بهترین و زبده ترین وکلای سراسر کشور

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین می توانید از میان متخصصان زیر، مشاوره مورد نظر خود را انتخاب کرده و مشاوره خود را دریافت کنید.

دکتر سید فخرالدین حسینی فیروز
قراردادها و داوری ، دیوان عدالت اداری وشهرداری
تهران - تهران
(۲)

دریافت مشاوره
عالم شریفی
خانواده و ارث ، کیفری
ایلام - آبدانان
(۱)

دریافت مشاوره
حسین حاجی‌زاده
املاک و سرقفلی ، خانواده و ارث
تهران - تهران
(۰)

دریافت مشاوره
دکتر مرضیه صفدری
املاک و سرقفلی ، خانواده و ارث
قم - قم
(۱)

دریافت مشاوره
خلیل فرهمند
املاک و سرقفلی ، خانواده و ارث
تهران - تهران
(۰)

دریافت مشاوره
رامین ده پناه
املاک و سرقفلی ، خانواده و ارث
تهران - تهران
(۰)

دریافت مشاوره
بهزادزینالی
قراردادها و داوری ، کیفری
تهران - تهران
(۱۲)

دریافت مشاوره
الهه طالبی
خانواده و ارث ، چک وسفته واسناد تجاری
اصفهان - اصفهان
(۶)

دریافت مشاوره
فرشته نوری
املاک و سرقفلی ، خانواده و ارث
تهران - تهران
(۲)

دریافت مشاوره
فاطمه اسپرهم
املاک و سرقفلی ، شرکتها و امور ثبتی
تهران - تهران
(۰)

دریافت مشاوره
حسین زینالی
املاک و سرقفلی ، قراردادها و داوری
تهران - تهران
(۲۲)

دریافت مشاوره
فهیمه حیدرپور
خانواده و ارث ، کیفری
تهران - تهران
(۳)

دریافت مشاوره
صادق بستری
خانواده و ارث ، کیفری
کرمانشاه - قصرشيرين
(۰)

دریافت مشاوره
دیبا قاسمی ثابت
کیفری ، دادگاه انقلاب و نظامی
تهران - تهران
(۰)

دریافت مشاوره
طاهر مصطفى
املاک و سرقفلی ، خانواده و ارث
آذربایجان غربی - مهاباد
(۱)

دریافت مشاوره
مهدی شمس کیا
خانواده و ارث ، قراردادها و داوری
اصفهان - اصفهان
(۰)

دریافت مشاوره
دکتر بهزاد شهسواری
املاک و سرقفلی ، شرکتها و امور ثبتی
البرز - كرج
(۰)

دریافت مشاوره
مهرداد تقی پورکندسر
املاک و سرقفلی ، خانواده و ارث
تهران - فيروزكوه
(۰)

دریافت مشاوره
سمیه الوان ساز
املاک و سرقفلی ، خانواده و ارث
آذربایجان شرقی - تبريز
(۲۷)

دریافت مشاوره
بهنام احمدیان گلشنی
املاک و سرقفلی ، خانواده و ارث
گیلان - رشت
(۰)

دریافت مشاوره

مشاوره حقوقی - وکیل تاپ

چگونه مشاوره با وکیل می‌تواند به شما در حل مسائل حقوقی کمک کند؟
در دنیای پیچیده امروز، داشتن دانش کافی در زمینه‌های حقوقی اغلب ضروری است. اینجاست که مشاوره با وکیل اهمیت پیدا می‌کند. وکلا نه تنها می‌توانند در فهم بهتر قوانین به شما کمک کنند، بلکه در صورت بروز مشکلات حقوقی، مشاوره آنها می‌تواند بسیار ارزشمند باشد.

فواید مشاوره با وکیل

  • درک بهتر قوانین: قوانین می‌توانند پیچیده و دشوار برای فهم باشند. یک وکیل متخصص می‌تواند این قوانین را برای شما ساده‌سازی کند.
  • جلوگیری از مشکلات حقوقی: مشاوره با وکیل قبل از اقدام به فعالیت‌هایی که ممکن است پیامدهای حقوقی داشته باشند، می‌تواند از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کند.
  • راهنمایی در زمان بحران: در صورت بروز مشکلات حقوقی، یک وکیل می‌تواند راهنمایی‌های لازم را برای عبور از بحران ارائه دهد.

مشاوره حقوقی - وکیل تاپ

نحوه پیدا کردن وکیل مناسب
مشاوره با وکیل می‌تواند در مواقع لزوم، حیاتی و تعیین‌کننده باشد. از این رو، انتخاب وکیل مناسب و استفاده بهینه از مشاوره‌های حقوقی می‌تواند در موفقیت شما در مسائل حقوقی بسیار مؤثر باشد. برای پیدا کردن وکیل مناسب، بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

  • تخصص وکیل: اطمینان حاصل کنید که وکیل مورد نظر در زمینه‌ای که به مشاوره نیاز دارید، تجربه و تخصص کافی دارد.
  • سابقه وکیل: بررسی کنید که وکیل از نظر حرفه‌ای و اخلاقی سابقه خوبی دارد.
  • دسترسی و هزینه‌ها: مطمئن شوید که وکیل قابل دسترس است و هزینه‌های مشاوره با بودجه شما همخوانی دارد.

هنگامی که به دنبال استخدام وکیل و مشاوره با وکیل هستید تا به شما کمک کند تا نیازهای حقوقی خود را برآورده کنید، بسیاری از مردم برای جست و جوی وکیل و وکیل آنلاین٬ به گوگل مراجعه می کنند. اولین قدم برای یادگیری در مورد یک وکیل در طول مشاوره اولیه انجام می شود، اگرچه اغلب مشاوره ها معمولاً رایگان هستند، اما محدودیتی برای اطلاعاتی که می توانید از یک وکیل احتمالی در طول یک مشاوره دریافت کنید وجود دارد.

مشاوره حقوقی - وکیل تاپ

وکیل کیست؟

وکیل به کسی گفته می شود که آشنایی کاملی به مسائل حقوقی و قوانین دارد و در رشته حقوق تحصیل کرده و توانسته در آزمونهای وکالت قبول شود. از آنجایی که چنین شخصی آشنایی کاملی به دادگاه ها و دادسراها دارد می تواند به راحتی مسائل را پیگیری کرده و از موکل خود دفاع کند.
در برخی موارد حتی نیازی به گرفتن وکیل نیست و شما صرفا می توانید توسط مشاوره با وکیل مسائل خود را پیگیری کنید. بنابراین اگر در زمینه ای دچار مشکل شده اید و نگران هستید می توانید به راحتی موضوع خود را با وکیل مطرح کنید و از او راهنمایی بگیرید.

مشاوره با وکیل

مشاوره با وکیل یکی از بهترین راه حل ها برای صرفه جویی در زمان و رسیدن به نتیجه مطلوب است زیرا اکثر ما نسبت به مسائل حقوقی آشنایی نداریم و این امر می تواند ضررهای بزرگی را به ما وارد کند.
هنگامی‌که ما با یک مسئله ای روبرو می شویم مانند کلاه برداری، پیگیری یک تصادف، طلاق و ... در این موارد ما باید دائما با دادگاه و دادگستری سروکار داشته باشیم اما مشکل اینجاست که در خیلی از موارد ما نسبت به طرح درست مسئله اشراف کامل نداریم و گاهی حتی ممکن است دادخواست نوشته شده توسط ما، علیه خودمان استفاده شود. در این مواقع مشاوره با وکیل می تواند بهترین راه حل باشد.
شاید شما هم مانند خیلی از افراد فکر کنید که هزینه وکیل زیاد است یا نیازی به وکیل ندارید و خودتان می توانید مسائل حقوقی خود را حل کنید اما یک لحظه تصور کنید که چند ماه از طرح مشکل شما گذشته ولی نه تنها به راه حلی نرسیده اید بلکه مشکل شما بیشتر نیز شده است در حالیکه می توانستید با مشاوره گرفتن از یک وکیل خوب به راحتی مشکل خود را حل کنید.
در ادامه ما درباره این صحبت می کنیم که وکیل خوب کیست، چه ویژگی های دارد و چطور می توانید با دریافت مشاوره از وکیل، در هزینه های خود صرفه جویی کنید و بدون هیچ استرس و نگرانی مشکل خود را حل کنید پس با ما همراه باشید.

مشاوره حقوقی - وکیل تاپ

مشاوره با وکیل چه مزیت های دارد؟

معمولا ما زمانی دنبال مشاوره با وکیل هستیم که دچار مشکل حادی شده ایم و برای حل آن نیاز به راهنمایی داریم. در چنین مواردی مشاوره با وکیل می تواند بسیاری از نگرانی های ما را حل کند برای همین متخصصین وکیل تاپ به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما هستند تا به راحتی بتوانید مسائل و مشکلات خود را حل کنید.
برخی از مزیت های مشاوره با وکیل عبارتند از:

  • شفافیت در حل مسئله و مشکل
  • آشنایی با چالش ها و موانع پیش رو
  • صرفه جویی در زمان و هزینه

انواع وکیل پایه یک دادگستری

برای انکه برای پرونده خود وکیل مناسب را پیدا کنید٬نیاز به آن دارید که نسبت به حوزه های تخصصی وکلا آشناییت پیدا کنید و سپس اقدام به مشاوره با وکیل بکنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع وکیل آشنا شوید.

وکیل حقوقی

وکیلی است که کلیه امور حقوقی را انجام می دهد و اگر شما نیاز به مشاوره با وکیل در این زمینه داشتید٬ می توانید مشاوه با وکیل حقوقی را داشته باشید.این وکیل با توجه به حوزه اختیاراتی که دارد٬می تواند به جای فرد در مراجع قضایی و غیر قضایی حاضر شود.

مشاوره حقوقی - وکیل تاپ

وکیل خانواده

یکی از موضوعات حقوقی که در جامعه الان٬پرونده های زیادی را دارد٬ اختلافات و دعواهای خانوادگی است.وکیل خانواده در اینجا امور مربوط به مسائل خانوادگی را انجام می دهد.شما می توانید در این زمینه اگر مشکلی داشتید با وکیل خانواده مشورت داشته باشید.

وکیل ملکی

شما برای انجام دادن هر اموری ملکب٬نیاز به آن دارید که طبق قوانین پیش روید و نسبت به آن قوانین آگاهی داشته باشید.به همین علت نیاز به یک مشاوره با وکیل متخصص یعنی وکیل ملکی دارید.
وکیل ملکی با توجه به شناختی که نسبت به قوانین دارد٬شما را در راهنمایی در جهت خرید و فروش ملک ویا ساخت و ساز راهنمایی می کند.

مشاوره حقوقی - وکیل تاپ

وکیل امور قرار دادها

بخشی از زندگی همه ما را قرداد تشکیل می دهد و گاهی ما واقف به مسائل حقوقی قرارداد و نکات آن نیستیم و نیاز به یک مشاوره با وکیل داریم تا راهنما و کمک کننده به ما در این امر باشد.
در این جا است که مشاوره با وکیل مربوط به امور قراردادها نقش پیدا کی کند و شما می توانید کلیه امور مربوط به قراداد تان را با وکیل در میان گذاشته و با آن مشورت کنید.

وکیل دیه

از آنجا نرخ تعیین دیه٬توسط دستگاه قضایی انجام می شود برای همین نیاز است که افرادی که دیه را پرداخت می کنند و یا دریافت کننده دیه هستند٬ از مشاوره با یک وکیل متخصص بهره مند شوند.
وکیل دیه وکیلی است که با قوانین محاسباتی مربوط به دیه آشنا است. بنا بر این با استفاده از وکیل دیه می توانید روند پرونده را بهتر و سریع تر پیش ببرید و اختلاف و دعوا میان طرفین کاهش پیدا کند.

مشاوره حقوقی - وکیل تاپ

وکیل شرکت ها

هر شرکتی برای بهبود عملکرد خود و رفع مشکلات خود و همچنین انجام اموری مانند استخدام کردن نفرات٬نیاز به آن دارد که نسبت به قوانین آگاه باشد.
تنها مشاوره با وکیل است می تواند مشکلات را حل کند و یا آن ها را کم کند.وکیل شرکت ها٬مشکلات حقوقی را که مشکل ساز در یک سازمان و شرکت هستند را برطرف می کنند.

وکیل انحصار وراثت

زمانی که یک نفر فوت می کند ارثی به جای می گذارد که به خانواده او می رسد و پس از تکمیل مراحل مربوط به انحصار وراثت٬سهم الارث میان افراد تقسیم می شود.
برای آن که امور مربوط به انحصار سریع تر پیش رود و روند قانونی خودش را طی کند٬شما می توایند از وکیل استفاده کنید و پس از مشاوره با وکیل امور مربوطه را به او بسپارید.

مشاوره حقوقی - وکیل تاپ

وکیل مهاجرت

امروزه نرخ مهاجرت از کشورمان به کشور های دیگر زیاد شده است٬به همین دلیل شما نیاز دارید که برای بهبود روندتان در امر مهاجرت٬ از یک فرد که آشنا به قوانین مهاجرت می باشد٬کمک بگیرید.
شما می توانید به وکیلی در این زمینه مشورت کنید و با آن کارهای مربوط به مهاجرتتان را پیش ببرید تا به صورت اصولی و قانونی مهاجرت کنید و به مشکلی برنخورید.

تفاوت مشاوره با وکیل با مشاوره حقوقی در چیست؟

خیلی از افراد بر این باور هستند که خدماتی که از یک مشاوره با وکیل می گیرند با خدماتی که از یک مشاوره حقوقی می گیرند٬برابری می کند٬اما باید بگوییم که به این صورت نیست و بین این دو مشاوره تفاوت هایی وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم.
1. اولین تفاوتی که می توان به اشاره کرد٬مدرک تحصیلی است. افراد زمانی که از داشنگاه حقوق فارغ التحصیل می شوند٬اجازه آن را دارند که در مراکز خصوصی و دولتی مشغول به کار به عنوان مشاوره حقوقی شوند.
اما اگر می خواهید مشغول به کار به عنوان وکیل شوید٬ شما نیاز به کسب پرونده وکالت دارید.
2. اگر فردی به عنوان مشاوره حقوقی کار بکند٬ یک قرارداد با اون موسسه حقوقی می بندد و به صورت روزانه حقوق خود را دریافت می کند٬اما روند قراردادهای مربوط به حدمات وکلا٬متفاوت است.
3. کاری که مشاوران حقوقی می کنند با آنچه که یک وکیل می کند٬متفاوت است. مشاوران حقوقی٬امور مربوط به راهنمایی افراد و شرکت ها در زمینه های عقد قرار داد٬مذاکرات و ... را برعهده دارند و صرفا مشاوره می دهند.اما خدمات مشاوره با وکیل٬ در جهت حل مشکلات پروند در جهت کیفری و حقوقی می باشد.
4. مشاوره حقوقی برای کار کردن در سازمان ها و شرکت ها محدودیت ندارد و می تواند در کنار مشاوره حقوقی حضوری و آنلاینی که می دهد٬ در شرکت ها و سازمان های دیگر٬استخدام شود.
اما وکلا که پروانه وکالت٬قضات و... رادارند نمی توانند به استخدام رسمی یک شرکت یا سازمان درآیند.

مشاوره حقوقی - وکیل تاپ

چرا باید مشاوره با وکیل داشته باشیم؟

در برخی از مسائل مانند تنظیم قرار داد، پیگیری دعاوی حقوقی یا کیفری، حضانت فرزند و ... کوچکترین اشتباه می تواند باعث ایجاد مشکلات جدی در آینده شود برای همین مشاوره با وکیل می تواند باعث جلوگیری از چنین اشتباهاتی شود.
همانطور که شما در انجام هر کاری به دنبال متخصص آن حوزه می گردید در مسائل حقوقی نیز باید چنین عمل کنید زیرا در مسائل حقوقی، مسائلی که از نظر شما ممکن است هیچ اهمیتی نداشته باشد می تواند نقش کلیدی داشته باشد بنابراین برای جلوگیری از خسارت و پشیمانی حتما لازم است که در زمینه حقوقی خود از وکیل خبر مشاوره دریافت کنید.

مشاوره با وکیل تلفنی

در گذشته دسترسی به مشاور خوب برای همه مقدور نبود زیرا به آنها دسترسی نداشتند یا به علت دوری مسیر نمی توانستند دائما ارتباط داشته باشند برای همین وکیل تاپ با استفاده از بهترین و خبره ترین مشاورین حقوقی توانسته این مشکل را حل کند. اکنون شما می تواند به بهترین مشاور حقوقی بصورت 24 ساعته دسترسی داشته باشد. مشاوره با وکیل بصورت تلفنی باعث شده تا همیشه به وکیل خوب دسترسی داشته باشد و تمامی مسائل و سوالات خود را از آنها بپرسید.

سوالات متداول

۱. مشاوره با وکیل به چه معنا است؟
مشاوره با وکیل یکی از بهترین راه حل ها برای صرفه جویی در زمان و رسیدن به نتیجه مطلوب است زیرا اکثر ما نسبت به مسائل حقوقی آشنایی نداریم و این امر می تواند ضررهای بزرگی را به ما وارد کند.

۲. مشاوره با یک وکیل چه مزیتی دارد؟
معمولا ما زمانی دنبال مشاوره با وکیل هستیم که دچار مشکل حادی شده ایم و برای حل آن نیاز به راهنمایی داریم. در چنین مواردی مشاوره با وکیل می تواند بسیاری از نگرانی های ما را حل کند.

۳. چه تفاوتی میان مشاوره با یک وکیل و مشاوره یه صورت حقوی است؟
مشاوران حقوقی٬امور مربوط به راهنمایی افراد و شرکت ها در زمینه های عقد قرار داد٬مذاکرات و ... را برعهده دارند و صرفا مشاوره می دهند.اما خدمات مشاوره با وکیل٬ در جهت حل مشکلات پروند در جهت کیفری و حقوقی می باشد.

نظرات کاربران

رضایی
۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۴۴
۵

عالی و مفید


۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۶:۴۹
۵

عالی بود با صبر و حوصله من راهنمایی کردن ممنونم ازشون


۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۶:۴۶
۵

عالی بود خیلی با حوصله جواب دادند


خانه
وکلاء
پرسش و پاسخ

متوجه شدم
5