وکیل ملکی آنلاین | بهترین وکیل ملکی کیست؟

یکی از کارهای سرنوشت سازی که یک وکیل ملکی آنلاین انجام می‌دهد، قبول دعاوی کیفری مربوط به امور ملکی می‌باشد. مانند دعوای کیفری تصرف و مزاحمت

بگذارید با ذکر یک مثالی برایتان به طور کامل توضیح بدهیم که وکیل ملکی آنلاین کیست و وظیفه‌اش چیست؟ شما خانه‌ای را خریداری می‌کنید که ورثه‌ای است و برای تنظیم سند باید با افراد زیادی روبه رو شوید و یا برای خرید خانه وقفی دچار شک و تردید هستید. بهترین کاری که در این لحظه می‌توانید انجام دهید، تماس و مشورت با یک وکیل دادگستری در حوزه دعاوی ملک می‌باشد.

امورات مربوط به دعاوی حوزه ملک و ساختمان آن قدر وسیع بوده که انتظار می‌رود یک فرد متخصص در این زمینه به شما مشاوره دهد.

مشاوره آنلاین وکیل املاک

وکیل ملکی آنلاین کیست؟

امروزه به دلیل حجم مشغله‌هایی که افراد دارند، مراجعه به دفتر وکالت و پیدا کردن بهترین وکیل ملکی عموماً کار سختی می‌باشد. شما می‌توانید به صورت آنلاین با یک وکیل ملکی مکاتبه کنید و از او بابت انواع دعاوی مربوط به امور ملکی مشورت بخواهید.

بهترین وکیل ملکی آنلاین کسی است که بتواند به طور قاطعانه از حقوق موکل خود دفاع کند و حق او را بگیرد. به همین خاطر بهتر است که افراد در حین مکاتبه تمامی اسناد و مدارک مربوط به طرح دعوا را در اختیار وکیل ملکی آنلاین قرار دهند تا او بتواند به طور شفاف و پس از مطالعه شواهد، درست تصمیم‌گیری نماید.

اما نکته مهم در این جا چگونگی طرح دعوا و نوشتن لوایح مربوط به امور ملکی می‌باشد. در این خصوص بهتراست که افراد به طور خودسرانه اقدامی انجام ندهند و حتماً با وکیل ملکی آنلاین مشورت کنند.

وکلای ملکی وکیل تاپ با دانش متمرکز خود صرفا در زمینه املاک و سرقفلی فعالیت دارند و فقط در خصوص املاک و دعاوی مربوط به املاک، قبول وکالت کرده و در این زمینه از آخرین آرای وحدت رویه در این زمینه آگاهند.و هدفمندترین نوع طرح دادخواست یا شکایت را با دانش و تسلط بر روش عملی کار در مراجع قضایی به کار می برند.

مشاوره حقوقی فوری

مشاوره تخصصی تلفنی و متنی آنلاین با وکلای سراسر کشور

انواع دعاوی مربوط به امور ملکی

طرح دعوا و یا شکایتی که افراد دارند معمولاً یا علیه اشخاص بوده و یا علیه ارگان و سازمانی خاص. طبیعتا طرح دعوا علیه سازمان و اماکنی که مربوط به شخص حقیقی نمی‌باشد، روند پیچیده‌ای دارد و این کار باید حتماً زیر نظر یک ملکیل ملکی متخصص صورت بپذیرد.

شماره تماس با وکیل

 دسته‌بندی دعاوی ملکی

در این جا می‌خواهیم بررسی کنیم که اساساً افراد برای چه کاری به وکیل ملکی مراجعه می‌کنند. دعاوی مربوط به امور ملکی در دسته‌بندی‌های زیر قرار می‌گیرد.

دعاوی زیر جز عمده ترین دعاوی ملکی هستند که در دادگاه ها پیگیری می شوند ولی حیطه دعاوی ملکی بسیار گسترده است که توصیه می شود  قبل از اقدام مستقل در خصوص این نوع دعوا چه در مقام خواهان چه در مقام خوانده با وکیل ملکی متخصص وکیل تاپ با کمترین هزینه مشاوره داشته باشید تا با یک دادخواست اشتباه و عمل خودسرانه اموال شما تباه نشود

دعاوی الزام به فک رهن

 فرض می‌کنیم که شما خانه‌ای را خریداری نموده‌اید و برای خرید آن وام مسکن دریافت نموده‌اید. برای این که بتوانید سند را از رهن بانک آزاد کنید باید با وکیل ملکی آنلاین مشورت کنید. البته افرادی که اقساط وام خود را درست و سر وقت پرداخت نکنند و نتوانند از عهده اقساط برآیند، وام سند را در اختیار خود گرفته و آن را آزاد‌سازی نمی‌کند. این گونه افراد معمولاً بعد از پرداخت اقساط و جریمه آن باید مراحلی را به صورت قانونی و با مشورت از وکیل طی نمایند و سپس می‌توانند سند خود را از بانک پس بگیرند. حال این ملک می‌تواند مسکونی، تجاری و با کاربری‌های دیگر باشد.

وکیل ملک و سرقفلی ماهر در تهران، بهترین وکیل ملکی

دعاوی الزام به اخذ پایان کار 

 این مورد بیشتر مهندسان و کارفرمایان ساختمانی را ملزم به مشورت با وکیل ملکی می‌نماید. برای این که یک ساختمان سند رسمی داشته باشد، نیاز به گواهی پایان کار است. این گواهی توسط شهرداری صادر می‌گردد. گا‌هاً مشاهده شده است به دلیل تخلفاتی که در ساخت و ساز برخی مهندسان انجام می‌دهند و از رعایت یک سری ضوابط سر باز می‌زنند، اخذ پایان کار با مشکلاتی مواجه می‌شود. برای حل این مسأله و آگاهی از ضوابط و قوانین بهتر است که با یک وکیل ملکی متخصص مشورت کنید.

وقتی که یک ساختمان به شکل کاملاً درست و اصولی بر مبنای ضوابط تعیین شده از شهرداری و سازمان نظام مهندسی ساخته نشود، طبیعتا برای اخذ سند رسمی مشکلاتی بر سر راه کارفرمایان و خریداران ملک به وجود می‌آید.

مشکلات مربوط به سند رسمی املاک و زمین 

 بسیاری از املاک قدیمی دارای بنچاق یا قولنامه هستند و دارای سند اصلی نمی‌باشند یا برخی از فروشندگان ملک از ارائه سند رسمی سرباز می‌زنند و یا سند جعلی را در هنگام فروش ارائه می‌نمایند. برای جلوگیری از چنین مشکلاتی بهتر است با یک وکیل ملکی خبره مشورت کرد.

برخی املاکی که دارای سند رسمی نیستند می‌توانند با طی یک سری روال قانونی سند قانونی را از اداره ثبت اسناد و ارگان مربوطه دریافت نمایند. اگر نمی‌دانید که چگونه می‌توانید سند بگیرید، مشورت با یک وکیل ملکی آنلاین آن هم در خانه می‌تواند چگونگی روند اداری را تا حدودی میسر نماید.

شماره تماس با وکیل

خلع ید توسط وکیل ملکی آنلاین

شاید برایتان سؤال پیش بیاید که خلع ید به چه معناست؟ وقتی که شما صاحب یک ملک و یا زمینی هستید و شخصی دیگر ادعا می‌کند که ملک یا زمین برای اوست، در این مواقع شما باید با حضور در دادگاه و طی یک سری روال قانونی ثابت کنید که ملک تصرف شده مال شماست. اگر ملک توسط ارگان و یا اشخاص حقیقی تصرف شود، روال کار پیچیده خواهد بود. برای آگاهی از چرایی و چند و چون کار وکیل ملکی آنلاین می‌تواند شما را به بهترین وجه ممکن راهنمایی کند.

اگر شخص تصرف‌کننده، ملک را به شما تحویل نداد می‌توانید دعاوی مربوط به خلع ید را مطرح نمایید. برای اثبات مالکیت ارائه یک سری اسناد و مدارک توسط شما به مراجع قانونی الزامی می‌باشد.

تصرف ملک از طریق مهریه

برخی خانم‌ها برای اینکه بتوانند کل یا بخشی از مهریه خود را دریافت کنند، از طریق اجرای ثبت اقدام به ضبط اموال ملکی مرد می‌نمایند. در این خصوص شاید یک وکیل مهریه بتواند به شما راهنمایی‌های لازم را ارائه کند ولی بهتر است برای تصرف ملک با وکیل ملکی آنلاین وکیل تاپ صحبت کنید. معمولاً همه اموال ملکی ثبت شده به نام مرد را نمی‌توان از آن خود کرد و در این خصوص قاضی تصمیم می‌گیرد که چه مقدار از ارزش ملک بابت مهریه به زن پرداخت گردد. امور مربوط به ثبت سند، ضبط املاک و آگاهی از اموال ثبت شده به نام مرد توسط وکیل ملکی صورت می‌پذیرد.

سخن پایانی

ما در مجموعه حقوقی وکیل تاپ بهترین و مجرب‌ترین وکیل ملکی آنلاین، وکیل مهریه، وکیل مهاجرتی، وکیل سرقفلی و دیگروکلای متخصص در زمینه‌های مختلف را گرد هم اورده‌ایم تا به شما عزیزان به صورت آنلاین خدمات حقوقی را ارائه دهیم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
2 نظرات
  1. ناشناس می گوید

    سلام نیاز به مشاوره دارم در باره ملک

    1. زینالی می گوید

      می توانید از طریق سامانه وکیل تاپ با وکلای ملکی مشاوره گرفته و یا با شماره گیری ۰۲۱۹۱۰۰۲۰۹۰ تماس گرفته تا با وکیل متخصص مشاوره نمایید

زمان پاسخ به دیدگاه شما از طرف وکلای سایت وکیل تاپ ۴۸ ساعت می باشد. درصورت نیاز به مشاوره فوری حقوقی میتوانید از این لینک نسبت به پرسش سوال خود اقدام کنید.سوالات خود را از ما بپرسید

وکلای پایه یک ما اماده پاسخ به سوالات شما هستند