وکیل تاپ
مدرن ترین سامانه مشاوره حقوقی آنلاین
آنلاین
(۵۳۹)


درباره
ارتباط
قوانین
راهنمایی و پشتیبانی
تیم وکیل تاپ
نظرات

تماس با ما

• ارتباط داخل کشور
برای گزارش مشکلات سامانه وکیل تاپ یا دریافت راهنمایی استفاده از خدمات وکیل تاپ و یا هر نوع سوال، ایراد و انتقاد، پیشنهاد یا تقدر از کارکنان وکیل تاپ با شماره ذیل تماصل حاصل نمایید:
ارتباط با وكيل تاپ
91002090 - 021

• ارتباط ایرانیان خارج از کشور
ایرانیان محترم خارج از کشور اگر شما مشکل حقوقی، ملکی، کیفری يا ثبتي در ایران دارید یا با مراجع قضایی ، انتظامی یا ارگان ها و سازمانهای دولتی و عمومی مانند دادگاه انقلاب ، ستاد اجراي فرمان امام ، بنياد مستضعفان يا اداره مالیات يا اداره مهاجرت و ... درگیر هستید با شماره های ذیل از طریق واتساپ در خدمت شما هستيم:
+989100911086

نشانی ما

آدرس دفتر مرکزی
تهران - خیابان سهروردی نرسیده به مطهری روبه روی خیابان اورامان پلاک177 ساختمان وکیل تاپ (مشاهده در نقشه)

قوانین و مقررات وکیل تاپ

دسترسی و استفاده کاربر از وبسایت وکیل تاپ، مشروط به رعایت قوانین ذیل بوده و ضوابط و شرایط «قرارداد» آتی است. شما با ورود به وبسایت وکیل تاپ، بدون هیچ‌گونه محدودیت و شرطی، قرارداد را پذیرفته و در صورت عدم موافقت با آن، لازم موکد است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید. ورود کاربران به وبسایت وکیل تاپ به‌ منظور استفاده از خدمات حقوقی ارائه شده توسط وبسایت وکیل تاپ به معنای آگاه بودن و در حکم امضاء و پذیرفتن قرارداد و همچنین سیاست‌های حفظ حریم شخصی وبسایت وکیل تاپ است.

تعاریف و اصطلاحات

تعاریف برخی از اصطلاحات به‌کاربرده شده در این توافقنامه از این ‌قرار است:
⦁ سایت وکیل تاپ
⦁ سامانه یا سامانه
⦁ کاربر عادی یا کاربر گیرنده خدمات(مشاوره گیرنده)
⦁ کاربر وکیل(مشاوره دهنده)
⦁ وکیل پایه یک دادگستری
⦁ وکیل پایه یک قوه قضاییه
⦁ وکیل پایه دو قوه قضاییه
⦁ کارآموز کانون وکلای دادگستری
⦁ شما، یا ضمیر مالکیت"تان"
⦁ حساب کاربری یا داشبورد
⦁ دسترسی
⦁ ساعت کاری و روز کاری
⦁ مشاوره حقوقی
⦁ هزینه مشاوره تلفنی
⦁ هزینه مشاوره حضوری
⦁ ارزیابی حقوقی
⦁ حق الوکاله
⦁ شرایط، الزامات و تعهدات یا توافقنامه
⦁ قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران
⦁ عامل پرداخت
⦁ روش های پرداخت
⦁ استفاده شخصی
⦁ پشتیبانی
⦁ تفسیر
⦁ قوانین حاکم
⦁ محتوا
⦁ محتوای حقوقی
⦁ خدمات وکیل تاپ
⦁ خدمات مشاوره حقوقی آنلاین
⦁ خدمات مشاوره حقوقی تلفنی
⦁ خدمات مشاوره حضوری
⦁ خدمات ارزیابی تخصصی
⦁ خدمات وکالت در پرونده
⦁ خدمات اوراق قضایی
⦁ خدمات قراردادها

سایت وکیل تاپ

وبسایت وکیل تاپ یک موسسه حقوقی نیست، بلکه یک سامانه اینترنتی دو طرفه برای ایجاد ارتباط بین وکلا و مراجعانی است که نیاز به دریافت خدمات حقوقی دارند. در این سند از وبسایت حقوقی تاپ تاپان با عنوان وکیل تاپ یاد خواهد شد.
⦁ وکیل تاپ صرفا یک سامانه مدیریت خدمات حقوقی است و هیچ تعهدی نسبت خدمات خارج سامانه ندارد.

سامانه یا پلتفرم

به نرم افزار یا سخت افزاری که جهت تامین و براورده سازی نیاز کاربر در یک موضوع خاص طراحی و پیاده سازی شده باشد سامانه می گویند. در دنیای IT سامانه به معنای یک فضا که اجازه اجرای دیگر اجزا در یک چهارچوب مشخص را می دهد.

کاربر عادی

هر شخصی حقیقی که از طریق یک نام کاربری (شماره تلفن همراه) و رمز عبور به سایت وکیل تاپ دسترسی پیدا می‌کنید و از خدمات موجود بهره می برد.

کاربر وکیل یا متخصص

وکلای رسمی دادگستری اعم از وکلای عضو کانون های وکلای دادگستری و وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه در پایه وکیل پایه یک دادگستری، وکیل پایه یک قوه قضاییه، وکیل پایه دو قوه قضاییه، کارآموز کانون وکلای دادگستری، کارآموز قوه قضاییه، کاربر وکیل یامتخص اطلاق می شود.همجنین وکلا موضوع ماده 187 قانون برنامه سوم توسعه که پس از احراز هویت و تایید تخصص، به منظور دریافت درخواست های حقوقی و ارایه خدمات حقوقی در سایت وکیل تاپ ثبت نام و خدمات قابل ارائه توسط خود را احراز کرده اند.

کاربر کارآموز وکالت

افراد مشغول به گذراندن دوران کارآموزی در کانون وکلای دادگستری و قوه قضاییه

شما، یا ضمیر مالکیت"تان"

به معنی هر کاربر وب‌سایت (شامل کسانی که وارد وب‌سایت وکیل تاپ می‌شوند یا وارد حساب کاربری می‌شوند و یکی از خدمات حقوقی را استفاده یا درخواست می‌کنند).

حساب، حساب کاربری، پنل کاربری یا داشبورد

پنل کاربری شما، درگاه شخصی شما است که از طریق یک نام کاربری (شماره تلفن همراه) و رمز عبور به آن دسترسی پیدا می‌کنید، و از طریق آن به خدمات حقوقی مورد درخواست (برای کاربر عادی) یا ارائه خدمات حقوقی (برای کاربر وکیل) دسترسی خواهید داشت.

دسترسی

به معنای اتصال و ورود به حساب کاربری و بهره مندی از خدمات حقوقی برای کاربران عادی و ارائه خدمات حقوقی برای کاربران وکیل می باشد.

ساعت کاری و روزکاری

بخش ارائه ی خدمات وبسایت وکیل تاپ به صورت شبانه روزی در دسترس کاربران قراردارد و ثبت انواع درخواست های کاربران در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است و مدت پاسخگویی به درخواست ها بنابر درج اولویت از سمت کاربران از بلافاصله تا1ساعت می باشد. ساعت کاری بخش مرکز تماس پشتیبانی شنبه تا چهارشنبه 9:00الی18:00و پنج شنبه 9:30 الی 14:00می باشد.
قابل توجه می باشد که، مدت زمان ارائه هر درخواست حقوقی ثبت شده بنابر نوع خدمت تعیین شده است که کاربر وکیل موظف به ارائه خدمت در زمان مقرر به کاربر عادی می باشد.
مدت زمان انجام خدمات از زمان ثبت درخواست یا رزرو خدمت، در ادامه در بخش مربوط به هر خدمت شرح داده شده است.

مشاوره حقوقی

ارتباط بین کاربر وکیل و کاربر عادی پیرامون موضوع انتخاب شده در مشاوره و طرح موضوع و دریافت نظریه وکیل، ارائه راهکار قانونی و رفع ابهامات کاربر عادی در موضوع مورد مشاوره حقوقی است. این مشاوره حقوقی می تواند به صورت تلفنی و حضوری که (شرایط حضوری ازطریق سامانه در حال حاضر فعال نسیت) و یا متنی به صورت آنلاین با کاربر وکیل انجام پذیرد.

هزینه مشاوره تلفنی

وجه قابل پرداخت توسط کاربر برای انجام مشاوره حقوقی تلفنی بین کاربر عادی و کاربر وکیل است.

هزینه مشاوره حضوری

وجه قابل پرداخت توسط کاربر برای انجام مشاوره حقوقی حضوری بین کاربر عادی و کاربر وکیل است.

هزینه تنظیم اوراق قضایی

وجه قابل پرداخت توسط کاربر برای نگارش و تنظیم انواع اوراق قضایی شامل انواع لایحه، شکواییه، دادخواست، اظهارنامه، اقرارنامه، توافقنامه، قراردادها و ... وبه طور کلی انواع متون حقوقی مورد استفاده در محاکم قضایی.

حق الوکاله

هزینه های مربوط به وکالت شامل حق الوکاله توافقی یا تعرفه ای و هزینه سفر و سایر هزینه هایی می شود که وکیل در جهت انجام وظایف وکالتی خود متحمل می شود.

شرایط، الزامات و تعهدات یا توافقنامه

به معنی قرارداد قانونی که شما با ما می‌بندید و شامل این شرایط و تعهدات، سیاست حریم خصوصی، و دیگر سیاست‌ها، دستورالعمل‌ها و مقرراتی می‌شود که در وبسایت وکیل تاپ وجود داشته و یا متعاقبا اصلاح و یا ابلاغ و اعلام می گردد. توجه داشته باشید شرایط، الزامات و تعهدات عضویت در سایت وکیل تاپ در بازه های زمانی امکان تغییر دارد و شرح آن همیشه در دسترس کاربران قرار خواهد بود.

قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران

قانون اساسی، قوانین عادی، قانون تجارت الکترونیک، مصوبات هیات وزیران، مصوبات شورای عالی مجازی، آیین نامه های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی موضوعه.

عامل پرداخت

موسسه مالی، بانک یا درگاه پرداختی که از آن برای پرداخت بهای ارائه خدمات درخواست شده استفاده می‌شود.

روش های پرداخت

روش های پرداخت پرداخت شامل کارت به کارت و پرداخت از طریق درگاه بانکی می باشد.

استفاده شخصی

خودآموزی و مقاصد شخصی به‌جز هرگونه دسترسی گروهی.

پشتیبانی

کلیه پشتیبانی‌ها اعم از پشتیبانی: مالی - سفارشات - فنی و دیگر موارد صرفا از طریق قسمت پشتیبانی سایت وکیل تاپ انجام خواهد شد. در ساعات کاری و ایام غیر تعطیل و در کل زمان در سال امکان پاسخگویی تلفنی با اولویت کمتر انجام خواهد شد. ملاک گفتگو و پشتیبانی سیستم پشتیبانی وکیل تاپ می‌باشد.

تفسیر

هرگونه ابهام در تعبیر و تفسیر در شرایط و تعهدات اعلامی جهت استفاده و فعالیت در سایت وکیل تاپ، توسط موسسین و مدیران این وبسایت بیان و مشخص می شود، کلماتی مثل «شامل»، «ازجمله»، «همچون»، «مثل» و «از قبیل» به‌هیچ‌وجه محدودکننده نیستند و وقتی جایی از صلاحدید خودمان صحبت می‌کنیم، منظور صرفاً صلاحدید مدیران و متصدیان ذیصلاح در وبسایت وکیل تاپ است (مگر آنکه در توافقنامه به گونه دیگری بیان ‌شده باشد).

قوانین حاکم

وکیل تاپ وبسایت یا سامانه خود را از داخل ایران اداره می‌کند. درنتیجه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران در مورد آن نافذ هستند و وکیل تاپ از قوانین و مقررات ایران پیروی می‌کند و تحت نظام قضایی و حقوقی ایران عمل خواهد کرد. هرگونه قانونی که به شکل اجتناب‌ناپذیر در مورد و موضوع مرتبطی وارد و وضع باشد، در آن زمینه قانون در مورد وکیل تاپ نافذ خواهد بود.

محتوا

کلیه مطالب اعم از تصویری، نوشتاری و صوتی موجود در وب‌سایت است که شامل و نه محدود به اطلاعات، داده‌ها، گرافیک، نرم‌افزار، آیکون دکمه، علائم تجاری، خدمات‌های الکترونیکی، تصاویر، فایل‌های صوتی و تصویری است درصورتی‌که محتوا توسط وکیل تاپ بارگذاری شود، محتوای وکیل تاپ و اگر توسط کاربر بارگذاری شود، محتوای کاربران نامیده می‌شود. کلیه محتواهایی که از طرف کاربران بارگذاری شود چه وکیل و چه مشتری

محتوای حقوقی

کلیه اسناد حقوقی و قراردادهای موجود در وبسایت است، مالکیت محتوای حقوقی متعلق به وکیل تاپ است و در صورت خرید محتوا توسط کاربران صرفاً مجوز استفاده از محتوای حقوقی داده می‌شود نه مالکیت محتوای حقوقی.

خدمات وکیل تاپ

وکیل تاپ مدرنترین سامانه مشاورحقوقی انلاین است.خدمات آن شامل و نه محدود به مشاوره حقوقی آنلاین متنی - مشاوره حقوقی تلفنی - مشاوره حقوقی حضوری - بانک لوایح و اسناد حقوقی و قضائی و قراردادها - ارائه خدمات داوری - کنترل کیفیت و فرایند پرونده‌های حقوقی - مرکز تماس و پشتیبانی حقوقی مردم برطرف وکلا - درخواست ثبت شرکت، اختراع، برند در داخل و خارج - درخواست ارزیابی حقوقی هوشمند توسط وکیل برای کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی و پشتیبانی تمامی خدمات اعلامی در بالا می باشد.

خدمات مشاوره حقوقی آنلاین متنی

امکان طرح پرسش حقوقی متنی توسط کاربرعادی از طریق وکیل تاپ به صورت مکتوب و دریافت پاسخ قانونی توسط وکلا به صورت متنی وصوتی

خدمات مشاوره حقوقی تلفنی

شامل رزرو و پرداخت هزینه و تعیین وقت وانلاین مشاوره حقوقی تلفنی برای کاربرعادی و ارائه مشاوره حقوقی تلفنی توسط کاربران وکیل

خدمات مشاوره حضوری

شامل رزرو و پرداخت هزینه و تعیین وقت مشاوره حقوقی حضوری برای کاربرعادی و ارائه مشاوره حقوقی حضوری توسط کاربران وکیل به کاربر عادی مراجعه کننده به محل مشاوره.
توجه: در حال حاضر خدمت مشاوره حضوری از طریق سامانه وکیل تاپ ارائه نمی شود و در صورت دریافت این خدمت از وکلا حاضر در سایت هیچ تعهدی از این بابت برعهده وبسایت وکیل تاپ نمی باشد.

خدمات ارزیابی تخصصی

شامل ثبت پرونده قضایی، شرح حال پرونده، مدارک پرونده و موضوع مورد تقاضا، توسط کاربر عادی در سامانه وکیل تاپ و متعاقبا بررسی تخصصی و اعلام راهکار توسط کاربران وکیل جهت انجام پروسه قضایی، میزان و درصد پیش بینی موفقیت، مدت زمان انجام و مبلغ حق الوکاله می شود.
توجه: در حال حاضر این بخش در حال ویرایش است.

خدمات وکالت در پرونده

اعلام وکالت رسمی دادگستری توسط وکلا در خصوص پیگیری حقوق موکل در پرونده های قضایی و شبه قضایی طبق شرایط و تعهدات مندرج در وکالتنامه و قرارداد جداگانه وکالت با وکیل.
توجه: خدمت اخذ وکالت وکلا از طریق سامانه وکیل تاپ ارائه نمی شود و در صورت دریافت این خدمت از وکلا حاضر در سایت هیچ تعهدی از این بابت برعهده وبسایت وکیل تاپ نمی باشد.

خدمات محاسبات حقوقی

امکان استفاده ار خدمات محاسبات حقوقی سامانه وکیل تاپ برای کاربران جهت محاسبه مهریه به نرخ روز، خسارت تاخیر تادیه دین، محاسبه ارث، محاسبه دیه،هزینه دادرسی،حق الوکاله، داور، حق الزحمه کارشناس ،نیم عشر دولتی،هزینه های خدمات قضایی،سود واقساط وام،حقوق بیمه بیکاری ،هزینه انتقال خودرو ،هزینه انتقال ملک،حق کمسیون املاک.

خدمات اوراق قضایی

تنظیم اوراق قضایی مانند انواع لوایح، دادخواست، شکواییه، اظهارنامه و استشهادیه بنابر درخواست و نیازمندی کاربر عادی توسط کاربر وکیل.

خدمات قراردادها

ارائه و تنظیم و نگارش انواع قراداد بر اساس تخصص کاربر وکیل بنا به سفارش کاربر عادی

مسئولیت ها و تعهدات عمومی کاربران - حساب کاربری

⦁ کاربران اعم از کاربر عادی و کاربر وکیل با ثبت نام در سامانه یا وبسایت وکیل تاپ و همچنین با هر بار استفاده از سامانه می‌پذیرد که شرایط، الزامات و تعهدات استفاده از سایت وکیل تاپ و همچنین قوانین حفظ حریم شخصی سامانه وکیل تاپ را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی آن و بدون هیچگونه محدودیت و شرطى، مفاد این اسناد را پذیرفته و در صورت عدم موافقت با آن، لازم است بلافاصله استفاده از وبسایت وکیل تاپ را متوقف نماید. هرگونه استفاده از سایت وکیل تاپ به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. سامانه وکیل تاپ هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.
⦁ قوانین و مقررات ذکر شده ممکن است در طول زمان تغییر کند، بنابراین کاربران ملزم به بررسی قوانین سامانه در هر بار استفاده از آن می باشند و استفاده کاربران از وبسایت یا اپلیکیشن به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است. بنابراین سامانه وکیل تاپ بنابر صلاحدید می تواند شرایط توافقنامه را تغییر دهد، اما تمام تلاش بر این خواهد بود که اطلاعات مربوط به تغییرات در وبسایت منتشر شود یا اطلاع رسانی شود. اگر بعد از تغییر شرایط توافقنامه همچنان به استفاده از وبسایت ادامه دهید، به معنی آن است که شرایط جدید یا اصلاح‌شده را پذیرفته‌اید.
⦁ کاربر متعهد می‌گردد که صرفاً با شماره تلفن همراه متعلق به خود نسبت به ثبت نام در وکیل تاپ اقدام نماید. در غیر این صورت در برابر صاحب امتیاز خط تلفن همراه، تماماً مسئول بوده و وکیل تاپ به محض آگاهی از این موضوع می تواند نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام نماید.
⦁ بنا به مورد و حسب صلاحدید سامانه وکیل تاپ، امکان دارد در ارائه برخی خدمات از کاربرعادی و کاربر وکیل درخواست اطلاعات تکمیلی، ارائه مدارک و یا اصلاح اطلاعات گردد؛ در این صورت کاربر، متعهد به ارائه اطلاعات و یا اصلاح اطلاعات درخواستی در مدت اعلام شده از سوی وکیل تاپ خواهد بود. در غیر این صورت سامانه وکیل تاپ می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائه خدمات به کاربر مذکور خودداری کند.
⦁ کاربران می بایست تمامی اطلاعات درخواستی را به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
⦁ کاربران بالاخص کاربران وکیل، در صورتی که برای ثبت نام در حساب کاربری و تکمیل اطلاعات، عمدا و یا سهوا از درج، تقلید یا جعل هویت دیگران استفاده کنند، در هنگام استعلام و تایید صلاحیت و دسترسی کاربران وکیل، حساب کاربریشان رد خواهد گردید. همچنین امکان محرومیت همیشگی برای کاربر اعلام وجود خواهد داشت.
⦁ کاربران مجاز نیستند که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار شخص دیگری قرار بدهند، و یا به کسی اجازه بدهند به‌حساب و خدمات ارائه‌شده دسترسی پیدا کند.
⦁ کاربران اعم‌از وکیل و مشتری متعهد به نگهداری شناسه و رمز عبور خود می‌باشد. موکدا توصیه می‌شود نسبت به تغییر رمز عبور به صورت دوره‌ای اقدام شود. مسئولیت آثار قانونی استفاده از حساب کاربری متوجه صاحب آن می‌باشد.
⦁ هر زمان که کاربران از استفاده غیرمجاز از نام کاربری، رمز، حساب، یا خدمات ارائه‌شده، مطلع گشتند، باید در سریع‌ترین زمان ممکن به پشتیبانی وکیل تاپ اطلاع دهند.
⦁ پس از ایجاد حساب کاربری، امکان حذف حساب کاربری امکان پذیر نیست و صرفا امکان انسداد و غیرفعال نمودن حساب کاربری وجود دارد. دقت داشته باشید اطلاعات حساب کاربری کاربران کاملا محرمانه تلقی شده و این اطلاعات بر اساس سطوح دسترسی و پروتکل های خاصی برای تیم پشتیبانی وکیل تاپ در دسترس خواهد بود.
⦁ کاربران مسئولیت صحت و اصالت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنند، را تماماً بر عهده دارند.
⦁ در هر زمان بنا به صلاحدید، وبسایت وکیل تاپ می تواند بدون هماهنگی قبلی دسترسی کاربران را ببندد.
⦁ کاربران مسئول هستند که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگهدارند، و برای این کار تلاش لازم و معقول را انجام دهند.
⦁ کاربران خود مسئول تمام استفاده‌هایی هستند که از وبسایت و خدمات ارائه‌شده در ارتباط با حساب کاربریشان و نام کاربری و رمز ورودشان انجام می‌گیرد.
⦁ کاربران می‌پذیرند که وکیل تاپ برای اطلاع رسانی های سامانه از بخش اعلانات استفاده نماید. و از ارسال ، پیامک و یا اعلان در حساب کاربری به عنوان راه ارتباطی وکیل تاپ با وی استفاده کند.
⦁ کاربران می‌توانند درخواست کنند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرند که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شود و یا اطلاعات مقتضی بموقع به ایشان نرسد.
⦁ هر شخص با توجه به مدارک هویتی، تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان کاربر عادی و در صورت واجد شرایط بودن تنها یک حساب کاربری به عنوان کاربر وکیل در سامانه وکیل تاپ ایجاد نماید. در صورتی که وکیل تاپ اطلاع یابد که به نام یک شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی حساب‌های کاربری متعدد وجود دارد مجاز خواهد بود نسبت به قطع خدمات و غیرفعال نمودن تما یا هر یک از حساب‌های کاربری مذکور اقدام نماید.
⦁ کاربران اعم از عادی و وکیل متعهد به رعایت همه قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت مقررات دنیای مجازی و قوانین و مقررات جرایم رایانه ای و قوانین الکترونیکی در هنگام استفاده از وکیل تاپ هستند.
⦁ کاربران عادی و وکیل متعهد به رعایت همه قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت پوشش و حجاب مناسب در هنگام ثبت تصویر خود در پنل کاربری خود هستند.
⦁ کاربران جهت استفاده از خدمات حقوقی و بالاخص بخش مشاوره حقوقی متنی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی، صرفا امکان ثبت درخواست برای صاحب حساب کاربری را دارند.

مسئولیت ها، تعهدات و اختیارات کاربران - استفاده از سامانه وکیل تاپ

با توجه به این قرارداد میان وکیل تاپ و کاربر، وکیل تاپ حق استفاده غیر انحصاری، قابل‌فسخ و غیرقابل‌انتقال از وبسایت وکیل تاپ را به کاربر اعطاء می‌کند. کلیه حقوق، مالکیت و منافع سامانه وکیل تاپ به‌استثنای اطلاعات شخصی کاربر، در مالکیت انحصاری وبسایت وکیل تاپ و اشخاصی است که وبسایت وکیل تاپ به آن‌ها مجوز بهره‌برداری از سامانه را اعطاء کرده است.
⦁ کاربران می‌پذیرند که وکیل تاپ یک سامانه اینترنتی دو طرفه برای ایجاد ارتباط بین وکلا و حقوق‌دانان وکیل و مراجعانی است که نیاز به دریافت خدمات حقوقی دارند.
⦁ کاربران می پدیرند  وکیل تاپ صرفا یک سامانه مدیریت خدمات است و هیچ تعهدی نسبت به خدمات طرفین خارج از بستر سامانه ندارد.
⦁ کاربران اعم از کاربر عادی و بالاخص کاربر وکیل حق ارائه و دریافت خدمات حقوقی بدون هماهنگی و بدون ثبت در سامانه وکیل تاپ را ندارند، به این معنا که کاربر عادی خود تمام مسئولیت دریافت هر گونه خدماتی حقوقی بالاخص اعطای وکالت و تنظیم قرارداد وکالت با وکلا خارج از سامانه وکیل تاپ را خواهد داشت و در صورتی که سامانه وکیل تاپ مطلع گردد، می تواند حساب کاربری هریک از کاربران وکیل و عادی را بدون اطلاع قبلی غیرفعال نماید.
⦁ کاربران متعهد می شوند در صورت هر نوع نارضایتی در خدمات ارائه شده در سامانه وکیل تاپ، موضوع را از طریق مرکز پشتیبانی وکیل تاپ پیگیری کرده و نمی تواند شخصا هیچگونه اقدامی انجام دهد.
⦁ کاربران می پذیرند در صورتی که به وبسایت ثالث متصل شوند، فعالیت آنها ممکن است علاوه بر ضوابط وکیل تاپ مشمول شرایط و قوانین وبسایت ثالث نیز گردد.
⦁ کاربر عادی می‌پذیرد تنها زمانی نسبت به ثبت درخواست اقدام نماید که قصد واقعی استفاده از خدمات حقوقی را داشته باشد.
⦁ کاربران متعهد می گردند در هنگام درج دیدگاه رعایت موازین شرعی و قانونی و ادب و احترام را قائل باشند.
⦁ کاربر عادی می پذیرد هرگونه اطلاعات دارای جنبه سری، حیاتی یا شخصی که ممکن است مورد سوءاستفاده‌ سایرین قرار بگیرد را از اطلاعات ارسالی در درخواست های خود برای سامانه حذف کرده و سپس آن‌ها را ارسال کند. در صورت عدم رعایت این بند، مسئولیت سوءاستفاده از این اطلاعات توسط سایر کاربران بر عهده‌ی کاربر عادی خواهد بود.
⦁ کاربر عادی متعهد می گردد در شرح درخواست حقوقی خود، از بکار بردن اسامی افراد، شماره تماس، ایمیل، نام ارگان ها و شرکت ها، افراد سر شناس و این چنین جدا خودداری کند. بدین منظور کاربر عادی متعهد رعایت ادب و احترام و موازین قانونی را در شرح درخواست های خدمات حقوقی می باشد. و کاربران تماما خود مسئول محتوای درخواست مطروحه در سایت می باشد.
⦁ کاربران اعم از کاربر وکیل و کاربر عادی امکان درج پرسش حقوقی یا راهکار حقوقی در بخش دیدگاه ها را نخواهند داشت، زیرا صرفا بخش دیدگاه به منظور ارسال نظرات می باشد و به پرسش های مطرح شده در قسمت دیدگاه پاسخ داده نخواهد شد و همچنین پاسخ های ثبت شده در قسمت دیدگاه مورد تایید و انتشار قرار نخواهند گرفت. بنابراین کاربران موظف هستند دقت لازم را در این خصوص به عمل آورند.
⦁ کاربران عادی و وکیل متعهد می گردند، از درج شماره تماس و ایمیل و کلیه راه های ارتباطی در متن درخواست و یا ارائه راهکار خود اجتناب کنند.
⦁ کاربران اعم از کاربر وکیل و کاربر عادی می پذیرند که باید به نحو دقیق، مطالب آموزشی و فایل های راهنمای مربوط به دریافت یا ارایه ی هر خدمت حقوقی را مطالعه نموده و بر اساس آن ها اقدام نماید.
⦁ وکیل تاپ با استفاده از نظارت‌های خود و انجام نظرسنجی از کاربر عادی در پایان دریافت خدمت، تلاش می‌کند خدمات با کیفیت مطلوب ارائه دهد.
⦁ چنانچه هر یک از کاربران در زمان استفاده از خدمات وبسایت وکیل تاپ با مشکلی مواجه شوند، برابر شرایط فوق می‌توانند موضوع را از طریق بخش پشتیبانی سامانه وکیل تاپ مطرح و بخش های مربوطه پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.
⦁ کاربران اعم از عادی و وکیل می پذیرند در صورتی که در خصوص پایان اقدامات هر خدمت ارائه شده توسط کاربر وکیل در بستر سامانه، بین ایشان اختلافی حادث گردد، تصمیم وکیل تاپ و تیم داوری حاضر در وکیل تاپ فصل الخطاب خواهد بود و این تصمیم قطعی و لازم الاجرا است و هیچ اعتراضی از سوی طرفین مسموع نخواهد بود. و امکان هر گونه طرح دعوی در مجامع قانونی در این زمینه را از طرفین ساقط می کند.
⦁ مسئولیت های ذکر شده سامانه وکیل تاپ در این سند فقط در فرضی است که کاربر عادی از طریق وبسایت یا اپلیکیشن وکیل تاپ درخواست خدمت حقوقی ارسال کرده و کاربر وکیل نیز این درخواست را پذیرفته است. لذا اگر کاربران خارج از وکیل تاپ با یکدیگر بر انجام خدمت توافق نمایند هیچ گونه مسئولیتی متوجه سامانه وکیل تاپ نخواهد بود.بنابراین هرگونه اختلاف در دریافت خدمات حقوقی از وکلا، غیر از بستر وبسایت وکیل تاپ شامل هیچ گونه تعهد و پشتیبانی از سمت وکیل تاپ نمی باشد.
⦁ سامانه وکیل تاپ در هر زمانی که به نتیجه برسد که کاربر از این قوانین و شرایط و یا هر تعهدی، تخطی کرده‌ است، ممکن است دسترسی کاربر را به حساب کاربری را مسدود نموده و یا به صلاحدید خود محدود، معلق یا ملغی کند. البته وکیل تاپ در به‌کارگیری این ضمانت اجرا و اتخاذ چنین تصمیمی، معقول و متعارف برخورد خواهد کرد.
⦁ کاربر عادی می پذیرد در صورت ثبت دیدگاه در مورد کاربر وکیل در خصوص خدمات حقوقی اخذ شده، سامانه می تواند متن نظر مذکور را به همراه نام ایشان به نمایش عموم بگذارد. لذا توصیه اکید می‌شود کاربر عادی متنی که تمایلی به انتشار عمومی آن ندارد و یا مواردی که ناقض قوانین هستند اظهار ننماید.
⦁ کاربر عادی یا مشتری می پذیرد پس از استفاده از خدمات سایت وکیل تاپ، در صورت درخواست حذف پروفایل سوابق کاری و پرسش های مطرح شده حذف نخواهد شد.
⦁ کاربران می‌پذیرند هزینه خدمات حقوقی  ارائه و اعلام شده از سوی وکلا حاضر در وکیل تاپ، ممکن است بسته به سابقه و‌ تخصص وکیل و ویژگی‌های خدمات حقوقی ارائه شده از جمله نوع خدمات حقوقی ، زمان خدمات حقوقی ، مدت زمان تخمینی جهت انجام خدمات حقوقی ، مکان خدمات حقوقی و تغییرات اعلام شده در حین خدمات حقوقی یا عوامل دیگر متغیر باشد. در هر صورت رقم اعلام شده از سوی وکیل بر اساس استانداردهای موجود و صلاحدید وکیل تعیین گردیده است و وکیل تاپ در تعیین حق الزحمه دخالتی نداشته و در صورت پذیرش از سوی کاربران، ایشان حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی دراین خصوص نخواهند داشت.

مسئولیت ها، تعهدات و اختیارات کاربر وکیل

⦁ کاربر وکیل متعهد می گردد اطلاعات هویتی و تخصصی خود از جمله پروانه وکالت خود را به طور صحیح و حقیقی داخل حساب کاربری خود در سامانه وکیل تاپ ثبت نماید تا در استعلامات انجام شده در تایید دسترسی کاربر وکیل مغایرتی وجود نداشته باشد.
⦁ کاربران وکیل جهت ثبت نام حساب کاربری می بایست از شماره تماس درج شده در کانون های وکلای دادگستری ایران و یا مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضائیه استفاده نمایند.
⦁ کاربر وکیل متعهد می گردد در راستای ارائه‌ی خدمات خود در وبسایت وکیل تاپ، از هرگونه رفتار و نیز تبلیغ مخالف با شأن وکلا و تخلفاتی که مغایر با قوانین و مقررات جاری کشور بوده و یا به‌موجب آیین‌نامه‌ها و نظام‌نامه‌ها در زمره‌ی تخلفات وکلا محسوب می‌شود اجتناب نماید.
⦁ کاربر وکیل متعهد می گردد صرفا از طریق بستر سامانه وکیل تاپ با کاربر عادی ارتباط برقرار کرده به این معنا که در مقابل درخواست کاربر عادی اقدام به راهنمایی و ارائه راهکار حقوقی و قانونی نموده و متناسب با موضوع مطروحه از سمت کاربر عادی، وکیل خدمت پیشنهادی خود را برای کاربر عادی ثبت و اعلام و کاربر عادی در صورت تمایل و رضایت، از طریق بستر سامانه بپذیرد و تنها در این صورت ارائه خدمات حقوقی اعم از مشاوره تلفنی و حضوری(در حال حاضر خدمت مشاوره حضوری از طریق سامانه وکیل تاپ ارائه نمی شود و هیچ تعهدی از این بابت برعهده  وبسایت وکیل تاپ نمی باشد)، تنظیم اوراق قضایی و اخذ وکالت(در حال حاضر خدمت اخذ وکالت از طریق سامانه وکیل تاپ ارائه نمی شود و هرگونه تعهدی از این بابت برعهده وکیل مربوطه و طرفین قرارداد وکالت می باشد و سامانه وکیل تاپ هیچ گونه تعهدی از این بابت نخواهد داشت) نماید. شایان ذکر است در صورت عدم تعهد وکیل به این بند، وکیل از قوانین و شرایط استفاده از سامانه تخطی نموده و ضمن اجازه تصمیم گیری وبسایت وکیل تاپ بابت ادامه فعالیت و دسترسی به حساب کاربری وکیل، هر گونه تعهد و مسئولیت خارج از چارچوب ذکر شده صرفا به عهده وکیل و کابر عادی می باشد.
⦁ کاربروکیل، متعهد می گردد تمام تلاش خود را برای ارائه راهکار قانونی مناسب با موضوع مورد مشاوره حقوقی انجام دهد.
⦁ وکیل متعهد می گردد در ارائه راهکار قضایی برای پرونده ای ارجاع شده جهت ارزیابی و مطالعه پرونده تمام تلاش خود را از جهت ارائه راهکار قانونی و پیشنهادات معقول مالی انجام دهند.
⦁ وکیل متعهد می گردد کلیه تعاملات مالی ارائه خدمات حقوقی اعم از دریافت یا پرداخت هرگونه وجه را از طریق بستر وکیل تاپ انجام دهد.
⦁ کاربر وکیل متعهد می شود از ارائه هرگونه اطلاعات شماره حساب شخصی خود به کاربران و کسانی که با کاربر وکیل ارتباط برقرار می کنند، خودداری کنند. و در صورت اطلاع تخطی از این تعهد، حساب کاربری وکیل مسدود خواهد گردید.
⦁ هزینه استفاده از سامانه وکیل تاپ در تمامی خدمات قابل ارائه که به واسطه استفاده ازسامانه توسط وکیل صورت می پذیرد25 % الی 35%  است.
⦁ کارمزد خدمات سایت شامل:هزینه برقراری ارتباط مشاوره تلفنی،و مشاوره متنی، پشتیبانی تمام وقت مرکز تماس، خدمات میزبانی، نگهداری و تامین امنیت اطلاعات، هزینه بسته تبلیغاتی و نمایش خدمات وکیل در سایت، هزینه درگاه بانکی …
⦁ وکیل می پذیرد در صورت عدم پرداخت هزینه استفاده از خدمات سامانه وکیل تاپ بدون اطلاع قبلی و هیچ شرطی حساب کاربری وی را مسدود و محتوای فعالیت پنال کاربری نزد وکیل تاپ باقی خواهد ماند، همچنین وکیل مربوطه حق هرگونه اعتراضی در این باره را در مراجع قضایی از خود سلب و ساقط می نماید..
⦁ وکیل متعهد می گردد جز در مواردی که صراحتاً موضوع از طریق بستر وکیل تاپ به اطلاع کاربر عادی رسیده است، تعهدات خود را شخصاً انجام داده و به هیچ وجه نسبت به انتقال جزئی یا کلی تعهداتی که انجام آن‌ها را بر عهده گرفته است به دیگران اقدام نکرده یا سایرین را در انجام آن‌ها شریک ننماید.
⦁ کاربر وکیل می پذیرد، اطلاعات دریافتی از کاربر عادی(چه به شکل مستقیم و چه باواسطه و از طریق بستر وکیل تاپ) جزو داده‌های شخصی کاربر عادی و در دایره‌ی حریم خصوصی او می‌باشد، موظف است اطلاعات مزبور را شخصاً محرمانه حفظ نموده و نیز بر حفظ محرمانگی آن‌ها توسط کارمندان و نمایندگان خود مواظبت کرده و از هرگونه تکثیر، انتشار و ارائه محتوای آن به سایرین اجتناب نماید.
⦁ وکیل متعهد می گردد زمان مشخصی را جهت آمادگی در خصوص مشاوره اعم از تلفنی و متنی به وکیل تاپ اعلام نموده و در زمان اعلامی در دسترس باشد.
⦁ وکیل متعهد می گردد در صورت بروز هرگونه اختلاف و یا نارضایتی از کاربر عادی، در خدمات ارائه شده در بستر وبسایت وکیل تاپ،  موضوع را از طریق مرکز پشتیبانی وکیل تاپ پیگیری نماید.
⦁ وکیل متعهد می شود اطلاعات قانونی را پیرو موضوع مشاوره اعم از تلفنی ومتنی را در اختیار کاربر عادی قرار دهد و از دادن هرگونه اطلاعات غیر قانونی به موکل خودداری نماید.
⦁ وکیل متعهد می گردد مشاوره رزرو شده به نام ایشان صرفا توسط خود وکیل انجام شود و چنانچه پاسخ دهی در زمان مقرر برای ایشان مقدور نمی باشد ظرف یک ساعت از زمان مشاوره این مورد را به مرکز پشتیبانی وکیل تاپ اطلاع داده تا رسیدگی های لازم صورت گرفته و به اطلاع کاربر عادی رسانده شود.
⦁ کاربر وکیل متعهد می گردد خود مسئول صحت و اصالت محتوای ثبت شده در قسمت تیتر، بیوگرافی و سوابق کاری و سوابق تحصیلی و محل کار ثبت شده در پروفایل خود می باشد.
⦁ با توجه به اینکه سایت وکیل تاپ تنها خدمات نرم افزاری ارائه داده و پل ارتباط میان کاربر وکیل و کاربرعادی را تسهیل می نماید، وکیل فقط استفاده کننده از این بستر خدمات بوده لذا نمی تواند تحت عناوینی چون رابطه استخدامی، پیمانکاری و مشارکت مدعی حقی نسبت به وکیل تاپ باشد.
⦁ کاربروکیل در کلیه تعاملات خود با کاربر عادی از طریق ثبت در بستر وکیل تاپ، اعم از مشاوره حقوقی متنی آنلاین، مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری، ارزیابی حقوقی( درآینده نزدیک فعال خواهد شد) و اخذ وکالت موظف به رعایت شان وکالت می باشند.
⦁ کاربر وکیل فقط می تواند در قسمت ثبت اطلاعات حساب من، صرفا اقدام به درج شماره حساب شخصی خود نماید.
⦁ کابر وکیل می پذیرد پس از ثبت سفارش مشاوره تلفنی یا متنی در صورتی که پس از گذشت 1 ساعت از زمان ثبت، جهت هماهنگی ارائه مشاوره اقدامی صورت نگیرد، سفارش به وکیل دیگری تخصیص می یابد.
⦁ برای ثبت نام کاربران وکیل نیاز می باشد جهت احراز هویت وکلا، تصویر پروانه وکالت و آخرین مدرک تحصیلی بالای کارشناسی ارشد خود را در بخش مربوطه قرار دهد، این اطلاعات محرمانه تلقی شده و بر اساس سطوح دسترسی و پروتکل های خاصی برای تیم پشتیبانی وکیل تاپ در دسترس خواهد بود.
⦁ برای مسائل امنیتی و مسائل نگهداری سوابق گفتگو با کاربران اطلاعات ثبت نامی و سوابق گفتگو با وکلا در سیستم نگهداری می شود. وکیل هنگام ثبت نام این قوانین را قبول می کند.

شرایط و قوانین استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین متنی استفاده کاربر عادی

خدمات گفتگو آنلاین در وکیل تاپ به جهت شناسایی و دریافت راهکار مناسب برای حل مشکل حقوقی است. در این گفتگو وکیل با ارائه راهنمایی‌های مربوط قدم بعدی ارائه تخصصی خود را اعلام می‌کند. ارائه هرگونه خدمت از طرف وکیل منوط به ثبت سفارش خدمت و پرداخت هزینه آن است. ثبت سفارش و پرداخت هزینه در گفتگو آنلاین حقوقی صرفاً برای مطرح کردن یک موضوع و مشکل حقوقی است. در صورت نیاز به گفتگو در خصوص موضوع جدید نیازمند ثبت سفارش جدید و یا پرداخت هزینه با درخواست به وکیل هستید.
مدت زمان هر گفتگو حداقل 15 وحدکثر 30 دقیقه بوده ولی بر اساس ارائه راهکار مشکل متفاوت است. وکیل می‌تواند پس از ارائه راهنمایی‌های لازم نسبت به خاتمه گفتگو اقدام کند.
در صورت نارضایتی از کیفیت گفتگو می‌توانید در پایان گفتگو با درج دیدگاه کارشناسان وکیل تاپ را نسبت به پیگیری موضوع مطلع فرمایید.
هرگونه ارائه اطلاعات تماس اعم از تلفن تماس، شناسه پیام رسان‌های دیگر و راه‌های ارتباطی خارج از وکیل تاپ خلاف قوانین سامانه بوده و در صورت مشاهده حساب کاربری شما بدون هماهنگی برای همیشه مسدود خواهد شد.
هرگونه دریافت خدمات خارج از روال کاری وکیل تاپ خلاف قوانین وکیل تاپ است. وکیل تاپ هیچ تعهدی نسبت به مبالغ پرداختی شما و کیفیت خدمات ارائه شده وکیل ندارد. وکیل تاپ صرفاً خدماتی را نظارت می‌کند که از طریق مسیر کاری وکیل تاپ هماهنگی می‌شود.

فعالیت وکیل

گفتگو آنلاین در پیام رسان وکیل تاپ صرفاً جهت بررسی مشکل و نیاز موکل است. و در صورتی که موکل نیاز به هر یک از خدمات حقوقی مانند: تنظیم اوراق قضائی٬ را داشته باشد میتواند از سامانه درخواست کند.
پیام رسان وکیل تاپ ویژه مذاکره و تبادل اطلاعات و مدارک به‌صورت کاملاً خصوصی و امن است. هرگونه اعلام و یا دریافت اطلاعات تماس٬ هدایت موکل به ارتباط خارج از وکیل تاپ خلاف قوانین وکیل تاپ بوده و در صورت مشاهده حساب کاربری وکیل برای همیشه بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.
در قوانین به موکل اعلام شده است که هرمشاوره اعم از تلفنی یا متنی تنها برای درج یک موضوع و مشکل است. در صورت نیاز به اعلام موضوعات بیشتر لازم است ثبت درخواست جدید برای ایشان انجام شود.پس از پاسخگویی مناسب به درخواست موکل می‌توانید با هماهنگی موکل به مشاوره پایان دهید.

شرایط و قوانین فعالیت وکلا در بخش سوالات کاربر

در بخش سوالات کاربر وکیل صرفا می تواند اقدام به درج پاسخ قانونی و ارائه راهکار قضایی نماید و از هرگونه دعوت به اخذ وکیل، تنظیم قرارداد و اوراق قضایی، مشاوره تلفنی و حضوری، اعلام ابهام در سوال یا درخواست توضیح بیشتر در متن پاسخ امتناع کند. و صرفا از طریق قسمت های مخصوص به این فرآیند بایستی اقدام نمایید.
⦁ کاربر وکیل برای ارائه پاسخ حقوقی ملزم به ارائه توضیحات کافی می باشد وصرف ارائه پاسخی یک کلمه و کمتر از یک خط مورد قبول نمی باشد. 
⦁ در مواردی پرسش کاربر عادی گنگ می باشد یا دارای توضیحات کافی نمی باشد، با ذکر پاسخ حقوقی مناسب اگر ابهامی در سوال وجود داشت آن را به کاربر اعلام نمایید.
⦁ در صورتی که تشخیص داده شود، کاربر مشتری به جهت مقاصد غیر از حل مشکل شحصی اقدام به ثبت پرسش حقوقی نماید، بدون هماهنگی قبلی حساب کاربری وی مسدود خواهد شد.
⦁ در پاسخگویی به سوالات توضیحات کافی ارائه نمایید و درج پاسخ های تک کلمه ای اجتناب نمایید.
⦁ از ارائه چندین پاسخ به یک سوال پرهیز کرده و با ذکر پاسخ مناسبت حقوقی چنانچه ابهامی در سوال وجود داشت آن را به کاربر اعلام فرمایید.
⦁ در صورت مشابه بودن کاراکترها نسبت به پاسخ های دیگر وکلا، پاسخ رد می شود.
⦁ درج پاسخ های کپی برداری شده از پاسخ سایر وکلا، ممنوع بوده و تخلف از قوانین استفاده از سامانه محسوب می گردد و در صورت رویت، حساب کاربری مسدود خواهد گردید.
⦁ امکان اعلام و درج تعرفه و قیمت حق الوکاله و سایر حق الزحمه ها در پاسخ‌ها میسر نمی‌باشد.
⦁ در صورتی که پاسخ بلند و مفصلی در نظر دارید می توانید آن را بصورت مقاله ارسال نموده و لینک آن را پس از تایید در سایت، در پاسخ ارسال فرمایید.
⦁ درج نام و نام خانوادگی به همراه عنوان و منسب ( به عنوان امضا) در ابتدا و انتهای پاسخ ها ممنوع می باشد.
⦁ برای هر پرسش صرفا و فقط و فقط بایستی یک پاسخ درج نمایید.
⦁ از درج متن های آماده و یا متون موجود در سایت های دیگر در قالب پاسخ خودداری نمایید و صرفا پاسخ حقوقی خود را درج فرمایید.
⦁ امکان درج آدرس اینترنتی در پاسخ ها امکان پذیر نمی باشد.

قطع خدمات و همکاری

چنانچه سامانه وکیل تاپ به هر دلیلی به این نتیجه برسد که حضور هر یک از کاربران اعم از وکیل یا مشتری می‌تواند امنیت و آرامش کاربران و کیفیت ارائه خدمات را در معرض کاستی و خطر قرار دهد و یا از قوانین و مقررات مندرج استفاده از سامانه تخطی نماید، سامانه وکیل تاپ  طبق صلاحدید خود مجاز به مسدود کردن حساب کاربر مذکور به صورت موقتی یا دائم است. در این صورت، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.

شرایط و الزامات و تعهدات وکلا جهت استفاده از خدمات حقوقی ارزیابی

(که در اینده نزدیک فعال خواهد شد)
ارائه پیشنهادات و راهکارهای اعلامی با در نظر گرفتن شان وکالت انجام گردد. حصول اطمینان کامل بر انجام و اجرای مورد پیشنهادی ارائه شده به کاربر عادی در مدت زمان تعیین شده. انجام کلیه روند ارائه خدمات از بستر سیستم ارزیابی حقوقی، در این راستا وکیل متعهد می گردد فایل اوراق تنظیمی را صرفا از طریق بخش ارزیابی حقوقی برای کاربر عادی ارسال نمایند و از ارسال به صورت خصوصی پرهیز نمایند، در صورت ارسال بجز از طریق سیستم وکیل تاپ، سفارش خدمات مذکور انجام نشده تلقی می گردد.
وکیل متعهد می گردد تا حصول رضایت کاربر عادی از متون و اوراق تنظیمی، ارائه خدمات را پایان یافته شده تلقی نکند و ملاک تسویه حساب با وکیل اعلام رضایت کاربر در قسمت ارزیابی حقوقی می باشد و در صورتی که کاربر پیغامی مبنی بر دریافت فایل و اعلام رضایت ننمود جهت تایید انجام شدن سفارش ارزیابی شده، می بایست 7 روز کاری زمان بگذرد، تا سفارش انجام شده تلقی گردد. بدین منظور وکلا می بایست دقت فرمایند در صورتی که خواستار دریافت وجه زودتر از زمان 7روز کاری می باشند در هنگام بارگذاری فایل درخواست اعلام نظر و رضایت کاربر، نمایید.

شرایط، الزامات و تعهدات در تعاملات مالی

⦁ حق مشاوره هر نوع پرداخت از طریق عامل پرداخت برای دریافت خدمات از سایت وکیل تاپ با کلمه هزینه عنوان می گردد.
⦁ پرداخت هزینه خدمات
⦁ مبلغ قابل پرداخت برای خرید خدماتی اعم از حق المشاوره متنی و مشاوره تلفنی و حق المشاوره حضوری، وکالت در پرونده، ارزیابی حقوقی و ... توسط کاربر وکیل ارائه شده و سامانه وکیل تاپ بر تعیین حدود مبالغ اعلامی بر ارائه حق الزحمه های خارج عرف و شان وکالت نظارت کافی دارد اما هیچ مسئولیتی برای وکیل تاپ جهت درج بهترین قیمت را ایجاد نمی کند.
⦁ با توجه به اینکه اعلام هزینه توسط کاربر وکیل، ایجاب محسوب می گردد و قبول یا رد آن توسط کاربر عادی کاملا اختیاری است، لذا توافق حاصله مطابق ماده10 قانون مدنی بوده و فی مابین کاربر عادی و کاربر وکیل نافذ است.
⦁ کاربر عادی می پذیرد پرداخت هزینه خدمات فقط ازطریق روش‌های ارائه شده در سامانه وکیل تاپ در بخش پنل کاربری صورت گیرد. این روش‌ها با عنوان روش های پرداخت در این سند ارائه شده است.
⦁ کاربر عادی می پذیرد درصورت پرداخت ناموفق از طریق درگاه بانکی، شخصا مسئول پیگری وجه کسر شده از سیستم بانکی مربوطه می باشد و از سمت وکیل تاپ، وجه مذکور پرداخت نشده محسوب می شود و سامانه وکیل تاپ در این خصوص مسئولیتی ندارد.
⦁ اگر تراکنش پرداخت هزینه خدمت توسط عامل پرداخت (که خارج از کنترل ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود، و همچنین اگر تحت شرایط ذکرشده در این توافقنامه هزینه پرداختی توسط کاربر عادی یا مشتری عودت داده شود، وبسایت وکیل تاپ دسترسی کاربر به محتوای خریداری‌شده و دریافت خدمات را معلق یا ملغی خواهد کرد.
⦁ اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل خواهد شد و وکیل تاپ دسترسی کاربر به محتوای خریداری‌شده و خدمات دریافتی را معلق یا ملغی خواهد کرد، و همچنین این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که به صلاحدید وکیل تاپ حساب کاربری مربوطه را معلق یا مسدود کند.
⦁ تخفیف ها
⦁ وکیل تاپ بنابر سیاست های کاری خود در بازه های زمانی مختلف کدهایی به منظور تخفیف یا هدیه به کاربر عادی ارائه می کند که با وارد کردن این کدها در سامانه وکیل تاپ، درصدی از هزینه خدمت حقوقی کسر می گردد یا درصدی از هزینه مذکور به کاربر برگردانده می ‌شود و یا مبلغ مشخصی به اعتبار کاربر در وکیل تاپ اضافه ‌می شود. نحوه ارائه این خدمات و تعیین مهلت استفاده از آنها، منوط به تشخیص و صلاحدید وکیل تاپ بوده و در صورت عدم تعلق کدهای مذکور، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی را در این خصوص نخواهد داشت.
⦁ کاربران می‌پذیرند که اجازه انتقال یا فروش کدهای تخفیف و هدیه را به اشخاص دیگر ندارند. همچنین کاربرعادی مجاز نیست این کدها را به صورت عمومی منتشر کند. حتی اگر سامانه در فضاهای عمومی به نحوی که در دسترس عموم است، این کدها را منتشر کرده باشد.
⦁ کاربرعادی می‌پذیرد کدهایی که جهت افزایش اعتبار یا کاهش هزینه خدمات حقوقی به وی داده می‌شود، ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که وبسایت وکیل تاپ برای ارئه این کدها هزینه ای از کاربر عادی دریافت نمی‌کند، این حق برای وکیل تاپ محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند.
⦁ چنانچه وبسایت وکیل تاپ تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف، صورت گرفته و غیر مجاز بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجه استفاده از آنها به حساب کاربر عادی اضافه شده است را باطل یا حذف کند.
⦁ عودت وجه در صورتی که کاربر عادی به دلیلی درخواست عودت وجه مرتبط با برخی درخواست های حقوقی مانند هزینه مشاوره تلفنی و مشاوره متنی و مشاوره حضوری(در حال حاضر خدمت مشاوره حضوری از طریق سامانه وکیل تاپ ارائه نمی شود) پرداخت شده در وبسایت وکیل تاپ را داشته باشد تحت شرایط مندرج در این توافقنامه، این امکان عودت وجه وجود خواهد داشت. درخواست های عودت وجه، که از طریق بخش پشتیبانی ثبت گردیده است، پس از بررسی در صورت حائز شرایط بودن به بخش مالی ارجاع داده شده و طی 1 الی 24 ساعت کاری پس از مجوز تایید پشتیانی، به حساب کاربری باز خواهد گشت و ظرف 1 الی 2 روز کاری توسط بخش مالی وجه به حساب بانکی کاربر عودت پیدا می کند. جهت بررسی علت درخواست عودت وجه سفارش، از طریق بخش پشتیبانی سامانه وکیل تاپ، تلفن یا ایمیل برای بررسی علت درخواست، با کاربر ارتباط برقرار می‌شود. کاربران عادی متعهد می شوند، در استفاده از خدمات خدمات ارزیابی حقوقی و متعاقبا تمامی خدمات قابل ارائه صرفا در این بخش، به عبارتی، تنظیم انواع اوراق قضایی و متون حقوقی، در صورتی که عدم رضایت احتمالی خود از اوراق تنظیمی را ظرف 7 روز کاری برای وکیل مربوطه اعلام نکنند، خدمات ارائه شده با کمال رضایت تلقی گردیده و امکان هرگونه اعتراض سلب و ساقط می گردد.

شرایط عودت وجه

در صورت رزرو مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی متنی توسط کاربرعادی و پرداخت هزینه، چنانچه خدمت مربوطه را دریافت ننموده باشد و دلیل کنسلی مربوط به شخص مشتری باشد 35% از هزینه پرداختی کسر و الباقی آن ظرف کمتر از ۲۴ ساعت در حساب کاربری درج خواهد شد و کاربر با تکمیل اطلاعات حساب بانکی خود در بخش امور مالی حساب کاربری و ثبت درخواست تسویه حساب، ظرف 1 الی 2 روز کاری مبلغ را دریافت خواهد نمود.
دلایل کنسلی مربوط به کاربر عادی مانند:
⦁ عدم حضور کاربر عادی در موعد مقرر ثبت شده در سفارش به محل مربوط به کاربر وکیل (در حال حاضر خدمت مشاوره حضوری از طریق سامانه وکیل تاپ ارائه نمی شود)
⦁ در دسترس نبودن تلفن کاربر عادی پس از ۲ بار پیگیری توسط وکیل یا پشتیبان
⦁ اعلام حل و فصل شدن مشکل حقوقی کاربر عادی به طرق دیگر
⦁ اگر کاربر عادی از کیفیت مشاوره حقوقی رضایت نداشته باشد و اعتراض خود را ظرف 6 ساعت پس از دریافت مشاوره اعلام نماید و برای تیم پشتیبانی محرز گردد، سامانه وکیل تاپ در وهله اول با ارجاع خدمت مشاوره حقوقی به وکیل دیگر درصدد ایجاد رضایت کاربر عادی بر می آید. اگر کماکان عدم رضایت حاکم باشد اقدام به عودت وجه خدمت بدون کسر مبلغ از ارزش خدمت مبلغ پرداختی تماما عودت می گردد. شایان ذکر است مدت زمان اعلام عدم رضایت و متعاقبا پذیرش عودت وجه 24 ساعت پس از ثبت درخواست خدمت می باشد.
⦁ امکان کنسل و عودت وجه برای خرید و دانلود قراردادهای مورد ارائه وجود ندارد.
⦁ در مورد خدماتی نظیر پرداخت وجوه هزینه تنظیم اوراق قضایی و مطالعه پرونده و ارزیابی و ارائه راهکار، امکان عودت وجه وجود ندارد.
⦁ اگر بر اساس تشخیص سامانه وکیل تاپ مشخص شود که از سیاست عودت وجه وبسایت وکیل تاپ سوء استفاده می‌شود، این حق را برای وکیل تاپ محفوظ است که حساب کاربری مذکور را غیرفعال یا مسدود کند و استفاده کنونی یا آتی کاربر از خدمات و محصولات وکیل تاپ را محدود یا مسدود نماید، بدون آنکه دینی برای سامانه وکیل تاپ ایجاد شود.

مالیات، هزینه، و بها

مسئولیت پرداخت تمامی هزینه‌ها و مالیات مرتبط به استفاده کاربر وکیل از وب‌سایت سامانه وکیل تاپ در هرجایی که مالیاتی بر آن بسته‌شده باشد (ازجمله مالیات بر حقوق و مالیات بر ارزش‌افزوده، اگر نافذ و دارای موضوعیت باشد)، با شخص کاربر وکیل می باشد.

درخواست تسویه برای کاربر وکیل ونمایندگان

عملیات تسویه نسبت به درخواست هایی است که هیج نارضایتی(گزارش تخلف) از سمت کاربر نباشد انجام خواهد شد وبا اعلام تسویه حساب مبلغ نهایی به شماره حساب بانکی اعلامی کاربر وکیل پانزدهم هر ماه واریز خواهد شد.
⦁ وکیل صرفا می تواند اطلاعات حساب مطابق با هویت خود را در سامانه وکیل تاپ درج نماید.
⦁ امکان ثبت درخواست تسویه در هر ساعت از شبانه روز مقدور می باشد،
⦁ حداقل مبلغ درخواست برداشت وجه نباید کمتراز پانصد هزارتومان باشد درغیر این صورت درخواست رد خواهد شد.
⦁ درخواست برداشت،باکسرکارمزد 35% درمشاوره ها متنی وتلفنی و25 درصد درپرونده ارجاع شده به صورت کارت به کارت یا پایا پای انجام خواهد شد.
⦁ تسویه برای وکیل نماینده در صورتی که ازمشاوره های متنی یا تلفنی، عمومی،نه اختصاصی(پروفایل وکیل) پذیرش بگیرد،ویا توسط وکیل تاپ به وی تخصیص یابد، میزان کارمزد کسر شده 35% خواهد بود.
⦁ هر گونه قطعی اینترنت و مشکلات مبنی بر عدم جابجایی مالی از سمت بانک ها و خدمات‌های ارائه دهنده خدمات مالی خارج از تعهدات وکیل تاپ بوده و وکیل تاپ تاخیر در تسویه‌ها را سلب مسئولیت می‌کند.
⦁ امکان ثبت درخواست تسویه مبلغ موجود در حساب کاربری صرفا برای حساب های کاربری فعال امکان پذیر می باشد و در صورتی که حساب کاربری وکیل به دلیل نقص مدرک تعلیق می باشد، ابتدا می بایست نسبت به تکمیل اطلاعات و سپس ثبت درخواست تسویه اقدام گردد.

تعهدات کاربران در موارد فنی

در استفاده از وبسایت وکیل تاپ انجام اعمال و تخلفات ذیل ممنوع می باشد:
ارتباط خود با دیگران را به شکل نادرستی نشان دهند.
از طریق وکیل تاپ به سیستم‌های کامپیوتری یا مطالبی دسترسی غیرمجاز پیدا کنند.
مهندسی معکوس انجام دهند.
از طریق وکیل تاپ یا در وب‌سایت وکیل تاپ دست به جمع‌آوری خودکار اطلاعات بزنند.
روش‌هایی مثل اسپایدرینگ (spidering)، خواندن صفحه‌نمایش (screen scraping)، دیتابیس اسکریپینگ (database scraping)، یا جمع‌آوری آدرس ایمیل‌ها، و روش‌های دیگر را بکار بزنند.
تلاش برای ایجاد وقفه یا تغییر در عملکرد وکیل تاپ به هر شکلی (مثلاً از طریق ارسال انبوه پیام‌های ناخواسته یا (flooding) ایجاد بار روی سرورها، وارد کردن ویروس، بمب زمانی (time bomb)، اسب تروآ (Trojan horse)، کرم، کنسل بات (cancelbot) یا دیگر روش‌های مخرب کامپیوتری و هک کردن استفاده از سامانه وکیل تاپ یا هر بخشی از محتوای آن به شکلی که نقض قوانین جاری باشد.
حقوق مالکیت معنوی یا حقوق دیگری را از وکیل تاپ یا دیگران نقض کند.
هرگونه رفتار فریب‌کارانه، وقیحانه، گستاخانه، گمراه‌کننده، یا توهین‌آمیز باشد.
استفاده از اسکریپت برای دانلود انبوه محتوا؛ تبلیغ، برندینگ، یا محتوای پروموشن (ترویجی) در وب‌سایت یا محتوای آن وارد کنند.
به‌غیراز مواردی که در این توافقنامه به کاربران اجازه داده‌شده، دست به کپی، باز توزیع، انتقال، یا تغییر یا سوءاستفاده از محتوا، داده‌ها، یا کد وب‌سایت بزنند.

مسئولیت‌ها و رفع مسئولیت‌های وبسایت وکیل تاپ

وبسایت وکیل تاپ در موارد زیر سلب مسئولیت می نماید:

⦁ مسئولیت محتوای منتشرشده در وبسایت وکیل تاپ به عهده شخص ناشر بوده و وکیل تاپ صرفاً بستر ایجادشده جهت مدیریت و نگهداری است.
⦁ ضرر و زیان ناشی از ارائه اطلاعات خلاف واقع یا ناقص توسط کاربر عادی به وبسایت وکیل تاپ یا کاربر وکیل باشد.
⦁ ضرر و زیان که ناشی از ارائه هرگونه اطلاعات ناقص یا نادرست و یا اقدامات زیان‌بار کاربر وکیل صورت بپذیرد.
⦁ ضرر و زیانی که ناشی از انتشار اطلاعات سری و محرمانه خود یا دیگران توسط کاربر عادی به وبسایت وکیل تاپ یا کاربر وکیل باشد.
⦁ ضرر و زیانی که ناشی از انجام خارج از سامانه‌ مکاتبات، پرداخت‌ها و هرگونه تعامل و برقراری ارتباط کاربر عادی یا کاربر وکیل با یکدیگر، سایر اعضای وبسایت وکیل تاپ و واحدهای پشتیبانی باشد.
⦁ ضرر و زیانی که ناشی از هک یا نفوذ غیرمجاز به وبسایت وکیل تاپ باشد.
⦁ ضرر و زیانی که ناشی از عدم برنامه‌ریزی صحیح کاربر وکیل برای وصول دستمزد خود از کاربر عادی باشد.
⦁ سلب مسئولیت در ضرر و زیان ناشی از نتیجه هر راهکار حقوقی ارائه شده توسط وکلا به کاربران عادی
⦁ سلب مسئولیت در خصوص دریافت خدمات یا ارائه خدمات بین کاربر عادی و کاربر وکیل خارج از سامانه وکیل تاپ و به طور مستقیم
⦁ سلب مسئولیت در خصوص اعطای وکالت توسط کاربر عادی به کاربر وکیل خارج از سیستم و اطلاع رسانی و آگاهی وکیل تاپ
⦁ در هر شرایط، وکیل تاپ به صلاحدید خود هرگونه خدمات ارائه‌شده را می تواند حذف نماید، برای مثال اگر منسوخ‌شده باشد، یا به دلایل قانونی یا کاری یا اداری مجبور به انجام این کار شود. چنانچه وبسایت وکیل تاپ قصد داشته باشد خدمات ارائه‌شده را حذف کند، تلاش معقولی خواهد کرد تا به کاربران از طریق راههای ارتباطی اطلاع دهد، اما این کار بسته به دلیل یا ضرورتِ حذف، همیشه ممکن نخواهد بود، لذا چنانچه در دسترسی به‌حساب کاربری یا دریافت ارائه خدمات کاربر به مشکلی برخورد، می تواند از طریق پشتیبانی اطلاع دهد.
⦁ وکیل تاپ تلاش معقولی می‌کند که محتوا یا دسترسی کاربران به وب‌سایت بدون وقفه و مشکل باشد و باقی بماند، ایرادات رفع شوند، محتوای وب‌سایت عاری از ویروس و دیگر اجزاء مخرب باشد، و وب‌سایت یا محتوای آن از نظر صحت، دقت، به هنگام بودن، کامل بودن، قابل‌اعتماد بودن، و موارد مشابه برای کاربران قابل تکیه و قابل‌اعتماد باشد، ولی هیچ‌کدام از این موارد را بطور قطعی تضمین نخواهد کرد. وبسایت وکیل تاپ تمامی تلاش خود را برای دسترسی کاربران اعم از، کاربر عادی و کاربر وکیل به صورت شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته دارد. ممکن است با اطلاع رسانی قبلی به دلیل تعمیر و نگهداری وب‌سایت، یا دلایل و مشکلات فنی دیگر لازم باشد دسترسی کاربران به وب‌سایت یا ارائه خدمات و محتوای وب‌سایت را موقتاً متوقف یا معلق کند، ولی وکیل تاپ سعی می‌کند زمانش را بسیار کوتاه کند.

مسئولیت های وبسایت وکیل تاپ

وبسایت وکیل تاپ تنها ملتزم به تعهداتی است که در این توافقنامه با آن اشاره شده است. در قبال برداشت‌های ضمنی از توافقنامه هیچ تعهد و مسئولیتی بر عهده سامانه وکیل تاپ نیست؛
⦁ کلیه اطلاعات و داده‌های ارسالی کاربران وکیل و کاربران عادی را، به جز آنچه جهت ارسال رزومه و گزارش فعالیت در دسترس عموم قرار می‌دهد، وفق خط مشی رعایت حریم خصوصی (که از طریق بخش حفظ و محرمانگی اطلاعات قابل دسترس است) حفظ و صیانت نماید.
⦁ از حداکثر توان، تخصص و تجربه خود در راستای ارائه‌ی خدمات با سطح کیفیتی مطلوب جهت جلب رضایت کاربر وکیل بهره ببرد.
⦁ هرگونه تغییر در مفاد این توافق‌نامه را سریعاً و صراحتاً در دسترس کاربر وکیل و کاربر عادی برساند.
⦁ اطلاعات مربوط به ارائه‌ی هر خدمت حقوقی توسط کاربر وکیل را تا پایان دریافت خدمت و حل و فصل اختلافات احتمالیِ مربوط به آن، حفظ و نگهداری نماید.
⦁ اطلاعات مربوط به دریافت هر خدمت حقوقی توسط کاربر عادی را تا پایان دریافت خدمت و حل‌وفصل اختلافات احتمالی مربوط به آن حفظ و نگهداری کند.
⦁ مبالغی که کاربر عادی جهت پرداخت به کاربر وکیل به حساب کاربری وکیل تاپ واریز کرده و وفق توافق‌نامه و مقررات وبسایت وکیل تاپ، خاتمه کار محقق شده و یا نظر قطعی مرجع حل اختلاف مبنی بر آزادسازی وجه آن صادر شده است پانزدهم همان ماه به حساب بانکی او واریز خواهد کرد.
⦁ وکیل تاپ با تمام امکانات خود از جمله واحدهای پشتیبانی و رسیدگی به شکایات و فرآیند میانجیگری تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارایه خدمات و ایجاد صلح و سازش فی مابین کاربرعادی و کاربر وکیل را معمول خواهد داشت. در صورت بروز هرگونه اختلاف بین «کاربر عادی» و «کاربر وکیل»، نخست از طریق قسمت پشتیبانی، به رایگان طرفین را به حل مشکل ترغیب نموده و در صورت عدم حصول نتیجه، با دریافت حق‌الزحمه داوری، از طریق «مرجع حل اختلاف وکیل تاپ»، به حل و فصل اختلافات بین طرفین بپردازد.

حفظ و محرمانگی اطلاعات

سیاست حریم خصوصی
حریم خصوصی
⦁ جمع‌آوری اطلاعات و استفاده از هرگونه اطلاعات شخصی درباره کاربران، تحت «سیاست حریم خصوصی» وکیل تاپ قرار دارد. سامانه وکیل تاپ تنها می‌تواند اطلاعات شخصی که در رابطه با استفاده‌ کاربران از وب‌سایت برای سامانه آشکار می‌کنند را برای مقاصد معینی استفاده کند که در سیاست حریم خصوصی سامانه وکیل تاپ توضیح داده ‌شده است. پذیرش این سیاست، بخشی از توافقنامه شرایط و قوانین استفاده از سامانه وکیل تاپ است.
⦁ دلیل جمع آوری اطلاعات کاربران و نحوه استفاده از اطلاعات سامانه وکیل تاپ از اطلاعات کاربران برای ارائه خدمات باکیفیت بهتر استفاده می‌کند، همچنین از اطلاعات کاربران برای اطمینان از کارکردخدمات براساس اهداف در نظر گرفته استفاده می‌شود. اطلاعات کاربر جمع آوری می شود تا با استفاده از آن ها بتواند خدمات بهتر و مطلوب تری را در اختیار شما قرار دهد.این اطلاعات گاه به نحو مستقیم و البته محدود، در جهت معرفی شما به سایر کاربران در دسترس عموم قرار گرفته و گاه نیز، با استفاده از فرآیندهای مختلف مورد بررسی و آنالیز قرار گرفته و جهت شناسایی بهتر خواست و نیازمندی های کاربران، به خدمت گرفته می شود.
⦁ اطلاعاتی که به نمایش عمومی گذاشته می شوند وکیل تاپ در راستای تسهیل ارتباط کاربران سامانه با هم و نیز امکان ایجاد بستری مطمئن برای فعالیت کاربران وکیل و کاربران عادی و نیز در جهت امتیازبندی کاربران وکیل شاخص و معرفی آن ها به سایرین، برخی از اطلاعات شما را که با استفاده از فرم ها یا فایل های آپلودی شما تحصیل کرده است، در معرض نمایش عموم قرار خواهد داد. باستثای بند فوق، سامانه وکیل تاپ اطلاعات شخصی شما را با شرکت ها، سازمان ها و بطور کل اشخاص ثالث به اشتراک نخواهد گذاشت، مگر در شرایط زیر:
⦁ اگر شما رضایت بدهید: در صورتی که از شما کسب اجازه کرده باشیم، ممکن است برخی از اطلاعات شخصی شما را به شرکت ها، سازمان ها و یا اشخاص ثالث ارائه نماییم.
⦁ دستور مراجع قضایی: در صورتی که مقامات قضایی دستوری مبنی بر دریافت ارائه ی اطلاعات شما در اختیار داشته باشند، ما مجبور خواهیم بود تا اطلاعات شما را در اختیار آن ها بگذاریم.
⦁ همکاران و شرکای ما: ممکن است برای بهبود کیفیت خدمات خود و شناسایی خواسته ها و نیازهای شما، برخی اطلاعات و داد های شما را برای بررسی و تحلیل در اختیار همکاران و شرکایمان قرار دهیم. به شما این اطمینان را می دهیم که استفاده ی همکاران و شرکای ما از داده های شما منطبق با موازین این سیاست نامه خواهد بود. در صورت ادغام وبسایت وکیل تاپ با سامانه های دیگر و یا فروش آن به سایرین، محرمانگی اطلاعات شما کماکان محفوظ خواهد بود.
⦁ اطلاعاتی که هنگام استفاده از خدمات های وکیل تاپ جمع آوری می شود اطلاعاتی که کاربر با پرکردن فرم ها و آپلود کردن فایل ها در اختیار ما قرار می دهید.

⦁ همچنین کاربران بدون ایجاد حساب می‌توانند از بسیاری از خدمات‌های وکیل تاپ (مانند: وبلاگ، جستجو میان پرسش و پاسخ ها) استفاده نمایند.
⦁ اطلاعات دستگاه: ما اطلاعات مرتبط با دستگاهی که با آن به استفاده از خدمات ما می پردازید را ذخیره و نگهداری می کنیم. از جمله این اطلاعات می توان به مدل سخت‌افزار، نسخه سیستم عامل، شناسه‌های خاص دستگاه و اطلاعاتی در باره شبکه تلفن همراه از جمله شماره تلفن شما اشاره نمود.
⦁ اطلاعات ناشی از تحصیل گزارش: زمانی که شما محتوای سایت یا برنامه های ما را مشاهده می کنید، بطور خودکار برخی اطلاعات خاص جمع آوری شده و در سرورهای ما نگهداری می شود. از آن جمله است: جزئیات مربوط به نحوه استفاده شما از خدمات‌های ما، از قبیل عبارت‌های جستجوی شما در سایت یا داده های مربوط به خدمات حقوقی ارائه یا دریافت شده.
1. اطلاعات مربوط به گزارش ارتباط تلفنی مانند شماره تلفن شما، شماره تلفن فرد تماس‌گیرنده، شماره‌هایی که تماس به آنها انتقال یافته، ساعت و تاریخ تماس‌ها، مدت زمان تماس‌ها، اطلاعات مسیریابی پیامک و انواع تماس‌ها.
2. آدرس پروتکل اینترنتی.
3. اطلاعات فعالیت‌های دستگاه مانند خرابی‌های ایجاد شده، فعالیت سیستم، تنظیمات سخت‌افزاری، نوع مرورگر، زبان مرورگر، تاریخ و ساعت درخواست شما و URL ارجاعی.
4. کوکی‌هایی که ممکن است بطور خاص مرورگر شما را مشخص نمایند.
5. ذخیره‌سازی اطلاعات در دستگاه شما: ممکن است ما با استفاده از روش‌هایی مانند ذخیره‌سازی در مرورگر وب (از جمله HTML 5) و نیز حافظه‌های پنهان داده برنامه، برخی اطلاعات شخصی شما را جمع آوری نموده و در بخشی از حافظه ی دستگاه شما ذخیره کنیم.
⦁ امنیت اطلاعات کاربران سامانه وکیل تاپ تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا اطلاعات ارسالی شما را در فضایی مطمئن و به دور از دسترسی های غیر ضروری، تا حد امکان از دسترسی غیر مجاز، تغییرات بدون مجوز و یا افشای سراسری حفظ نماید. در همین راستا: سایت وکیل تاپ تلاش می کند تا حتی الامکان با بهره مندی از SSl، داده ها را به نحو رمزنگاری شده تبادل نماید. با اخذ نسخه های پشتیبانی منظم، از حذف یا مفقود شدن داده های ذخیره شده روی سرور های در اختیار خود جلوگیری کند دسترسی مدیران و کارمندان خود را به اطلاعات کاربران، طبقه بندی و محدود نماید. برخی از اطلاعات حیاتی شما از جمله گذرواژه ها را به نحو رمزنگاری شده ذخیره نماید. با استفاده از قراردادهای حفظ محرمانگی یاnon–disclosure agreement (NDA)، از اطلاعات و داده های ارسالی شما که ممکن است جهت امر پردازش اطلاعات، در اختیار شرکا، کارمندان یا همکارانمان قرار گیرد، محافظت و صیانت کند.
⦁ تغییرات خط مشی:ممکن است تغییرات خط مشی در فواصل زمانی مختلف و در برهه های زمانی گوناگون دستخوش تغییر و بروزرسانی شود. ما تلاش می کنیم تا این تغییرات به حقوق شما لطمه ای وارد نکند. تغییرات مزبور همواره از طریق همین صفحه قابل رویت خواهد بود. خواهشمند است در ادوار زمانی مختلف نسبت به مراجعه به این صفحه اقدام فرمایید.

چگونه مشاوره تلفنی بگیرم ؟

مشاوره تلفنی سریع ترین راهکار برای حل مشکلات حقوقی است برای دریافت مشاوره تلفنی وارد سایت وکیل تاپ شوید و با انتخاب ایکون مربوطه وتکمیل فرایند پرداخت و ورود، اعم از شماره موبایل، ثبت رمز ارسالی ونوشتن نام نام خانوادگی درخواست شما ثبت خواهد شد منتظربمانید وکیل بلافاصله با شما تماس خواهد کرفت. وکیل تاپ وکیل همراه شماست.

چگونه مشاوره متنی بگیرم ؟

مشاوره متنی باصرفه ترین نوع مشاوره است برای مشاوره متنی بعداز ورود به سایت وکیل تاپ وانتخاب ایکون مربوطه سوال خود را باجزییات توضیح داده ودر صورت نیاز مدارک مربوطه را پیوست ، وآن را ارسال کنید. جهت فعال سازی درگاه پرداخت شماره موبایل ،رمز ارسالی و نام نام خانوادگی خود را بنویسید وبا تکمیل فرایند پرداخت، شما به صفحه چت با وکیل منتقل خواهید شد ومیتوانید مشاوره متنی یاصوتی خود را ادامه دهید. وکیل تاپ وکیل همراه شماست.

مشاوره باوکیل

پاسخ به مشاوره

ارتقا به وکیل

نصب ios

رضایی
۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۴۴
۵

عالی و مفید


۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۶:۴۹
۵

عالی بود با صبر و حوصله من راهنمایی کردن ممنونم ازشون


۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۶:۴۶
۵

عالی بود خیلی با حوصله جواب دادند


۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۰
۵

بسیار عالی بود ممنون از شما

Melika ahmadnia
۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۳:۱۹
۳

عالی بودند ممنون به خاطر راهنمایی خوب و اخلاق خوبشون 🌹🙏

علی فرزانه
۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۷
۵

بسیار عالی بود و کامل و دقیق راهنمایی کردن ممنون


۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۵
۵

واقعا عالی که مشاوره به صورت رایگان هستش
وکلا عالی راهنمایی می کنند


۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۴
۵

ممنونم بابت مشاوره رایگان خیلی عالی بود وکیل خیلی عالی توضیح دادند و برای بنده وقت گذاشتند


۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۵
۵

با سپاس بسیار عالی و با صبر و حوصله پاسخ دادند


۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۳
۵

واقعا عالی بود امیدوار شدم


۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۳
۳

باسلام. راهنمایی و توضیحات وکیل بسیار عالی بود. ممنون


۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۲
۵

وکیل بسیار خوش رفتار و با سواد بودند


۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۱
۵

مشاوره در چک داشتم خیلی خوب راهنمایی کردند

علی
۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۶
۵

در زمینه خانواده سوال داشتم مشاوره گرفتم و راضی بودم


۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۲:۵۵
۵

فکر نمی کردم به این سرعت باهام تماس بگیرن دمتون گرم


۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۶:۳۷
۵

مشاوره کیفری گرفتم راضی بودم

بدون نام
۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۸
۵

چند تا سوال کیفری داشتم پرسیدم و مشکلم حل شد

بدون نام
۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۷
۵

خیلی راضی بودم ممنون از وکیل تاپ


۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۰
۵

سال نوع شما مبارک واقعا از مشاوره با وکلای شما لذت بردم


۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۰۲:۳۵
۵

سلام سال نوع همه شما وکلا مبارک ممنون از سایت خوبتون


۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۴
۵

ممنون بلافاصله تماس گرفتن راضی بودم


۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۹
۵

با درود خدمت مدیریت سایت بسیار راضی بودم بعد از رزرو مشاوره بلافاصله با من تماس گرفته شد وکیلی که با بنده صحبت کردن بسیار فرد توانمند و شریفی بودند با سپاس


۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۷:۱۱
۵

بسیار با حوصله پاسخ دادند


۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۷:۱۱
۵

توضیحات و پاسخگوییشان شفاف و خوب بود


۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۸:۰۲
۵

بسیار عالی بود خیلی خوب راهنماییم کردن


۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۲:۲۱
۵

ممنون از راهنمایی خوبتون

Mari
۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۴
۵

عااااالی راهنمایی کاملا دقیق و بسیار باسواد

ش. ل
۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۷
۵

تشکر از راهنمایی شما

قدبببببببب
۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۵۴
۵

توضیحاتشون با جزییات کامل بود

قدبببببببب
۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۵۲
۵

بسیار عالی و با حوصله راهنمایی کردن ممنون از زحماتتون

قدبببببببب
۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۵۲
۵

خیلی دقیق با حوصله و دانش فراوان پاسخگو بودن


۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۳
۵

راضی بودم قرار شد برام اظهارنامه تنظیم کنن


۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۷
۵

عالی و دقیق


۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۶
۵

با تشکر و سپاس


۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۳
۵

با حوصله و بررسی دقیق مدارکم سوالم را پاسخ دادند


۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۱
۵

واقعا مشاورم عالی و کامل بود


۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۷
۵

خوب بود استفاده کردم


۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۷:۵۷
۵

پاسخ به تمامی سؤالات به صورت دقیق بود ممنونم

اوا
۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۷:۵۴
۵

وکلاتون با حوصله پاسخگو بودند، مشخص بود که دانش بالایی در زمینه مسائل حقوقی دارند


۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۶:۴۴
۵

اطلاعات دقیق و مشاوره موثر بود خیلی ممنون


۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۶:۴۲
۵

این دومین باری هست که من مشاوره میگیرم خیلی عالی راهنمایی شدم


۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۸
۵

بسیار عالی و نکته سنج با دقت راهنمایی نمودندباتشکر


۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۷
۵

در رابطه با مشکلات اجاره ملک مشاوره کامل و جامعی ارائه دادند


۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۶
۵

سلام رضایت کامل از نحوه جواب دهی دارم تشکر میکنم


۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۷:۰۸
۵

مشاوره تلفنی انجام شد و کاملا رضایت داشتم


۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۶:۵۱
۵

توضیحات جامع و کاربردی رو در اختیار من گذاشتن خیلی ممنون


۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۷:۱۴
۵

مثل همیشه پاسخ دهی و میزان اطلاعات همه وکلا عالی


۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۶:۵۷
۵

بسیار عالی بود هم وکلای با تجربه ای دارید هم پشتیبانی بسیار عالی دارید

هوشنگ اسدی
۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۹:۳۷
۵

بسیار بسیار عالی،صبور، منطقی، کارآمد،و درجه یک و سرشار از معلومات،به بهترین نحو ممکن راهنمایی کردن.واقعا ازشون بهترین منفعت رو بردم.بی نظیر بودن. تشکر


۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۲
۵

دومین باری هست که از سامانه مشاوره گرفتم بسیار راضی بودم


۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۷
۵

مشاوره تلفنی انجام شد و کاملا رضایت داشتم


۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۸
۵

بسیار ممنون و خسته نباشید پاسخگویی سریع و به موقعی داشتند


۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۴
۵

با تشکر بسیار عالی


۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۴
۵

ممنونم از مشاوره خیلی خوبتون و وقتی که گذاشتید


۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۵
۵

خیلی خوب و با کیفیت عالی جواب گرفتم


۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۳
۵

من هر بار مشاوره گرفتم وکلا بسیار با حوصله و خوش برخورد بودند


۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۹
۵

خیلی راضی بودم


۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۶
۵

دقیق و کامل و با حوصله به سوالم پاسخ دادن نحوه برخورد عالی و کاملا تخصصی با لحن شمرده و مناسب پاسخ لازم رو دادن


۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۵
۵

در مورد مصالحه سوال داشتم که راهنمایی کردند


۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۴
۵

ساعت 11شب مشاوره گرفتم حقیقتا فکر نمیکردم اون ساعت کسی باهام تماس بگیره ولی بلافاصله باهام تماس گرفتن


۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۱۶
۵

سلام من دیشب ساعت9مشاوره گرفتم با اینکه شب بود بلافاصله وکیل با من تماس گرفت و کلی برام وقت گذاشت ممنون از سایت و وکلای خوبتون


۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۱۴
۵

سلام من مشاوره گرفتم برام لایحه تنظیم شد با مبلغ منصفانه خیلی هم سریع تحویل دادن


۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۱۰
۵

مشاوره گرفتم برام دادخواست تنظیم کردن خیلی راضی بوم


۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۹
۵

در مورد مصالحه سوال داشتم که راهنمایی کردند


۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۲
۵

بسیار عالی پاسخ می دهند و راهنمایی کامل می کنند


۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۳
۵

مشاوره فوری گرفتم بلافاصله تماس گرفتن ممنونم

فتح آله دشمن کش
۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۱۰
۵

سلام خیلی عالی.واقعا سایت خیلی خوبیه

حجت صانع
۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۷:۴۶
۵

عالی خیلی کمک کردن از نظر قانونی

حمیدرضا جعفری
۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۵
۵

۲بار‌مشاوره گرفتم هر دوبار بسیار راضی بودم

حمیدرضا جعفری
۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۴
۵

واقعا عالی بودن 🙏🏻 و خیلی با حوصله جواب میدادن


۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۶
۵

باتشکر از پاسخگویی سریع و دقیق و صبوری بسیار زیاد


۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۴
۵

خیلی راضی بودم ممنون از سایت خوبتون و وکلای با تجربتون

بدون نام
۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۴۴
۵

مشاوره فوری گرفتم بلافاصله تماس گرفتن

بدون نام
۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۴۳
۵

خیلی راضی بودم


۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۷:۰۰
۵

مشاوره فوری گرفتم عالی بود خیلی راضی بودم


۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۵۸
۵

مرسی از سایت خوبتون من هر دفعه که مشاوره میگیرم وکلا خیلی خوب راهنمایی میکنن


۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۵۷
۵

عالی بود بلافاصله باهام تماس گرفتن

مرجان حضرتی
۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۳
۳

عالی هستید. بلافاصله جناب وکیل آقای سواری تماس گرفتند و عالی راهنمایی کردند از همگی شما و ایشون سپاسگزارم.


۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۴
۵

خیلی عالی بود خیلی راضی بودم


۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۵:۵۳
۵

بلافاصله وکیل تماس گرفتند بسیارممنون


۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۳
۵

عالی بود خیلی راضی بودم


۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۷:۱۹
۵

مشاوره گرفتم راضی بودم


۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۷:۱۹
۵

خیلی خوب بود ممنونم


۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۷:۵۵
۵

با اقای سواری صحبت کردم خیلی خوب راهنماییم کردن


۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۷:۵۴
۵

مشاوره گرفتم راضی بودم


۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۱۷:۵۳
۵

عالی بود بعد پرداخت بلافاصله تماس گرفتند


۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۲
۵

شب از استرس نمیتونستم بخوابم ازسایت شما مشاوره گرفتم فکرنمیکردم کسی جواب بده واقعا ممنون


۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۰
۴

خداخیرتون بده علی


۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۹
۵

سامانه وکیل تاپ عالیه ممنون از تمامی وکلای با وجدان

یاسین میرزاکرمی
۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۵:۴۶
۵

عالی،همه چیزشون عالیه

علیرضا ساعتچی
۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۲
۵

عالی بودن ممنون


۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۲:۴۹
۵

مهاجرت دارم میکنم کارم در حال انجام


۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۲:۴۹
۵

من از مشاورشون راضی بودم البته مبلغشم به نسبت جاهای دیگر ارزون خوب بود


۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۲:۴۷
۵

واقعا شبانه روزی 🤣فکر نمیکرم کسی پاسخ بده


۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۲:۴۶
۵

فکر نمیکردم پول برگشت بدهند ولی بعداز اینکه کنسل کردم پول برگشت به کیف پولم ممنون از مدیریت


۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۲:۴۴
۵

خدا از شما راضی باشه من راضیم


۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۲:۴۴
۵

مشاوره فوری به این میگن


۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۲:۴۳
۵

از مشاوره راضی بودم ممنون


۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۶:۱۹
۵

سایت خیلی خوبی دارید ممنون

بدون نام
۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۷:۵۵
۵

دنبال یه جای قابل اعتماد بودم برای اینکه کارای مهاجرتم رو بهشون بسپرم راغب شدم بیام پیش شما از بس کلاهبردار زیاد شده آدم به هیچکس نمیتونه اعتماد کنه چه جایی بهتر از دفتر شما که همه وکیل هستند. مراجعه کردم خیلی هم راضی بودم هم خوش برخورد بودند وهم اطلاعات زیادی داشتنداگر خدا بخواهد به زودی قرار برای آلمان اقدام کنم

بدون نام
۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۷
۵

مشاوره خانواده گرفتم خیلی راضی بودم ممنون ازتون

محمدی
۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۹
۵

مشاوره گرفتم خوب بود ممنون از وکلای وکیل تاپ فوری بود


۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۷
۵

برای مهاجرت مشاوره گرفتم خیلی خوب بود ممنون از شما

مجید
۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۵
۵

مشاوره گرفتم راضی بودم


۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۷:۵۷
۵

مشاوره تخصصی گرفتم راضی بود ممنون


۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۷:۵۶
۵

ممنون ازوکیل شما وکیل تاپ که فوری جوابم دادند


۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۷:۵۵
۵

مشاوره تلفنی گرفتم عالی بود ممنون


۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۴
۵

فکرنمیکردم کشی امروز که تعطیل بهم مشاره بده خیلی استرسم کم شد ممنون از شما

بابایی
۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۰:۳۳
۵

مهاجرت به کانادا ازوکیل تاپ اقدام کردم تا لان انگشت نکاری رفتیم ترکیه ومنتظر وقت سفارتیم


۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۰:۳۱
۵

محاسبات حقوقیتون عالی ممنون از مدیریت محترم وکیل تاپ

بدون نام
۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۰:۲۹
۵

برای مهاجرت پاس دومنیکا اقدام کردم گفته بودنند کارتضمینی انجام میدن اولش استرس داشتم ولی خدارا شکر بعداز 3ماه پاسم اومد ممنون از وکیل تاپ

عبدی
۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۰:۲۶
۵

مشاوره مهاجرتی گرفتم رایگان بود واقعا مفید بود

منوچهری
۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۰:۲۵
۵

مشاوره تلفنی گرفتم خیلی خوب بود ممنون

پویا
۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۴۸
۵

عید باستانی بر شما وکلای وکیل تاپ مبارک واقعا ممنونم ازمشاورتون

آرمین
۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۴۵
۵

عیدتون مبارک مشاوره گرفتم خیالم راحت شد خیلی استرس داشتم خدا عوضش بده

Atefe
۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۴۳
۵

با تبریک سال نوع خدمت تمامی وکلای وکیل تاپ که روزهای تعطیل هم مشاوره میدهید مشگل مردم حل میشه

Hamed
۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۳۹
۵

بارها از وکیل تاپ مشاوره گرفتم واقعا آنلاین

خیلی ممنون

یوسف
۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۹
۵

مشاوره گرفتم راضی بودم

عباس
۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۰
۵

چند بار از سایتتون مشاوره گرفتم همشون خیلی خوب بودن کارم راه افتاد خداخیرتون بده

فریدون تاجیک
۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۸
۵

آلیست خیلی خوب ممنون از این وکیل که خوبن

Yoshij
۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۲:۲۵
۵

عالی همونی بوده که دنبالش بودم

افشین اسدپور
۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۵:۵۵
۵

ممنون خیلی خوب بود

امین
۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۰۰:۳۱
۵

ممنون عالی بود

حسین اصغری
۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۶
۵

تشکر از اقای فخارعزیز با پاسخگویی خوبشون

مژده کاکویی نژاد
۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۲:۵۷
۵

باعرض سلام واحترام کاکویی نژادهستم ممنونم ازآقای فرزادفخار که با حوصله وبرخوردخوبشون بهم مشاوره دادند

مژده کاکویی نژاد
۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۲:۴۹
۵

ممنونم ارزحماتتون بسیارپاسخگویی عاااالی

زهرا حاجی آبادی
۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۲
۵

سلام ممنون از پاسخگویی جناب آقای حاجی آبادی بسیار متین و دلسوز مشاوره دادند

اکبری
۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۲۲:۰۱
۳

جناب آقای زینالی و سواری از هر لحاظ بی نظیر هستن. واقعا توی این زمانه گوهر های نایابی هستن این دو بزرگوار

حسینی راد
۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۰
۳

جناب آقای مجید مهدیان واقعا در پاسخگویی به سوالات دقت کاملی داشتن. متشکرم از ایشون که با صبوری به سوالات بنده پاسخ دادن

زهرا مهدوی
۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۶:۰۱
۵

از اقای مجیدمهدیان سپاسگزارم بابت مشاوره خوبشان

مریم معین فروغی
۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۸:۴۶
۵

عالی بودن.۱۵ دقیقه زمان مشاوره داشتم.خیلی زود تماس گرفتند.

الهام
۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۱
۵

عالی بود بسیار سریع بامن تماس گرفته شد

محمد
۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۲
۵

اینکه سامانه ای وجود دارد که بدون نیاز به حضور در دفتر وکیل بتونی مشکلاتتو حل کنی خیلی به صرفه و مفید هست

محمدرضا
۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۹
۵

سلام من از مشاوره تلفنیتون استفاده کردم بلافاصله باهام تماس گرفتن خیلی راضیم

نبگانی
۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۸
۵

با سلام خدمت وکلای عزیز وکیل تاپ ممنون از سامانه خوبتون که با کمترین هزینه خدمات حقوقی ارائه میدهید

بختیاری
۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۳
۵

از سامانه وکیل تاپ استفاده کردم تونستم با وکیل متخصص بهترین نتیجه بگیرم ممنونم بابت سامانه خوبتون

مهدیه پریور
۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۲۳:۰۵
۳

سلام خدمت شما آقای میرابی
وکیل جوان و بادانش تشکرمی کنم پرونده بنده به نحوی مطلوب به نتیجه رسیدوازپیگیری و وظیفه شناسی شما سپاسگذارم

سینا پارسا
۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۸:۳۳
۳

سلام آقای میرابی ممنون واقعا کمک بزرگی به پرونده من کردین

زهرااسدی
۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۵:۳۰
۵

سلام
زهرااسدی هستم از مشاوره تلفنی با آقای وکیل صارمی نهایت رضایت را دارم و از ایشان ممنونم که با حوصله بنده را راهنمایی کردند

امیربامری
۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۷:۱۰
۵

اینجانب بامری ازآقای وکیل مجتبی عابدی فیروزجایی واقعا ازبابت همکاری وراهنمایی ایشان کمال تشکردارم انشاالله موفق باشن

محمد صالح شریفیم
۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۴:۵۳
۵

راضیان هستم ممنون از آقای عابدی بابت راهنماییشون

امیربامری
۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۱۸:۵۶
۳

باسلام‌
سپاس ازآقای عابدی خیلی خوب راهنمایی وهمکاری داشتن موفق باشید

آرزو شریفی
۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۸:۳۱
۵

از مشاوره با خانم دکتر نوریه یزدانی خیلی راضی بودم

آرزو شریفی
۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۸:۲۷
۵

خانم یزدانی وکیل خوبی هستن ممنونم ازشون خیلی خوب راهنمایی کردن

هادی شرفیان
۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۲:۵۱
۵

سلام.بنده پراید مدل ۹۰ خریدم از یک شخصی که سند به اسمش نیست و کارت ماشین هم بهم گفته گم شده و فقط سند بهم داده. الان میخام پلاک به اسمم بزنم باید چیکار کنم .باید وکالت بگیرم از صاحب سند و کارت المثنی بگیرم بعد تعویض پلاک کنم؟باتشکر

نفس
۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۹
۵

از جناب آقای محمد سواری مشاوره گرفتم.
بسیار سریع ،عالی و دقیق راهنمایی کردن و پاسخگو بودن.
ممنون از زحمات ایشون

علیرضا
۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۰
۵

از خانم خانی مشاوره گرفتم خیلی راضی بودم هم خوش اخلاقن هم اطلاعاتشون خیلی بالاست

امیر
۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۴
۵

ممنون از آقای عروی خیلی خوب راهنمایی کردن

محمد
۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۷:۴۹
۵

خیلی راضی بودم سریع تماس گرفتن

محمد رسولی پور
۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۱:۳۲
۳

من همین الان به صورت تعجیلی نیاز به راهنمایی دارم و شرایط مناسب جهت پرداخت و ... رو ندارم خدایی.... چه کنیم؟..

نازلی آهن خای
۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۵۱
۵

از آقای رضا باغبانی بسیار سپاسگزارم .

نازنین
۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۳۶
۵

برای جلب نظر من مجددا وصل کردین با یکی از وکلای دیگتون به صورت رایگان صحبت کردم خیلی راضی بودم

حسین مهابادی
۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۵۴
۵

از آقای محمد سواری کمال تشکر بابت مشاوره و راهنمایی خوبی که انجام دادن را دارم و سپاس گذارم

رضا
۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۳
۵

ممنون از خانم شاهسونی بابات مشاوره مهاجرتی خوبشون

محمد
۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۶:۵۴
۵

من از طریق سایتتون برای مهاجرت به کانادااقدام کردم تا الان ک تمام کارهای اینجانبو گروه مهاجرتتون به خوبی پیش بردن خیلی راضیم

سجاد
۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۸
۵

ممنون از آقای عروی مشکل بنده با راهنماییهای دقیقتون رفع شد

بهنام
۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۶:۴۰
۵

اقای زینالی لطف کردن لایحه تنظیم کردن مشکلم حل شد خدا خیرشون بده

حمید
۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۷:۴۱
۵

ازخانم حیدری مشاوره گرفتم باحوصله ودقیق جوابمو دادن

حیدری
۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۹
۵

ممنون از پاسخگویی سریعتون

پیام اکوان
۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۹
۵

عالی و منصفانه

فاطمه
۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۲:۰۲
۳

خیلی ممنون از پاسخگویی سریع

شیلا سیفی نسب
۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۴
۵

خیلی خیلی راضی بودم. دقیق و سریع

فاطمه
۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۶
۵

من درخواست تنظیم دادخواست کردم تیم پشتیبانی بلافاصله بامن تماس گرفتن واقای زینالی دادخواست تنظیم کردن ممنون از سایت خوبتون واقای زینالی

مهرداد
۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۰
۵

من در قسمت محاسبات حقوقی تونستم به راحتی دیه خودم رو محاسبه کنم

ستاره
۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۷
۵

قسمت بلاگ مطالب مفیدی داشت

حامد
۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۲۳
۵

سلام وخسته نباشید ممنون از پاسخگویی سریعتون

حنانه
۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۴
۵

ممنون از ساییتون من هرسری که مشاوره می گیرم هم وکیلاتون زود جواب میدن هم کامل راهنمایی میکنن

مجتبی
۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۳
۵

من چند بار از سایتتون مشاوره گرفتم هردفعه بلافاصله وکلاتون جواب دادن ممنون از سایت خوبتون

رامین
۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۱
۵

خیلی ممنون از آقای زینالی که کامل وجامع راهنمایی فرمودند

محمد
۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۰۸:۱۵
۳

سلام چطور باید از کارمند دادگاه که به من ابی احترامی کرده شکایت کنم

سید علیرضا سیدآقائی
۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۹:۰۷
۳

پیام متنی در سایت نیست

مهدی مهتاب
۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۳
۳

با تشکر از

پردیس امینی
۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۲
۳

با تشکر از خانم طاهره ریحانی نژاد عزیز توضیحات عالی بود.🌷

مجتبی شاهرخی
۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۲۲:۳۳
۳

با تشکر از حوصله و راهنمایی های خانم ریحانی نژاد

علی مشکینی
۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۵
۵

بادرود به کلیه کارشناسان حقوقی موسسه که بابذل عنایت به سئوالات حقوقی هم میهنان پاسخ داده که این قشر ازسئوال کنندگان معمولآ بدلیل عدم توانایی مالی، قادر به پرداخت هزینه های وکیل نمی باشند،واگر راه حل را هم عزیزان کارشناس محبت بفرمایند، واقعآ خداپسندانه وخدا پسندانه در این وضعیت مالی هموطنان خواهد بود. که مطمئنا اجرش را خواهند گرفت، واقعآ دست مریزاد.

هادی
۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۷
۵

سلام ممنونم از سامانه ی عالیتون که وکلای آنلاین بلافاصله پاسخ میدن و جالب تر اینکه بصورت 24 پاسخ گو هستید این برای من خیلی ارزشمند هست خسته نباشید میگم واقعا

کیومرث عسگری
۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۲۲:۲۰
۳

سلام من یک رای در وت ساپ فرستادم سه روزه گفتم بفرستید جناب محمد سواری ببینه بعد من اقدام کنم جهت مشاوره

سعید شریف زاده
۱۴۰۰/۱۲/۲۷ - ۱۹:۲۲
۵

ممنون از آقای محمد سواری

امیدوار
۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۱
۳

سلام ممنون از سایت وکیل تاپ وکلای تاپش

تقی نجف زاده
۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۷
۳

باسلام‌‌‌‌. وآرزوی‌ موفقیت. تاسیس وکیل تاب لازم وضروری بود این اقدام‌را تبریک میگویم تقی نجف زاده. قاضی بازنشسته ووکیل دادگستری

حسن بصیری هریس
۱۴۰۰/۱۲/۰۳ - ۲۳:۰۹
۵

سپاس از لطف بیکرانتون .

آذر امیدی
۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۶
۵

بسيار عالي و كاربردي با دقت و حوصله راهنمايي كردند سپاسگزارم

سعید تربتی
۱۴۰۰/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۸
۳

سلام و عرض ادب. ممنون بابت خدمات خوب اپلیکیشن. یک مشکلی که داره اگر داخل صفحه یک وکیل باشیم و گوشی رو روتیت کنیم یکدفعه از اون صفحه میاد بیرون و میره صفحه اصلی.

علی حسین نظری
۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۵
۳

از جناب آقای بصیری هریس بابت مشاوره که کمک زیادی بهمون کردند تشکر و قدردانی مینمایم.واقعا استاد حقوق خانواده اند.

شهرام حضرتی
۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۴
۳

سلام آقای محمد سواری حضرتی هستم از شما مشاوره گرفتم متاسفانه عملی که شما فرمودید امکان پذیر نیست لطفا تماس بگیرید ممنونم

Hamid
۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۲
۵

با سلام مشاوره اقای نوید فتح الهی بسیار عالی و کاربردی بود

محمود
۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۶:۵۴
۵

من از اقای زینالی مشاوره گرفتم وایشون بسیار عالی منو راهنمایی کردن وبلافاصله بعد از پرداخت بامن تماس گرفته شدسپاس فراوان از اقای زینالی وسایت خوبتون

بهروز
۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۲:۳۴
۵

خیلی خوب بود چندین سوال داشتم که بسیار سریع وحرفه ای پاسخ دادند وبسیار خوش اخلاق بودند

محمد سلطانی
۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۱:۲۰
۵

بسیار عالی و با حوصله جواب دادن خدا خیرشون بده ایشالا

محمد سلطانی
۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۴
۵

خیلی عالی و باتجربه ایشالا ک موفق باشن

علی سواری
۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۸
۵

از تجربه وتسلط خوبی برخوردار بودندکامل راهنمایی کردند ممنون از سایت خوب شما

مریم
۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۶
۵

بسیار عالی بود رضایت صددرصدی ازسایتتون دارم ممنون بابات اطلاعات مفیدی که دراختیارم قرار دادید

نگین
۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۶:۲۷
۵

سلام وقتتون بخیر خواستم تشکر کنم از سایتتون من نیمه شب مشاوره گرفتم اصلا فکرشو نمی کردم کسی پاسخ گو باشه اما بلافاصله وکلای آنلاین پاسخ دادن واقعا متشکرم

مهدی نصرآبادی
۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۲۱:۴۷
۳

سلام یه وکیل خوب درموضوع معاملات بورس و شکایت از کارگزاری ویا فرابورس معرفی بفرمایید .ممنون

مهدی نصرآبادی
۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۲۱:۴۱
۳

سلام یه وکیل خوب درموضوع بورس وکارگزاری معرفی میفرمایید؟

علی
۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۲:۲۹
۵

من دیشب مشاوره گرفتم خیلی خوبه سایتتون 24 ساعته چون به نظر من کسی که ذهنش درگیر نمی تونه یک ساعت تحمل کنه چه برسه شب تا صبح من که لذت بردم واقعا مدیریت سایتتون عالیه ممنونم

Ahmadi
۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۲۱:۱۱
۵

وکیل خوب جوابمو داد خیلی استرس داشتم میترسیدم وکیل کمکم کرد مشکلمو حل کردم

بهزادی
۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۲۱:۰۸
۵

خوب بود مشاوره

محمدرضا ملاعلیا. قزوین
۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۲۱:۰۶
۵

وکیل بموقع جوابمو دادن مشکلم حل شد

شیوا محمودیان
۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۲
۳

از صبوری و توضیحات کامل تون ممنونم.اینکه با آرامش راهنماییم کردین باعث شد منطقی تر تصمیم بگیرم.


خانه
وکلاء
پرسش و پاسخ

متوجه شدم
5