتش از بین رفته باشه نه به خاطر رابطه جنسی، اما در پزشک قانونی این کامل مشخص نشه و پزشک معالج تبحر نداشته باشد،اونموقع اون مردِ باید بگه زنم هرزه هست و باید طلاقش.بده؟ ، اصلا چرا این رسم صرفا برای خانم هاست؟ اگر کسی از دختری همچین درخواستی رو کرد به نظرم باید مشخص بشه که اون مردِ مقابل هم باکره هست یا خیر؟ و از همسرش هم درخواست کنه این معاینه رو قبل از ازدواج انجام بده،یعنی هم پسر انجام بده هم دختر، چه تبعیضی مگر بین زن و مرد هست؟ چرا اقایون حق دارن از پاکی همسرشون مطلع بشن اما دختر خانم ها حق ندارند از پاکی مردِ اینده شون هم مطلع بشن؟ چرا فقط این رسم رو برای دختر ها رایج کردید؟ بنده خودم دینم اسلامه و شیعه مذهب هستم و یک دختر، کاملا مذهبی و هیچ جای این دین و قران من هم حتی نگفته تنها زن ها باید باکره باشند، و اصلا بر فرض مثال دختری رابطه جنسی قبل از ازدواج داشته اما بعد ها توبه کرده و این کار رو دیگه انجام نداده، و اگر در معاینه پزشک قانونی این مشخص بشه که قبلا رابطه داشته اما هر چی اون دختر برای نامزدش قسم و این ها بخوره که توبه کرده اما اون مرد نپذیره طلاقش بده، همون بهتر که بره چرا که همچین مرد هایی پست تر از حیوانات هستن .من نمیگویم دختر نباید باکره باشد، اگر باشد که چه بهتر اما درخواست این معاینه باید جوری باشد که پسر هم معاینه شود درغیر این صورت توهین بسیار زیادی به دختران هست .

 13. ناشناس می گوید

  سلام
  میگم چکار کنیم از دست این همه بی عدالتی من بچه بودم تو بازی ضربه خوردم یادمه رفتم دکتر خون اومده بود یعنی پردم پاره شده چند وقته شب و روز ندارم خواب و خراک ندارم هنوذ سنی هم ندارم بخوام برم پیش دکتر بنظرتون من باید چکار کنم
  من نمیفهمم چرا این مردا اینقدر شکاکن خب ما چند نوع پرده داریم بعضیا هست کلاخونریزی نمیکنن گناه ما زن و دخترا چیه؟بعد اونا شک میکنن میگن پرده نداری نمیدونم یا قبلا پاره شده و ازین حرفا

  1. محدثه لواسانی می گوید

   شما میتونید به پزشک مراجعه کنید تا ایشون تشخیص خودشون که در اثر حادثه اسیب دیده رو مکتوب در اختیارتون قرار بدند

  2. حسین حبیبی می گوید

   خانوم محترم پارگی پرده بکارت در پزشک قانونی کاملا مشخصه که دلیلش رابطه جنسی بوده یا ضربات و مشکلات دیگر و اگرم کسی شک کرد با حضور نزد پزشک متخصص کاملا مشخص میشود پس زیاد ناراحت و غمگین نباشید

 14. F می گوید

  سلام ، من برای اولین بار با نامزدم رابطه داشتم و با اینکه آلتش رو خیلی داخل واژنم نکرد اما خونریزی کردم اصلا هم درد ندارم آیا پردم پاره شده؟ و اینکه اگه پردمو زده باشه اشکالی داره؟؟ ممنون

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام منظور از نامز اگر همسر در عقد موقت باشد خیر .صرفا با مراجعه به پزشک میتونید به جواب سوالتون مبنی بر سالم بودن بکارت برسید

 15. .... می گوید

  سلام خسته نباشید من نامزدم و هنوز عقد نکردم و چند روز پیش نامزدم فقط سر التش رو داخل واژنم کرد ینی کاملا داخل نبود ن دردی حس کردم و ن سوزشی ایا پردم سالمه یا خیر

 16. زهرا می گوید

  من قبل از دوس پسرم با كسه ديگه رابطه نداشتم و الان بعد يه سال ميگه بايد ثابت شه من زدم يا نه چون خون هم نيومده من چطوري ميتونم بهش ثابت كنم ايا با دكتر رفتن معلوم ميشه پرده چه شكلي بوده و كي زده شده من چطوري حرفمو ثابت كنم ؟ لطفااا راهنماييي كنين

  1. محدثه لواسانی می گوید

   صرفا نوع پرده بکارت قابل تشخیص هست

  2. حسین حبیبی می گوید

   اگر مدت یک سال از رابطه ی جنسی شما میگذرد خیر هیچ گونه علایم و عدله ای باقی نمونده تنها بر اساس مدارک موجود ضبط شده از اعتراف خود دوست پسرتون وجود داشته باشه

 17. nawa می گوید

  سلام من ٤سال پيش رابطه داشتم پردم خون اومد الان با دوست پسرم كه ميخوايم ازدواج كنيم ١ساله رابطه جنسي دارم ولي بهش نگفتم كه پرده ندارم من اگه ازمايش بدم معلوم ميشه كه قبلا پردمو زدن؟

  1. محدثه لواسانی می گوید

   سلام با پزشک مشورت کنید

  2. مهدیه می گوید

   ازدواجت حرامه کلا هرجور ماس مالی کنی باید جواب بدی اون دنیا

 18. M می گوید

  سلام خسته نباشید من رابطه جنسی نداشم برای معاینه چن وقت پیش رفتم گفتن ک پرده بکارتت سالمه گفتن اطراف واژن ی خراش کوچیک برداشته این مرا نگران کرده آیا این خراش برای گواهی ازدواج مشکل می‌شود ب من گفتن پرده بکارتت سالمه اما یک خراش کوچک در اطراف واژن است ب نظر شما مشکل ساز است برای گواهی پزشکی کاریم نکردم ازمن پرسیدن رابطه جنسی داشتی این اوایل گفتم ن برای گواهی سلامت مشکل ساز می‌شود؟؟؟؟؟ لطفا پاسخ بدین ذهنمو خیلی مشغول کرده

  1. محدثه لواسانی می گوید

   سلام اگر بکارت سالم باشه گواهی سلامت صادر میشه

 19. محمد می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  در پزشکی قانونی اصلا ازمایشی به عنوان باکرگی مرد وجود دارد یا خیر ؟

  1. محدثه لواسانی می گوید

   سلام خیر

  2. حسین حبیبی می گوید

   از مقعد بله اما بکارت آلت خیر

 20. MM می گوید

  سلام ببخشید من حدود ۲ یا ۳ بار از عقب رابطه داشتم ایا بنظر شما در معاینه پزشکی بکارتم سالمه؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام بله ربطی به بکارت نداره

 21. ... می گوید

  اگه رابطه از عقب باشه و مدت زیادی از رابطه گذشته باشه معلوم میشه؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام توسط پزشکی قانونی بله

 22. عسل می گوید

  سلام وقت بخیر من ۱۸ سالمه برا اولین بار ک پریود شدم از ترسم کاغذ دستمالی لوله کردم گذاشتم داخل واژنم الان خواستگار دارم از ترسم که بکارتم آسیب دیده باشه میترسم نمیتونمم برم دکتر معاینه شم چیکار کنم ترو قرآن یه راهی بگید

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام تشخیص این امر که بکارت توسط چه وسیله ای آسیب دیده توسط پزشکی قانونی ممکنه

 23. نمد می گوید

  سلام خسته نباشید،اگر دخول صورت گرفته به صورت استمناء بوده باشه در صورتی ک بکارت اسیب دیده باشه،پزشک قانونی چی تشخیص میده؟رابطه ی جنسی یا حادثه؟ممنون میشم پاشخ بدید

 24. مهران خان می گوید

  اخه کلااین تفکرات زاییده عقل عوام هستش اصلادختری که قبل ازدواجش باصدنفررابطه داشته باشه بعدبره پزشک پردشوواسش بدوزه عایااونوقت موقع معاینه بکارت سالم تشخیص داده میشع وگواهی بکارت نیزصادرمیشه براش پس ینی درنتیجه سالم یاخراب بودن دخترفقط بایه پرده ملوم میشه اون سالم بودن بدردنمیخوره

 25. A می گوید

  سلام در آزمایش خون مشخص میشه پرده نداریم؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام خیر

 26. مریم می گوید

  سلام خسته نباشین ؛ خواهش میکنم کمکم کنییییین ؛میگم من واقعا اصلا از پرده بکارت هیچ چی آگاهی نداشتم و از روی کنجکاوی یه شیئ رو داخل واژنم کردم ، به نظرتون پردم پاره شده ؟؟؟؟ و اگه برم دکتر متوجه میشن که پارگی حادثه بوده یا شی وارد شده و یا دخول انجام شده ؟؟؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده که با چه شی ای اسیب دیده

 27. مریم می گوید

  آخه بخدا من کار خلافی نکردم ، و الان که عقد کردم و تازه متوجه شدم خیلی نگرانم کرده

 28. مریم می گوید

  سلام میگم احتمال داره پرده بکارت با یه بار دخول پاره نشه؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام بله

 29. زهرا می گوید

  سلام اگه خون هنگام دخول بیاد ، ممکنه دفعه ی بعدی هنگام دخول بازم بیاد و پرده پاره نشده باشه ؟

 30. ح می گوید

  سلام آیا دختری ک به تنهایی بخواد بره به پزشک زنان مراجعه کنه بفهمه باکرس یا نه پزشک براش دردسر درست میکنه یا اینکه نیاز به نامه ای چیزی هست ک بدم به پزشک برای معاینه؟؟؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام نه پزشک حق انجام تحقیق و کارآگاه بازی نداره

 31. Rili می گوید

  آقا محمد پس شما اقایون که رابطه دارین با هرکی دلتون میخاد حال میکنین هیچ آزمایشی برای رابطه شما وجود نداره اون وخت چرا باید برا دخترا باشه چرا موقع ازدماج دنبال دختره باکره میگردین؟؟

 32. Mahsa hoseini می گوید

  من حدود ۴ سال پیش وقتی ۱۶ سالم بود از پشت رابطه داشتم می خواستم بدونم آزمایشی هست که نامزدم بتونه بفهمه من قبلا رابطه داشتم یا نه

 33. هیچ می گوید

  سلام وقت تون بخیر
  اگه پرده بکارت بخاطر ورزش اینا آسیبی دیده باشه ولی پاره نشده باشه گواهی سلامت رو صادر میکنن؟

 34. هیچ می گوید

  سلام وقت تون بخیر
  اگه پرده بکارت بخاطر ورزش اینا آسیبی دیده باشه ولی پاره نشده باشه گواهی سلامت رو صادر میکنن؟

 35. موناا می گوید

  سلام من ی دوستی دارم ک الان ۱۶سالشه و وقتی بچه بوده از سر کنجکاوی شی را وارد واژنش کرده و بعد این ک دردس گرفته درش اورده؟؟آیا پردش آسیبی دیده؟!

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام موضوعتون توسط پزشک باید تشخیص داده بشه نه وکیل یا کارشناس حقوقی

 36. موناا می گوید

  سلام من دوستی دارم ک تقریبا۱۶سالشه و وقتی کوچیک بوده از سر کنجکاوی شی ای رو سعی داشته داخل واژنش فرو کنه وقتی دردش اومده ادامه نداده
  ولی میترسه ک بکارتشاز دیت دادع باشه میشه راهنماییم کنید؟!

 37. من نوعی می گوید

  یه دختر میتونه به هزار و یک دلیل به جز رابطه ی جنسی پرده بکارت خودشو از دست داده باشه و بالعکس، یه دختری هم میتونه هر غلطی تو زندگیش کرده باشه اما فقط بکارتش سالم مونده باشه.
  به نظر من قضاوت پاک بودن یه دختر فقط از روی گواهی سلامت اشتباهه.
  من رزمی کارم و خیلی از دوستام توی باشگاه حین ورزش آسیب دیدن. دوتاشونم دخترای خوبی بودن که حتی بایه پسر غریبه تو عمرشون حرفم نزده بودن . بعد جالب اینجاست که واسه یکیشون حین ازدواج همین مشکل پیش اومد.
  به امید روزی که این سنت غلط از زندگی هامون حذف بشه …

 38. .... می گوید

  سلام برای ازدواج هنگام معاینه بکارت، معقدم معاینه میشه؟

 39. بی نام می گوید

  متأسفم برای فرهنگ مردم کشورم که آنقدر زن ستیز هستن و پاک بودن رو فقط مختص دختران میدونن، بعید میدونم پسرها حاضر بشن چنین توهین هایی رو در حق خودشون بپذیرن، چه دلیلی داره دختری که به خودش اطمینان داره پاک بودن ش رو به یک مرد اثبات کنه؟! در این صورت بهتر هست که هرگز ازدواجی صورت نگیره یا اینکه اون پسر هم پاک بودن خودش رو اثبات کنه، این یک تبعیض فاحش هست در حق زنان مثل تمام تبعیض ها و زن ستیزی های دیگه ای که توی قانون و فرهنگ این مملکت رسوخ کرده، پسر آزاد باشه هر غلطی دلش خواست بکنه بعد با اون آلودگی خودش بره دنبال دخترهای پاک، بعد از ازدواج هم بره دنبال صیغه و هزار تا غلط دیگه، و بگه اسلام بهم اجازه داده، کم کم دختران رو به سمت دوری از ازدواج سوق میدن این افکار و فرهنگ، یکی از علت های فرار دختران از ازدواج هم همین افکار پوسیده و جاهلی هست

 40. S می گوید

  تست بکارت توسط بهداشت منطقه ام میتونیم بدیم؟!
  و اینکه قبل از تست باید بریم پیش رکتر ک بنویسه بعد اون موقه تست بدیم یا اینکه همینجوری میشه؟!

 41. شکوفه می گوید

  فرق؟
  مگه دختری که رابطه جنسی قبل از ازدواج داشته الزاما باید فرقی با اونی که نداشته ، داشته باشه؟
  مگه پسری که قبل از ازدواج با چندین دختر بوده و روابط مختلف داشته رو میشه تست کرد که آیا باکره هست یا خیر؟
  و لطفاً نگید باکرگی برای زن هست فقط ، چون یک سرچ ساده کنید متوجه میشید همه جای دنیا به پسری که رابطه جنسی نداشته هم ، همین اصطلاح رو میگن.

  این تفکرات شما رو یک آدم خطرناک نشون میده.

  اینکه دختر قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته یا میتونه تجاوز باشه ، یا مورد اغفال قرار گرفته باشه یا خودخواسته باشه.

  در همه موارد هیچ فرقی نمیکنه…شان و شخصیت اون دختر رو یک پرده تشکیل نمیده…شما قراره با دختر ازدواج کنید یا با پرده اش؟

  این پرده که خواه ناخواه روز اول از بین میره ، پس بود و نبودش چه فرقی داره؟

 42. نرجس می گوید

  آیا در تست سلامت پرده بکارت خوردارضایی هم تشخيص داده میشه، بااینکه بدون هیچ رابطه جنسی، و یاشیئی وارد واژن نشده باشه

 43. نرجس می گوید

  سلام، درآزمایش پرده بکارت میشه فهمید که دختر کی خوردارضایی کرده، یا چند بار بوده؟

 44. مهتاب می گوید

  سلام ایا همه پزشکان زنان میتونن گواهی سلامت بکارت بدن یا فقط بعضیاشون

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام گفته شده متخصصین زنان میتونند با معاینه گواهی بدهند

 45. آروین می گوید

  زمانه تغییر کرده قدیما حتی آزمایش و معاینه نبود شب عروسی مشخص میشد دختر سالمه یا نه دخترا انقد پاک بودن که اگه قبل ازدواج پردشونو از دست میدادن خودکشی میکردن پسرا هم همینطور کلا خوب بوده و همه هم خیالشون راحت ولی الان نه دختر خانم ۱۰ساله ای میشناختم که با ده نفر رابطه جنسی بسیار داغ داشت واین گفته خداست که برای مرد بدکاره زنی بدکاره و برای زن بد کاره مردی بدکاره قسمت میشود بارها دیدم و بهم ثابت شده پسری که … بازی درآورده یه دختر گیرش اومده که به ظاهر یه دختر پاک و معصوم ولی بعدا معلوم شده که این دختر یه بد کاره بوده قبل ازدواج

 46. Amir می گوید

  سلام آیا میشود دختری ک بکارت ندارد بدون اجازه پدر آزمایش بده و بفهمیم ک توسط چ کسی بکارت پاره شده؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام خیر

 47. امین می گوید

  خیلی جالبه که یه عده اومدن اینجا فاز روشنفکری برداشتن که بکارت مهم نیست و از این حرفا و اکثرا هم دخترن.
  گیریم که پسرها سر بکارت کوتاه اومدن. شما دخترا چرا سر خیلی چیزا کوتا نمیاین.
  همین الان یه پسر بخاد بیاد خواستگاریتون ازش توقع گنج قارونو دارین. بعدش هم توقع مهریه های آنچنانی.
  من که دور و برم اصلا ندیدم دختری که بخاد ساده بگیره و مراعات پسرو بکنه.
  چرا همش پسرا باید کوتاه بیان؟ ازدواجو کردین معامله حالا گله هم دارین.
  چطور موقعی که پدرتون در مقابل مهریه شما رو حراج میکنه ناراحت نمیشین؟
  چطور میگین ما به پسرا اعتماد نداریم شاید یه روز خیانت کنه یا طلاقمون بده واسه همین مهریه باید باشه.
  خب پسرا هم به شما اعتماد ندارن این به اون در
  اگه از روز اول خودتون و خانواده هاتون اینقدر ازدواجو سخت نمیگرفتین جامعه دچار این همه فساد نمیشد.
  و نصیحت به پسرا تامیتونین دور ازدواجو خط بکشین. امروزه ازدواجا تبدیل به معامله شده که بیشترین ضرر مالی این معامله رو دوش شما پسراست

 48. حدیث می گوید

  خیلی مسخرس ، یعنی هیچ گواهی ام برا پسر نیست که بفهمیم ایا قبلا رابطه داشته یا نه فقط دخترا؟

 49. محدثه می گوید

  ببخشید اگر کسی چند سال پیش هنگام خود ارضایی دخول با انگشت داشته باشه ولی خونریزی نداشته باشه پردش پاره شده یا اسیب دیده؟جزو اسیب دیده ها حساب میشه ؟ گواهی سلامت توسط پزکی قانونی براش صادر میشه؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام سوالتون فاقد جنبه حقوقی است

 50. حدیثه می گوید

  ببخشید اگر کسی چند سال پیش هنگام خود ارضایی دخول با انگشت داشته باشه ولی خونریزی نداشته باشه پردش پاره شده یا اسیب دیده؟جزو اسیب دیده ها حساب میشه ؟ گواهی سلامت توسط پزکی قانونی براش صادر میشه؟

 51. حامد می گوید

  اقا امین گل دقیقا زدی وسط خال
  در مراسم خواستگاری ک عملا نوعی حراج کردن هستش عیب و ایرادی و مشکل سنتی صنعتی وجود نداره و وقتی خانواده شون رقم رو بالا و بالاتر میبرند خنده بر لب هاشون میاد ولی و معیارشون غیر قابل اعتماد بودن مردا هستش…
  اگه خب مشکلی وجود نداره این مهریه پرداخت به دختر سالم از هر جهاتی هستش شما مهریه بالا ببرید مرد ها هم تست بکارت و… میذارن شما خانوم های عزیز یه طرفه به قاضی رفتن رو بسیار خوب یاد گرفتید حال ک شرایط ازدواج بیشتر شبیه حراجی و معامله و داد و ستد هستش با شرایطش کنار بیاید باید بکارت درش باشه به عنوان شرط امکانش رو ندارید پس نیازی به اون حراجی و معامله هم نیست ولی مطمئنا تنها جایی که مرد باید مدرن باشه و امروزی جایی هستش ک باید از بکارت کوتاه بیاد ولی مهریه نفقه شیر بها و…. همه جز سنت های پاک سرزمین هستند و چه کاریه زیر بارش بزنند باید باشه

  تا شرایط ازدواج معامله است و یه بازی تجاری به بازی باید پایبند باشید که بکارت هم بخشی از این بازیه پس گله نکنید و با این معامله کنار بیاید

 52. Sara می گوید

  اگه دختری بخواد بکارت بدوزه

  قبلش آزمایش انجام میشه ???

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سایت ما حقوقی هست سرکار خانوم

 53. Sahar می گوید

  سلام من با دوست پسرم رابطه جنسی داشتم و بکارتمو از دست دادم حالا میخوایم ازدواج کنیم اما اگه خانواده هامون بفهمن رابطه داشتیم نمیزارن…خواستم بپرسم اگه خودمون دوتا بریم پیش دکتر و دوست پطرم بگه ک خودم اینکارو کردم بهمون نامه میده؟؟ یا اگر بکارم مشخص میشه؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام خیر دکتر تصدیق خلاف واقع نمیده و اگر هم بده تخلف کرده .چه اصراری هست به گواهی گرفتن وقتی آقا در جریانه امور هست

 54. مبینا می گوید

  سلام ببخشید برای تشخیص پرده بکارت میشه خود دخنر تنها بره؟؟نیازی به نامه ای چیزی نیست؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام بله مشکلی نیست

 55. مریم می گوید

  یه دوستی دارم ۸ ماهه عقد کرده ولی الان میخاد طلاق بگیره مهرشو گذاشته اجرا و رابطه جنسی هم با همسرش داشته اونم به زور و با کتک ولی نمیتونه توی دادگاه ثابت کنه اصلا نمیدونم بتونه دوستم ثابت کنه یا نه
  پزشک قانونی اگر متوجه این موضوع بشه ممکنه گواهی سلامت بکارت بده؟

 56. مریم می گوید

  یه دوستی دارم ۸ ماهه عقد کرده ولی الان میخاد طلاق بگیره مهرشو گذاشته اجرا و رابطه جنسی هم با همسرش داشته اونم به زور و با کتک ولی نمیتونه توی دادگاه ثابت کنه اصلا نمیدونم بتونه دوستم ثابت کنه یا نه؟
  پزشک قانونی اگر متوجه این موضوع بشه ممکنه گواهی سلامت بکارت بده؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام خیر

 57. هیچ می گوید

  سلام وقتی برای ازمایش بکارت میریم ازمایش از پشت هم میگیرن؟ یا اگ بخوایم میگیرن؟

 58. هیچ می گوید

  سلام وقتی برای ازمایش بکارت میریم ازمایش از پشت هم میگیرن؟ یا اگ بخوایم میگیرن

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام خیر

 59. وحید می گوید

  هر مردی حق دارد از باکره بودن همسر ایندش مطمین بشه
  حالا شاید برگه یا گواهی گرفتن اشتباه باشه
  ولی مرد میتونه با رضایت طرفش به پزشک زنان مراجعه کنه و بصورت شفاهی هم اطمینان حاصل کنه
  مگه خانوما وقتی اعتماد ندارن و مهریه رو هزار تا سکه میکنن مردا ازشون ناراحت میشه؟؟

  تست بکارت حق مسلم ماست

 60. بینام می گوید

  اگه شخصی خود ارزیایی کرده باشه تو معاینه مشخص میشه ؟ و اینکه ایا فشار خیلی زیاد اب می‌تونه پرده رو پاره کنه ؟

 61. نجفی می گوید

  سلام خسته نباشید من با نامزدم رابطه داشتم ولی دخول نبوده تحرک آلت تناسلی روی واژنم بوده گواهی سلامت صادر میشه؟؟؟؟؟؟

 62. نجفی می گوید

  سلام خسته نباشید من با نامزدم رابطه داشتم ولی دخول نبوده تحرک آلت تناسلی روی واژنم بوده ایا گواهی سلامت صادر میشه؟؟؟؟؟؟

 63. ناشناس می گوید

  سلام ببخشید اگر پرده بکارت به خاطر خود ارضایی پاره شده باشد، در آزمایش مشخص می‌شود که علت پارگی خودارضایی بوده یا مشخص نمیشه؟

 64. رزی می گوید

  سلام ببخشید خود ارضایی هم مشخص میشه داخل پزشکی قانونی اگر دستی به پرده نزده باشی؟

 65. پریا می گوید

  ایا یک پزشک لیسانس عالی مامایی میتونه گواهی سلامت ازدواج بده؟
  ایا سالم بودن یا ناسالمی بکارت رو میتونه کاملا درست تشخیص بده یا خیر؟درصورت اسیب یا خراش یا مشکلی دربکارت گواهی صادر میشود؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   خیر گمان نمی کنم

 66. پریا می گوید

  ایا یک پزشک لیسانس عالی مامایی میتونه گواهی سلامت ازدواج بده؟

  ایا سالم بودن یا ناسالمی بکارت رو میتونه کاملا درست تشخیص بده یا خیر؟

  درصورت اسیب یا خراش یا مشکلی دربکارت گواهی صادر میشود؟

 67. یلدا می گوید

  اگه فقط ب گواهی پزشک قانونیه باید خیلی از پسر ها هم برنک هزار بار سکس میکنن با دخترای مختلف زنای مختلف رابطه دارن وقتی زن‌میگیرنبکارت سالم میخوان اخه تو خودت خیلی دست نخورده ای

 68. Yanosh می گوید

  باسلام تو کار خدا موندم که چرا برا پسرها پرده نزاشته که دخترها از پاکیشون مطلع بشن شاید خواست خدا این بوده ولی اگه دو نفر عاشق هم باشند این معنایی نداره درضمن گذشته هرکی به خودش برمیگره ولی از اون موقعی که برا ازدواج اقدام میکنه فرق میکنه. ولی اگه پسر یا دختر همدیگرو به هر نحوی فریب بدهند اون ازدواج هرچندم عشق توش باشه در اخر سردی و اختلاف بوجود میاره . اگه خدا میخواست پسر هم براش پرده میزاشت. حالا این که یکی خودشو قالب کنه به عنوان یه باکره به یک پسر خیلی سخت هست، اگه هم بشه شک نکند که دوامی ندارد. صداقت خیلی خوبه ولی با حماقت قاطی نشه . راهکارهای زیادی داره برا ترمیم ولی به لطف خدا ماه پشت ابر نمیمونه چرا چون دستگاه های مدرنی هست در مراکز پزشک قانونی که کاملا مشخص میکنه هر عللی را. موفق باشید . این تجربه زنده بود. ممنون

 69. حمید می گوید

  سلام ببخشید اگر خود ارضایی کرده باشم برای معاینه میفهمند ؟ یا اگر از پشت رابطه داشته بودم ؟

 70. M می گوید

  سلام ببخشید فقط پزشک قانونی میفهمه از عقب رابطه داشتی یاماما هم میفهمه

 71. محمد می گوید

  دخترا گرفتن گواهی بکارت توهین به شماست تصور کنید پسری قبل از ازدواج به گفته های همسرش درمورد باکرگیش اعتماد ندارم و حتما گواهی میخواد ، خب چنین فردی بعد ها در زندگی باز هم به همسر خود اطمینان نمی کند ، این مسأله درست مثل خرید حیوانات است که قبل از خرید بدن آنها چک می شود ،. بسیاری از دختران هستند که هزار جور عمل ناشایست انجام دادند بعد ب ترتیم بکارت رو می آوردند و نازمدشان فکر می کند با فرد خیلی پاک و متینی ازدواج کرده و بر عکس بسیاری از پسران هستند که چون آزمایش باکرگیشان وجود ندارد به هر کاری دست می زنند و بعد ها همسر باکره می خواهد «پس خودتان را گول نزنید»

 72. 12456.F.Sh می گوید

  سلام ببخشید من یه چند دفعه وقتی میخواستم بشینم چون من عادت دارم خودمو پرت میکنم رو مبل احساس کردم که لای پام درد گرفت بعد یه دو دیقه هم درده رفت. تا حالا دو یا سه دفعه این اتفاق افتاده. آیا ممکنه که پرده بکارتم پاره شده باشه؟ باید برم پیش پزشک؟

 73. صانی می گوید

  واقعا رسم مسخره و عجیبیه
  و واقعا متاسفم ک خانواده هایی هستن که
  دخترارو قبل ازدواج میبرن ببینن بکارت دارع یا نه
  غرور اون دخترو نابود میکنین انتظار دارین خوشحال باشه
  برای همچین خانواده هایی متاسفم
  و یچیزه دیگه
  حتما اجباره ک قبل ازدواج برن دکتر برای فهمیدن این قضیه یا نه هر کی دلش خواست؟!

  1. بهزاد زینالی می گوید

   خیر اجباری نیست

 74. میترا می گوید

  خسته نباشید من چندسال پیش ورزش سنگینی انجام دادم وچندقطره خون دیدم و روز بعد پریود شدم ولی حس کردم بکارتم از بین رفته.وچندروز پیش رابطه داشتم و هیچ خونریزی نداشتم.الان اگر پزشکی قانونی یا متخصص برم بازهم متوجه میشن بکارتم براثر ورزش ازبین رفته یا چون رابطه داشتم دیگه قابل تشخیص نیست؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام قابل تشخیص نیست

 75. * می گوید

  وقت بخیر، یه سوالی داشتم، دختری ک باکره نباشه میتونه به صورتی ک کسی باخبر نشه بره گواهی عدم بکارت بگیره تا با برای ازدواج لازم به رضایت پدر نباشه؟ و اینکه کجا باید بره و چیکار باید بکنه

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام پزشک متخصص تشخیص میده این امرو

 76. حسن رحمتی می گوید

  سلام وقتتون بخیر ..من ۳ ساله که ازدواج کردم و اوایل ازدواج با کلی دارو و مشاوره تونستم پرده بکارت همسرم رو بزنم .ولی از اونم قع تا الان ترس داره و نا هیچ وقت رابطه نداشتیم .الان شکایت کردم و میخوام طلاق بگیرم .ایا پزشک قانونی تشخیص میدن تا الان هیچ دخولی انجام نشده یا خیر

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام بله

 77. صانی می گوید

  یعنی الان هر کی خواست میره هر کی خاست نمیره؟!

 78. ساره می گوید

  ببخشید اگ پرده بکارت با لگد پاره شده باش چجوری باید ثابت کرد
  ایا پزشک قانونی اینو تشخیص میده ممنون میشم جواب بدین خواهشن

 79. Z می گوید

  سلام خواهر من وقتی نامزد بود خانواده شوهرش بدون اینکه بهش بگن یا ازش اجازه بگیرن بردنش برای آزمایش و حتی خانواده من هم خبر نداشتن حالا بعد ده سال و دوتابچه میگن دختر شما سالم نبود و برگه رو هم گمو گور کردن و میگن ما اصلا همچین کاری نکردیم و دختر شمارو به آزمایش نبردیم
  راه حلی سراغ دارین یا اینکه بدون اجازه بردنش و به ما خبر ندادن و الان هم میگن سالم نبود خواهر من می‌تونه اراده حیثیت کنه؟
  لطفاً کمکم کنین

 80. ناشناس می گوید

  سلام من قبلا چن بار از پشت رابطه داشتم ایا بعد یکی دوسال که ازدواج کنم تو ازمایش قبل ازدواج امکان تشخیص رابطه از پشت توسط دکتر زنان هس؟

 81. مهسا می گوید

  سلام میخواستم بگم من ۱۶سالمه امسال رو دو چرخه بود افتادم رو یه چیز تیز افتادم بعد احساس سوزش نکردم فقط یکم خون اومد میخواستم بگم پرده بکارت اینجوری پاره میشه

 82. Ayda abtin می گوید

  سلام،میخواستم ببینم اگه پرده بکارتو بدوزدیم ایا تو تشخیص دکتر معلوم میش؟یا تو تشخیص دکتر میزنه که دوخته شده یا خیر؟؟

 83. مینو می گوید

  سلام وقت بخیر من دختری ۱۸ ساله هستشم حدود دوسال پیس از ناحیه مقعد خود ارزایی کردم حالا میخام بدونم هنگام معاینه پزشکی ایا قابل تشخیص است یانه؟

 84. Yyyy می گوید

  سوال خیلی هاس و نگرانی دوستم که ده سال پیش این اتفاق براش افتاده . به نظر شما توی آزمایشش معلوم میشه

 85. فرهادی می گوید

  با سلام متاسفانه مشکل ازدواج جوانان که در سنین کم باید انجام شودوب دلایل بسیار امکان پذیر نیست عواقب شومی در بر دارد که بعد از ازدواج هم گریبانگیر اشخاص میباشد ایا زوجینی که مسایل جنسی اشتباه گذشته داشته اند فکر میکنیم زندگی سعادتمندانه و فرزندان برومندی تربیت خواهند کرد؟تتها راه این مشکلات تربیت قرانی از کودکی وازدواج درشروع جوانی هست

 86. شرلوک می گوید

  تمام نظرات رو خوندم.
  از این پس علاوه بر تست بکارت، باید تست عدم دخول از عقب هم به شرایط عقد اضافه شود.
  زمانه بدی شده است.

 87. ۰۰۰۰۰ می گوید

  اگه دوسال پیش خودارضایی ولی با انکشت خودت نباشه ولی این چندین بار تکرار بشه معلوم میشه و دخول نداشتم واقعا خیلی فکرمو مشغول کرده جوری شده غذاهم نمیتونم بخورم

 88. لات می گوید

  سلام ببخشید یه سوال داشتم خواهش میکنم زود جواب بدید
  من دوساله پیش چند تا از انگشتام رو از سره کنجکاوی وارده واژنم کردم این عمل رو چند بار انجام دادم و یکبار احساس سورش داشتم میتونیم احتمال بدیم که پردم توسط رابطه پاره نشده و بخاطر اینکه انگشتم رو واردش کردم پاره شده باشه تروخدا جواب بدید موقع اذدواج چطوری ثابت کنم رابطه ای نداشتم خواهش میکنم انقد فکرم رو درگیر کرده افسره شدم تروخدا جواب بدید ممنون میشم…

  1. وکیل تاپ می گوید

   سلام موضوع توسط پزشک متخصص قابل اثباته

 89. ناشناس می گوید

  سلام وقت بخیر

  من ۱۴ سالمه و تازه معنی بکارت رو میفهمم و ۲ یا۳ سال پیش چند باری انگشتم رو داخل واژن کردم . اما نه دردی داشتم و نه خونی اومد
  ایا پرده من سالم هست یانه؟
  لطفا راهنمایی کنید
  این موضوع منو به شدت نگران کرده

  1. وکیل تاپ می گوید

   سلام برای اطلاع ازین موضوع پزشک متخصص تنها کمک کننده خواهد بود

 90. سحر می گوید

  سلام ببخشید بعد از ترمیم پرده آیا در معاینه قبل ازدواج معلوم میشود

 91. دنیا می گوید

  به نظر من این فرهنگ بکارت و اینارو جمع کنیم بزاریم
  باکسی وارد زندگی بشیم که باهاش زمان زیادی رو گزروندیم و بهش اعتماد کامل داریم اعتماد کنیم باهرکسی وارد زندگی نشیم و مهم تر از اینکه دخترامون پسرامون بیایین فرهنگ سازی کنیم یه دختر ممکنه از رو حادثه دست درازی یا کنجکاوی پردشو از دست داده باشه یه غشای نازک باشه نباشه چی میشه یه حیون ادم میشه ادم بد ذات درست میشه ن نمیشه هم دیگه رو درک کنیم همسرتونو سر یه پرده نرنجونین بحای لین چرت و پرتا رابطتتو صمیمی کنین بهم آرامش و عشق بدین تشکیل خانواده بده یه پوست که درعرض ۱۰دیقه پاره بشه ارزش اینو نداره خانومتونوزیر سوال ببرین باهاش حرف بزنین باارامش تا قضیه رو بدونین❤🌹

 92. SARA می گوید

  سلام خسته نباشید
  من از بچه گی خود ار ضایی داشتم واقعا یک عمل بچه گانه بوده و الانم خیلی پشیمونم
  دقیق ک نگاه میگنم یک گوشته ای اویزون شده😭الان چ کنم من اصلا درد یا خون ریزی هم نداشتم
  ایا باکره من سالمه😓😢تروخدا کمکم کنید

 93. ناشناس می گوید

  من میخواستم بدونم اگر پرده بکارت پاره شده باشه اما در اثر دخول نبوده باشه قابل تشخیص هست؟
  و براش گواهی سلامت صادر میشه یا خیر؟

 94. محمد می گوید

  سلام.دختری که بکارتش واز دست داده باشه چه با یه وسیله چه با نزدیکی و رابطه جنسی. با گرفتن تاییدیه پزشک قانونی مبنی بر باکره نبودن .میتونه بدون رضایت پدر فقط با دادن گواهی پزشک قانونی به محضر عقد کنه؟ یا باید از طریق دادگاه اقدام کنه

  1. محدثه لواسانی می گوید

   بله امکانش هست

 95. مهدیه می گوید

  سلام. ببخشید اگه بخایم فقط نوع بکارت رو بدونیم و مجرد باشیم باید سونوگرافی بریم یا متخصص زنان؟؟

  1. محدثه لواسانی می گوید

   سلام متخصص زنان

 96. عسل می گوید

  سلام میخاستم بپرسم برای فهمیدن نوع واینکه باکره باشی،دختر تنهایی میتونه بره برای معاینه هیچ مشکلی پیش نیاد؟یااینکه بخاد جوابشوب صورت گواهی بگیره میدن ؟ممنون میشم جواب بدین

  1. وکیل تاپ می گوید

   سلام بله امکانش هست

 97. سکوت می گوید

  سلام
  بدترین خاطره تلخ یه دختر تو دوران کودکیش لحظه ای که دخترونگیشو از دست داده

  ۶ ۷سالم بود که اون اتفاق افتاد من خودمو از اون ماجرا مقصر یا گناهکار نمی دونم‌اما از جسم خودم بدم میاد
  من از نظرسو استفاده استرس اون شخص تحت فشار نیستم اما همین که می بینمش حالم بد تازگیام یه حسی بهم پیدا کرده می ترسم از حسش بهم ، پسره خالم که این کارو باهام کرد نمی دونستم چه اتفاقی برام افتاده ولی بزرگترها شدم فهمیدم حتی چند بار مامانم غیر مستقیم بهم فهمونده که من… این خیلی آزارم میده
  من از آبروی پدرم می ترسم برای همین نمی رم مشاوره یا شکایت کنم
  من یکی دیگه رو دوست دارم اما از آینده ام می ترسم
  من باید چیکار کنم

 98. امیر می گوید

  سلام توروووووو خدااااا راهنماییم کنید
  میخاسم بدونم کسی که قبل از ۱۸ سالگی برای مشکل تخمدان سونوگرافی بره و دکتر بگه پرده اون ارتعاجیه آیا میتونه قبل از ۱۸ سالگی گواهی ارتعاجی بودن بکارتش رو بگیره و یا اصلا همچین گواهی مبنی بر ارتعاجی بودن پرده شخص وجود داره؟

 99. بی نام می گوید

  من چیکار کنم من یه چند بار خودارضایی کردم چیکار کنم وای خدا میترسم من چند بار هم دست به خودکشی زدم ولی نموردم از آبروی پدرم میترسم خیلی میترسم من چیکار کنم میکنم فکر میکنم اگه واسم خواستگار بیاد خودم رو از بالا پوشتمون میندازم پایین من چیکار کنم از روی کنجکاوی این کار رو کردم من چیکار کنم خیلی میترسم

 100. ناشناس می گوید

  سلام.
  من با دوست دخترم رابطه داشتم ولی دخول کامل نبوده و با اسرار خودش این اتفاق افتاده و اصلا شک دارم ک کار من بوده یانه …چون من قبل دخول متوجه شدم که بکارت نیست اخه خونریزیم نداشت .
  ۶ماه پیش این اتفاق افتاده .
  پزشک قانونی تشخیص میده ک با چ شخصی رابطه داشته یانه؟
  یعنی از من هم ازمایش میگیرن ؟
  بعد اگ شکایت کنه مهرالمثل چقد بش تعلق میگیره ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. وکیل تاپ می گوید

   سلام پزشکی قانونی از کجا تشخیص بده که شما با چه شخصی ارتباط داشتید انهم بعد شش ماه؟

 101. حنانه می گوید

  من ۸ساله خودارضایی میکنم الان میخام ازدواج کنم چند باری هم تصمیم گرفتم ترک کنم اینارو اما نتونستم خانواده همسرم میگن آزمایش بکارت باید بگیری وقتی آزمایس بگیرن معلوم میشه خود ارضایی میکنم؟؟هیچ دستی ب پردم نزدم

  1. وکیل تاپ می گوید

   کسی نمیتواند شما را اجبار به ازمایش پرده بکارت کند و درمورد سوال دوم ازطریق پزشکی قانونی معلوم می شود

 102. زهرا می گوید

  ایا ازامایش بکارت واقعی هستش یا وقتی با نامزده ات شطیونی کنی و اون دستشو بکنه توش ولی پاره نشه معلوم میشه که دست توش بوده اصلا آزمایش بکارت چیست میشه لطفا راهنمایی کنید

 103. سها می گوید

  سلام من یه سال خود ارضایی میکردم بعد ترک کردم الان نامزد کردم اصلا به پردم دست نزدم اگه منو بزور ببرن آزمایش بگیرن معلوم میشه رابطه نداشتم تو ازدواج مشکلی ندارم؟

 104. فاطمه می گوید

  سلام میخواستم بدونم الان اگه برم دکتر زنان برای معایته پرده بکارت دست نویس میتونه بهم بده ک پرده م سالمه یا ن؟

  1. وکیل تاپ می گوید

   سلا م بله میتوانید.

 105. ناشناس می گوید

  دخترا گول این حرفارو نخورید
  هیچکس قادر نیست بکارت دخترهارو تشخیص بده
  و چیزی هم ب اسم پرده وجود نداره
  یکم تحقیق کنید و اطلاعاتتون رو بالا ببرید

 106. سارا می گوید

  سلام ببخشید میخواستم بدونم آزمایش باکرگی مرد و کجا میتونیم بگیریم که قبلا با کسی رابطه داشته باشه یانه

  1. وکیل تاپ می گوید

   سلام یه همچین چیزی وجود نداره

 107. الهام می گوید

  سلام خسته نباشید
  من قبل ازدواج اصلا رابطه نداشتم یا دوست پسر هم نداشتم ولی وقتی با همسرم رابطه گرفتم هیچ اثری از پرده بکارت نبود
  من ورزش سنگین و بوکس کار میکردم میشه اون زمان از بین رفته باشه
  برای رفتن به پزشکی قانونی چه مدارکی باید باشه من ۱۷ سالمه و کارت ملی هم ندارم
  اگه میشه کمکم کنید 🥺

 108. ...... می گوید

  سلام
  ایا ازمایشی که روی دختر انجام میشه نشون میده که چه زمانی و با چه چیزی زده شده.؟؟

  منظورم ۷،۸
  ماه هم باشه نشون میده؟؟؟

 109. ........... می گوید

  سلام میخواستم بپرسم اگه به پزشک زنان مراجعه کنیم هنگام ازمایش پرده بکارت نشون میده که چه زمانی و چه چیزی پرده رو زده حتی اگه واسه خیلی وقت پیش باشع میخوام ببینم این ازمایش اخرش تا کی رو نشون میده؟؟؟؟
  ممنون میشم جوابم رو بدید

  1. وکیل تاپ می گوید

   سلام خیر

 110. الناز می گوید

  سلام میخواستم بپرسم اگه به پزشک زنان مراجعه کنیم هنگام ازمایش پرده بکارت نشون میده که چه زمانی و چه چیزی پرده رو زده حتی اگه واسه خیلی وقت پیش باشع میخوام ببینم این ازمایش اخرش تا کی رو نشون میده؟؟؟؟
  ممنون میشم جوابم رو بدید

  1. وکیل تاپ می گوید

   سلام خیر از طریق دکتر زنان مشخص نمی شود از طریق پزشکی قانونی البته در صورتی که به تازگی اتفاق افتاده باشد

  2. وکیل تاپ می گوید

   سلام خیر

 111. سحر می گوید

  سلام من با دوست پسرم از پشت رابطه داشتم قبلا میگم الان بخام برگه سلامت بگیرم واسه ازدواج تشخیص میده

 112. الناز می گوید

  من ی دخترم اسمم الناز از پشت رابطه جنسی داشتم می خوام بدونم بعد ازدواج می فهمند

سوالات خود را از ما بپرسید

وکلای پایه یک ما اماده پاسخ به سوالات شما هستند