چگونه از شرکت سایپا شکایت کنیم؟

امروزه با توجه به افزایش تولیدات شرکت های خودرو ساز و نیز مشکلاتی که بر سر تحویل این خودرو ها به وجود آمده و از طرف دیگر تحریم های بین المللی علیه صنعت خودرو سازی کشور شکایت های بسیاری علیه شرکت های خودرو سازی مطرح شده است.

تخلفات سایپا

عمده تخلفات این شرکت ها می تواند موارد زیر باشد:

 1. عدم تحویل به موقع خودرو.
 2. افزایش قیمت خودرو در هنگام تحویل.
 3. عدم تحویل خودرو خریداری شده (به عنوان مثال به جای تندر ۹۰، پراید تحویل خریداران دادند.)

اکنون سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توان از شرکت های خودروساز شکایت به عمل آورد؟


بیشتر بخوانید: چگونگی شکایت از کارگزاران بورس


چگونه از شرکت سایپا شکایت کنیم؟

طرح شکایت از طریق سامانه رسمی شرکت سایپا

در این روش بایستی موضوع شکایت مدنظر خود را از طریق یکی روش های زیر مطرح کنیم.

بدین منظور پس از طرح شکایت، کمیته عالی رسیدگی به شکایات شرکت سایپا موضوع را تا رسیدن به نتیجه پیگیری خواهد کرد.

 • شکایت مشتریان تهرانی با شماره تلفن ۶۱۶۱۱۸۱۷
 • شکایت مشتریان خارج از تهران با شماره تلفن ۰۹۶۷۷۰
 • ارسال پیامک به سامانه پیامکی به شماره ۱۰۰۰۱۸۱۷
 • شکایت از طریق مکاتبه به صندوق پستی ۱۴۱۴-۳۷۵۱
 • شکایت از طریق ارسال ایمیل به آدرس customer@saipayadak.org

بیشتر بخوانید: شرایط شکایت کارفرما به دلیل ترک کار


شکایت از شرکت سایپا

طرح شکایت از شرکت سایپا از طریق وزارت صنعت (صنعت، معدن، تجارت)

شما می توانید با شماره گیری شماره ۱۲۴ تخلفات مربوط به عدم تحویل خودرو را اطلاع دهید.

به منظور رسیدگی به شکایات و درخواست های مرتبط با شرکت های عرضه کننده خودرو  سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها تعیین گردیده برای همین برای تسریع روند شکایات و جلوگیری از اتلاف وقت، لازم است متقاضیان و شاکیان ضمن مراجعه به سازمان استان مربوط شکایات، انتقادات، درخواست ها و … خود را طرح و پیگیری نمایند.

طرح شکایت از طریق سازمان تعزیرات

در صورت به نتیجه نرسیدن طرح شکایت در وزارت سمت می توان به سازمان تعزیرات مراجعه کرد و شکایت خود را علیه شرکت سایپا در این سازمان پیگیری کرد.


بیشتر بخوانید: چگونه از صرافی شکایت کنیم؟


طرح شکایت از طریق سازمان تعزیرات

شکایت از طریق سازمان بازرسی کل کشور

طرح شکایت از شرکت سایپابر اساس ماده ۲ قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور، اعلانات و شکایاتی در این سازمان قابل رسیدگی است که در خصوص عملکرد شرکت ها و موسسات و ارگان های دولتی و یا موسسات و شرکتهای عام المنفعه و سازمان هایی که تمام یا قسمتی از سرمایه یا سهام آنها متعلق به دولت است یا دولت به نحوی از انحاء بر آنها نظارت یا کمک می نماید، باشد.

در تصادف به دلیل نقص فنی چه کسی مسئول است؟ خودروساز یا راننده

شکایت از سایپااگر به واسطه نقص فنی خودرو (در صورت اثبات) صدمه ای جانی یا مالی به افراد وارد شود و این نقص فنی ناشی از عملکرد اشتباه شرکت خودرو ساز باشد می توان از شرکت متخلف شکایت کیفری کرد؟

به عنوان مثال شخص الف که مشغول رانندگی با یکی از خودرو  های تولیدی شرکت سایپا است به سبب نقص فنی ماشین تصادف کرده و جان خود را از دست می دهند. آیا اولیا دم می توانند علیه شرکت خودرو ساز طرح شکایت کنند؟

در پاسخ باید گفت بله امکان طرح این شکایت در دادسرا وجود دارد.

 • مطابق مواد ۷۱۴، ۷۱۵، ۷۱۶ ، ۷۱۷ قانون مجازات اسلامي هرگاه بي احتياطي يا بي مبالاتي يا عدم رعايت نظامات دولتي منتهي به قتل غير عمد يا موجب صدمات بدني شود، مرتكب به حبس و پرداخت ديه محكوم مي شود.

همچنین بر اساس مواد ۳۶۳ و۳۶۵ قانون مجازات اسلامی مي توان از باب تسبيب شركت‌هاي خودروسازي را مقصر شمرده و مسئوليت كيفري مذكور در قانون مجازات اسلامي را متوجه آنان دانست.

در همین خصوص علی دایی، کاپیتان سابق تیم ملی و آقای گل جهان، پس از تصادفی شدیدی  که در سال ۱۳۹۱ داشت  تصمیم گرفت به سبب باز نشدن ایربگ خودرو اش از شرکت خودروساز ژاپنی (تویوتا) شکایت کند. البته که مقایسه ی تعهدات و خدمات شرکت سایپا و تویوتا امری لغو است!!!


بیشتر بخوانید: شکایت از سایت های شرط بندی و قمار


در تصادف به دلیل نقص فنی چه کسی مسئول است؟

نتیجه گیری

با توجه به وضع پیش آمده اکنون جامعه و کارشکنی شرکت های تولید خودرو ایرانی راه کار های شکایت و اعلام تخلف از آن در متن بالا گنجانده شده است.

لازم به ذکر است که شکایات گفته شده مانع انجام شکایت کیفری در صورت وقوع جرم مانند توهین و تخریب و .. نمی باشد.

سوالات متداول

بله، هم از لحاظ کیفری هم از طریق بخش تعزیرات و سازمان بازرسی کل کشور قابل پیگیری است.

بله، با طرح دادخواست درست می توان ضرر و زیان و خسارت های وارده را نیز خواستار شد.

x (x)
x (x)
201 نظرات
 1. محمد میرزایی می گوید

  باسلام بنده یه کارگرم. درسایپا ۸ماه پیش کوییک اس ثبت نام کردم چهل میلیون پرداخت کردم الان اصلا این ماشین وجود خارجی ندارد حالا دعوتنامه کوییک معمولی اومده چهارده روز وقت واریز دادن وگرنه قرارداد فسخ میشه تقریبا هشتادو هشت میلیون دیگه واریز کنم من ندارم واریز کنم بااین تورمی که درست کردن خواهش میکنم راهنمایی کنید چکار کنیم بااین کلک وحقه ای که سایپا به مردم زد من هجده ساله با موتور میرم سرکار ودلال نیستم واقعا می خواستم مصرف کننده باشم. ممنون

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام متاسفانه ماشینای ثبت نامی به قیمت روز محاسبه میشه

 2. سمیه درفشی می گوید

  لطفا” کمک کنید پویش و مطالبه همگانی برای ریشه کن کردن غده های سرطانی ایران خودرو و سایپا

 3. رحیم نصیریان می گوید

  با سلام بنده در مشارکت ساخت برج ۹اسمم در اومده بود ولی به دلیل کرونا و تعطیلی اکثر مشاغل بنده نتونستم پول واریز کنم و قائم مقام سایپا در تاریخ۹/۲۳اعلام کرد یک هفته تمدید شده است ولی برای من رو شب۹/۲۶فعال کردند و اعلام نکردند تا کی وقت دارد و یک روز جمعه بود تا بنده اومده سهامم رو بفروشم بسته شد در واقع به من دو روز کاری وقت دادند بهم بگید آلام من چکار بکنم کجا شکایت بکنم

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام از وکلای ما در قسمت مشاوره تلفنی یا متنی بپرسید
   https://vakiltop.com/

 4. داود می گوید

  سلام بابت تاخیر در تحویل خودرو از شرکت سایپا درسامانه ۱۲۴ و ۱۳۵ شکایت کردم وبعد از چند روز از شرکت تماس گرفتن و ارجاع دادن به واحد فروش والان حدود ۲۰ روز میگذرد وخبری نشده ایا میشود شکایت قضایی کرد واگر من که از شهرستان شکایت میخوام بکنم برای ادامه روند شکایت باید به تهران بیایم یا از همون شهرستانم قابل پیگیری هست

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام امکان دادخواست حقوقی هست برای چگونگی در قسمت مشاوره های سایت زیر وارد شوید واز وکلا بپرسید
   https://vakiltop.com/

 5. میثم می گوید

  این قیمت هارو از کجاشون درمیارن میذارن.
  توی ۶ ماه قیمت کوئیک دوبرابر شد.
  لعنت به شورای رقابت و سایپا

 6. ناصر می گوید

  سلام و عرض ادب حدود ۳۰ روزه ماشین اینجانب که ساینا هست تحویل باربری یا همان پیمانکاری حمل دادن متاسفانه خبری از خودرو نیست کسی هم جوابگو نیست لطفاً راهنمایی بفرمایید

 7. مهدی می گوید

  با عرض سلام بنده حدود ۸ماه پیش در قرعه کشی شرکت سایپا اسممون دراومد و مبلغ ۵۷میلیون واریز کردم و بعد ۴ماه تکمیل وجه کردم و مبلغ ۱۵۷میلیون واریز کردم و پول نیسان وانت اپشنال با لاستیک رادیال را واریز کردیم و قرار شد ۳ماه بعد تکمیل وجه ماشین را تحویل بدن که متاسفانه الان زنگ زدن از شرکت سایپا که ما ماشین مدل ۹۹نداریم و باید بیاید امضا کنید و مدل ۹۸تحویل بگیرید بدون هیچ مبلغ مابه التفاوتی و خنده دارتر از این اینه که ۲ماه دیگه سال تموم میشه و ما باید ماشین ۲مدل پایین تر بگیریم هیچ ارگان و هیچ کسی هم پاسخگو نیست و هیچ نهاد نظارتی پیگیری نمیکند حالا شما هم شرف داشته باشید رسانه ای کنید این جریان رو اینم شماره همراه من ۰۹۱۲۰۸۶۰۹۰۵منتظرم

 8. احسان می گوید

  سلام
  وقت بخیر، بنده خودرو کویک آر ثبت نام کرده بودم در شهرستان محل سکونت نبوده در یکی دیگه از شهرستان های استان بوده، موقع تکمیل وجه حواله پرداخت الکترونیکی سایپا بسته بوده، و ب دلیل محدودیتهای کرونایی امکان حضور فیزیکی در محل برای پرداخت حواله محیا نبوده برای من، حالا بعد از گذشت۶ماه ن حواله جدیدی برای من صادر شده، ن سودی ب مبلغ پیش پرداخت من نزد سایپا تعلق میگیره،تماس هم گرفتم گفتن حواله جدید با قیمت جدید اونم شاید سال آینده برات صادر بشه
  میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم راجب این موضوع، تشکر

 9. ادریس از ارومیه می گوید

  سلام حدود چهار ماه از تحویل خودروی من گذشته هنوز حبری نیست و تازه تماس گرفتن باید تعهد بدهید که مدل۹۸ بیاد

 10. آزاده می گوید

  با عرض سلام و ادب شما میگین متخصصین ما به شکایتها و نظرات شما جامع عمل میپوشانند تورو خدا بنده بیچاره بدبخت در تاریخ ۸/۱۱/۹۸ درسایپاخودروی ساینا ثبت نام کردم تحویلی مهر۹۹ هستم از ماشین که خبری نیست هنوز فاکتور هم نشدم نزدیک به سه ماه میشه تکمیل وجه کردم عاجزانه خواهش میکنم پیگیری کنید این شکایت من و هزاران نفر مثل من میباشد باسپاس فراوان از شما.

 11. آزاده می گوید

  با عرض سلام و ادب شما میگین متخصصین ما به شکایتها و نظرات شما جامع عمل میپوشانند تورو خدا بنده بیچاره بدبخت در تاریخ ۸/۱۱/۹۸ درسایپاخودروی ساینا ثبت نام کردم تحویلی مهر۹۹ هستم از ماشین که خبری نیست هنوز فاکتور هم نشدم نزدیک به سه ماه میشه تکمیل وجه کردم عاجزانه خواهش میکنم پیگیری کنید این شکایت من و هزاران نفر مثل من میباشد باسپاس فراوان از شما….

 12. دلاور می گوید

  سلام چرا كسي جلوي زورگويي خودروسازان را نمي گيرد؟ اگر شوراي رقابت امسال قيمت گذاري بيرحمانه فصلي را انجام نمي داد خودرو سازان اينقدر طمع نمي كردند و به مردم بيچاره ستم وارد نمي شد . با وجود اينكه بطور چشمگير قيمت كارخانه خودرو بالا رفته و در صورتيكه با توجه به كاهش دلار قيمت زمستان بايد كاهش مي يافت هم ثابت ماند. باز خودرو سازها اعتراض دارند كه چرا قيمت بالا نرفته واقعاً متاسفيم براي خودمون كه ايراني هستيم.

 13. سهراب دلاوری می گوید

  سلام بنده دلاوری هستم
  اسفند ۹۸ پیش فروش ساینا آپشنال ثبت نام کرده ام وتحویل هفته آخر آبانماه
  اما ۱۳آذرماه تکمیل وجه کرده ام ساینا معمولی
  الان ۳بهمن زنگ می زنم اصلا فاکتور صادر نشده
  یعنی این مملکت صاحب نداره چه کسی جواب ماها را باید بده
  نمایندگی درخشی تبریز

 14. علیرضا موسی زاده می گوید

  لطفن بگیدبه جای کوییک ار ماشین دیگری بدهن چرا که توان تکمیل وجه کوییک را نداریم

 15. علیرضا موسی زاده می گوید

  باسلام وعرض ادب ما در بهمن ۹۸ تمام طلاهیمان را فروختیم وبه کوییک آر یکساله ثبت نام کردیم وزمان تحویل آن دی ۹۹ بودولی چون قیمت آن ۴برابر شده توان تکمیل وجه آن رانداریم واگر انصراف بدیم کلی به ماضررمیکند آخه در این مملکت کسی نیست به دادمان برسدازشما خواهش میکنم به جای کوییک ،ساینا،یا ،تیبا بدهند.

 16. علیرضا مهدوی پور قراجه داغی می گوید

  باسلام
  بنده از شرکت سایپا در قرعه کشی فروش فوق العاده ۲۶خزداد۹۹سایپا نیسان دیزل برنده شدم و مبلغ ۷۸میلیون رو پرداخت نمودم اما الان شرکت قراردادفروش بنده رو عوض نموده واسم فروش یکساله گذاشته وازبنده مبلغ قیمت روز کارخانه رومیخوادباید چیکار کنیم چرا اگر قیمت فروش روز کارخانه هست سند قطعی خودرو به مدت۱سال در رهن شرکت سایپا بایدباشدبه چه دلیل؟
  اون زمان طلا رو گرمی ۵۰۰هزار فروختم الان گرمی بالای۱میلیون عست؟

 17. علیرضا مهدوی پور قراجه داغی می گوید

  باسلام
  بنده پیرو سوال قبلی مدارک خرید فروش قطعی روهم دارم .
  چرا دزدی میکنید برادر ما که مسلمانیم نباید کلاهبرداری کنیم

 18. وحید روشن ضمیر می گوید

  سلام من یکسال پول ریختم اول برج ۹ ،۹۹ بهم زنگ زدن که تکمیل وجه کن الان دوماهه رد شده هیچ خبری نیست و زنگ میزنم نمایندگی میگه داریم برج ۷ میدیم دست ما نیست خواهش میکنم جواب بنده رو بدید …نمایندگی نیر آبادی نیشابور

 19. ناهید قیاسی می گوید

  اینجانب ناهید قیاسی در خرداد ۹۹ در طرح پیش فروش شاهین سایپا در قرعه کشی برنده شدم و با توجه به توضیحات اقای باقری در مراسم قرعه کشی که فرمودند برندگان ۵۰ درصد قیمت خودرو را واریز خواهند کرد اقدام به واریز مبلغ ۸۰ میلیون از بابت نصف قیمت خودرو کردیم که الا دعونتامه بنده در تاریخ ۲۵/۱۰/۹۹ برام ارسال و صادر شده و طبق دعوتنامه بایستی مبلغ ۱۸۷ میلیون بایستی واریز کنم که خودروی تحویلی ایشان ۱۰۷ میلیون با گفته هایشان بیشتر میشود که ۱۰۷میلیون برای منه خانواده کارمند پول خیلی بیشتری است که توان پرداخت ان را ندارم واز طرفی ماشینی که سایپا تبلغ کرده بود و ماشین که قرار است تحویل بدهند کلی از ابشن هایش ناقص است و موتور و گیربکس ضعیفی دارد لذا بنده شکایت خود را از گروه خودرو سازی سایپا اعلام میدارم و با توجه به دستور شورای رقابت به شرکت سایپا در خصوص عدم ارسال دعوتنامه و تخلف شرکت از این موضوع ومحدودیت زمانی تا روشن شدن قیمت واقعی و امکانات خودرو تکمیل وجه وجود نداشته لذا خواهشمند است نسبت به عقب نیفتادن نوبت تحویل خودرو اقدام نمایید

 20. بهزادی می گوید

  دزدترین و خیانت کار ترین شرکت در دنیا شرکت خودرو سازی سایپا ست و مطمئن باشید به واسطه یک پشتوانه خیلی قوی دارد به دزدی خود ادامه میدهد که هر چقدر مشتریان داد میزنند کسی عین خیالش نیست.
  خودمانیم یعنی قوه قضاییه از کارهای این شرکت خبر ندارد!
  علت عدم رسیدگی به این همه نارضایتی چیست؟

 21. فرامرزی می گوید

  من در بهمن ۹۸یک خودرو کوییک ثبت نام کردم در ان زمان ازانترین ماشین بود قیمت آن ۶۸.۲۰۰.۰۰۰بود ومن نصف مبلغ را پرداخت کردم به مبلغ ۳۴.۷۰۰.۰۰۰تومان متاسفانه هنوز به یکسال نرسیده قیمت آن بیش از دوبرابر شده آخه به استناد کدام برنامه ومنطقی چنین افزایشی داده اد به حق عدالت علی (ع ) به زمین گرم بخورید شورای رقابت برای چه بوجود آمده ارزانترین ماشین یکدفه شده گرانترین اگر داشتیم که پژو ثبت نام میکردیم واقعا حیران وسرگردان مانده ایم که چطوری تکمیل وجه کنیم

 22. حسینی می گوید

  باسلام بنده ۱۰ ماه پیش یک عددخودروی تیبا دو ثبت نامی با حدودا یک سال ونیم تاخیر ازشرکت سایپا تحویل گرفتم به تازگی ماشین را برای کار شناسی نزد کار شناس بردم که طبق نظر کارشناس ماشین رنگ شده است لطفا راهنمایی بفر مایید من میتوانم افت قیمت ویا ضرر وزیانم را از شرکت سایپا بگیرم من کا گر ساختمان هستم پول این ماشین پس انداز عمر ۴۰ ساله ام بوده است هرکسی میتونه راهنمایی بکنه محض رضای خدا راهی جلو پام بزاره

 23. غارت سایپا می گوید

  امام زمان کجایی توبه دادمون برس تو این مملکت به ظاهر اسلامی خونمونو کردن تو شیشه شرکت سایپا الهی هرچی پول حروم میگیرید خرج دوا و درمونتون بشه الهی درمونم نشیدبه حق پنج تن چرا سرمون کلاه گذاشتید الان از کجا بیارم برای کوییک آر بدرد نخورت تکمیل وجه کنم آهای دزدهای سر گردنه خدا توجای حق نشستی خودت حقمون بگیر وگرنه کسی نیست به دادما بیچاره ها برسه

 24. کرمی می گوید

  سلام من اردیبهشت ثبتنام کردم ‌ ساینا اس
  اونموقع ۷۰ تومن بود الان شده ۱۴۰ . والله ما نداریم وگرنه مگه احمق بودم که ثبتنام کنم و ۸ماه ماشین نداشته باشم .میرفتم ازاد میخریدم . نهایت ده بیست تومن بالاتر بود . این چه کلاهیه که سرملت میزارید؟ توروخدا به داد مابرسید .

 25. اصغری می گوید

  سلام من طرح سه ماه نیسان ابشنال با لاستیک رادیال برنده شده و۱۷۰ تومن ریختم به حساب الان لاستیکاشو تغیر دادن اریاس از مدل ۹۹ هم به مدل ۹۸ تبدیلش کردن چیکار کنم چه خاکی سرم کنم

 26. محسن می گوید

  باسلام..مدت نزدیک به یک سال هست که فقط مینویسیم…چقدر انسانهای بی گناه که در دام سایپا افتادن…
  قانون بلد اینو میخوام بدونم ماشینو شیش ماه نمیدن تاخییر دارن..سود پولم میگن برو یک سال دیگه ..بعداونا برامون تعیین تکلیف میکنن.این قانون باغ وحشه.اینا درده شب عیدی میخواستم بااین ماشین کار کنیم.به خدا اگه بچه نداشتم خودمو جلو کارخونه آتیش میزدم تادرسی بشه براشون دنیا ببینه اینا چیکار میکنن.بابا ملت دارن داغون میشن…خودرو ساینا پلاس مشکل تولید داره تا تهش بخون🤣🤣🤣

 27. سجاد رحیمی می گوید

  اقا دوماه از تحویل ماشینمون رد شده پس کی قراره بدین ؟

 28. گل آرا می گوید

  سلام اسم من در رزرو تیبا در آمده به سختی پولش را جور کردم امروز که رفتم در سایت واریز کنم، گفته ماشین تمام شده در صورتی که تا سه شنبه مهلت داشته .
  چرا اینطوری؟
  من طلا فروختم و وام با سود بالا گرفتم از چهارشنبه دنبال کارهای پول جور کردن هستم .
  یعنی نمی تونن در پیامکی که میدهند بگویند هر کسی زودتر پول ریخت و رزرو چندبرابر اعلام میشود که من تکلیف خودم را بدانم .
  واقعا متاسفم برای این سر کار گذاشتن🥺
  کسی هست پیگیری کند .

 29. اکبر می گوید

  با سلام
  اینجانب یکدستگاه زامیاد تحویل گرفته ام سند کارخانه ۹۹ بیمه ۹۹ سند ۹۸ شرکت میگم برای هماهنگ کردن مدارک با فرم عدم شکایت پر کنم ولی اینجانب رفتم وزارت صمت و شکایت کردم شاید دستم به جایی نرسید ولی سعی خودم را میکنم درخواستم مدل ۹۸ به قیمت ۹۸ یا مدل ۹۹

 30. اصغر می گوید

  با سلام
  حدود ۸ پیش در قرعه‌کشی نیسان ابشنال برنده شدم بیش ازمبلغ ۴۷ میلیون بابت نصف خودرو به حساب ریختم ،۳ ماه بعد بجای ۴۷ بیش از ۹۰ واریز کردم ، بعد از گذشت ۴ماه ماشین فرستادن مدل ۹۸ ، منم اصلا تحویل نگرفتم ، حسابی عصبانی شدم ،شما هم ۹۸خواهشن تحویل نگیرید ، مملکت که صاحب ندارن ، برای شکایت چکار کنم، باتشکر

 31. حیدری می گوید

  سلام . وقتتون بخیر . ببخشید من خرداد ماه ماشین کوئیک sثبت نام کردم الان بعده ۷_۸ ماه که زمان تحویل ماشین رسیده زنگ زدن که کوییک sتولید نشده و دعوتنامه صادر کردن که یا کوئیک معمولی بردارین یا تیبا خو اگه من تیبا یا کوئیک معمولی میخواستم که کوئیک اس ثبت نام نمیکردم . الان تکلیف من چیه . شکایت کنم فایده ای داره؟

 32. قاسم الهام برزگر می گوید

  واقعا لعنت به شرکت سایپا آخه پارس دوگانه کارخانه ۱۴۰ کوئیک هم ۱۴۰کجای انصاف هست بعد یکسال انصراف زدم لعنتا کی پول من میدین

 33. عبدالنبی‌مرادی می گوید

  سلام‌برج‌۵‌ثبت‌نام‌کردم‌برای‌کوییک‌‌دنده‌ای‌‌قیمت‌۹۴‌میلیون‌بوده‌اماالان‌شده‌۱۳۰‌میلیون‌من‌باید‌از‌روستا‌رفت‌و‌امد‌کنم‌ماشین‌ندارم‌خاهش‌میکنم‌اگر‌امکان‌دا ره‌دعوت‌نامه‌بدیدماشینمو‌تحویل‌بدید‌کی‌میاد‌پول‌پژو‌پارس‌بده‌کوییک‌سوار‌شه‌خیلی‌گرونه

 34. Yass می گوید

  با سلام و عرض ادب
  سایپا روز اول اعلام کرد که پنجاه درصد پول خودروی ماشین را واریز کنید که تقریباً ۸۰ میلیون شد واریز کردیم ، قرار بود موتور خودروی شاهین را موتور برلیانس بزار اینم ۱۶ سوپاپ بعد اومد موتور هشت سوپاپ تیبا گذاشت و قیمت را یکباره ۲۶۷۴۰۰۰۰۰ اعلام کرد ، خداوکیل تکلیف ما با این آقایون چیه ، من نمیدانم کلاهبرداری به چی میگن ، دزدی یعنی چی ، حق بیت المال پایمال کردن یعنی چی ، فقط مسئولین تسبیح به دست ما شعار میدن ، باید این کلاهبرداران خائن را از کشور مثل یک یابو بیرون کرد یا که شاید….

 35. جابری می گوید

  با سلام و احترام بنده یه خودرو کوییک آر تحویل اسفند ۹۹ سال پیش ثبت نام کردم قیمت رو به یکباره بالا برد شرکت بدون هیچ حساب و کتاب و قانون موجهی و قیمت کارخانه با قیمت روز برابری میکرد من برج ۹ بلافاصله نمایندگی رفتم و فرم انصراف تکمیل کردم در فرم قرارداد ما زده طبق بند ۴ ماده اختصاصی قرارداد که ۲۰ روزه مبلغ رو واریز میکنند ولی متاسفانه بیش از ۲ ماه خبری نشده چندین بار با شرکت تماس گرفتم و پیگیری کردم و با پر رویی اعلام میکنند اگه تا ۳ ماه واریز نشد ما میتونیم پیگیری کنیم لطفا من رو راهنمایی کنید از چه طریقی باید پیگیری کنم که به حق و اصل پولم برسم واقعا جای تأسف داره که به این صورت با مردم و سرمایه هاشون شرکت های فاسد و ورشکسته سایپا و ایران خودرو بازی می‌کنند و برای اصل پولت هم باید کلی بجنگی.خواهشا کمک کنید باید چه کنم .با تشکر

 36. غلامعباس عباسی می گوید

  باسلام و عرض ادب من کارمند بازنشسته دولت با۶۹سال سن هدفمم درسه سال پیش خرید ماشینی بود که برای خود وخانواده بااستفاده مطمن ازآن باقیمانده عمررابسلامتی بگذارنیم و الا نه برای خرید و فروش وسودنبود و دالال هم نیستم ونمیتوانم ماشینهای پیش نهادی رابفروشم و تبدیل به ماشین مورد تقاضا نمایم لذاعاجزانه ازمسولین محترم تقاضا مندم یک ماشین درحد ماشین مورد نظریاچانگان به اینجانب تحویل نمایند تا باقی مانده عمرم را بگذرانم. ممنون

 37. بی کَس می گوید

  دی ماه ۹۸ خودرو ثبت نام کردم ۶ماهه ، تحویل خرداد ۹۹ بود الان بهمن ۹۹ هست سال تمام شد و خبری از خودرو نیست.

 38. طالبی می گوید

  سلام در خصوص شکایت از نمایندگی شماره ۲۴۱۲ -بیگلری ، همدان
  مبنی بر فروش یک دستگاه خودرو تیبا به اینجانب فاطمه طالبی چرمچی در تاریخ ۹۹/۹/۱۸ و اینکه کل مبلغ ماشین را از من دریافت کردند
  و قرار بر این شد که مدارک را برای تنظیم سند به دفترخانه ببرند و به این ترتیب هیچ مدرکی را به اینجانب تحویل ندادند
  از آن تاریخ تا کنون با وجود مراجعه های بسیار اینجانب به نمایندگی با اینکه من از سایپا پرسیدم و گفتند که مدارک ماشین به نمایندگی تحویل شده است .از زدن سند ماشین به نام من سر باز میزنند
  لطفا در این خصوص مرا راهنمایی بفرمایید

 39. ناشناس می گوید

  سلام شرکت سایپابدترین وحقه بازترین خودروسازدردنیا

 40. ناشناس می گوید

  سلام دوستان من ۱۵۷ ملیون بابت وانت زامیاد دوگانه ابشنال با ااستیک رادیال ریختم حساب شرکت سایپا یک ماه پیش فاکتور شده هنوز خبری از خودرو نیست واین ۴ ماه دیرکرد داره فعلا باید به کجا مراجعه کنیم

  1. محدثه لواسانی می گوید

   سلام شما میتوانید از دادگاه به طرفیت خود شرکت ایران خودرو طرح دعوا کنید و خواستار الزام یه تحویل خودرو باشید

 41. لیلا می گوید

  سلام من تیبا۲ پلاس ثبت نام کرده ام الان در دعوتنامه تیبا ۲ اومده و پلاس نمیدن میتونم از شرکت سایپا شکایت کنم

 42. سعید می گوید

  سلام.من برج ۲بود که ۲میلیون دادم تیبا صندوق دار ابشنال ثبت نام کردم.الان که دعوت نامش اومده میگه تیبا ابشنال نیست.ومیتونین یه سری ابشن ها از جمله شیشه برقی وکفی چرمی جدا گونه پولشو بدید.من میدونم من مقصر بودم که گول خوردم.ولی به همه میگم جاپ وقتی این شرکت ها دولتی بوده،وقتی دزد ،کلاهبردار،مفسد فی الرض خود دولته،شکایتتون رو پیش کی میخواین ببرین.این اقا. و هم گذاشتن یه سری جواب بشنوین و بیخیال بشین.چوب خدا صدا نداره.ارزوی مرگ میکنم واستون.ارزوی بی ابرویی زنو بچتون رو میکنم.من یه کارگر ساده بودم.منو بدبخت کردین.

 43. سعید می گوید

  سلام.من برج ۲بود که۲۹میلیون دادم تیبا صندوق دار ابشنال ثبت نام کردم.الان که دعوت نامش اومده میگه تیبا ابشنال نیست.ومیتونین یه سری ابشن ها از جمله شیشه برقی وکفی چرمی جدا گونه پولشو بدید.من میدونم من مقصر بودم که گول خوردم.ولی به همه میگم جاپ وقتی این شرکت ها دولتی بوده،وقتی دزد ،کلاهبردار،مفسد فی الرض خود دولته،شکایتتون رو پیش کی میخواین ببرین.این اقا. و هم گذاشتن یه سری جواب بشنوین و بیخیال بشین.چوب خدا صدا نداره.ارزوی مرگ میکنم واستون.ارزوی بی ابرویی زنو بچتون رو میکنم.من یه کارگر ساده بودم.منو بدبخت کردین.

 44. مهدی می گوید

  ۳ روز ماشین من خوابید نمایندگی بجای اینک درستش کنن ریدن ت ماشین خودروسازای ما اصلن فکر مردم نیستن فقط فکر منفعت خودشون بیخود میکنن بلد نیستن گیریبکس تعمیر کنن دستت میزنن دندهام اصن جا نمیرن اینقد بیشعوره با خانواده ت جاده گیر کردم بخاطر چی فقط بخاطر اینکه اینقد پلشتن پیج دینام نبستن باتری خالی کرد واقعا متاسفم برا این مملکت ک خودروهای تخمی میدن دست مردم بعد میگن خدمات پس از فروش جم کنید این کاسبی و مسخره بازیاتونو.. من شکایت میکنم خسارت دقیقه ب دقیقه ایی ک الاف شدم و ت جاده موندم و میگیرم…

 45. فرهادقویدل می گوید

  با سلام.بنده مرداد ماه خنگ شدم برا ساینا اس پول واریز کردم برای مهرماه ۱۴۰۰ الان که قیمتش اعلام کردن دارم میمیرم ایا ساینااس جایگزین داره مثلا تیبا یاساینا معمولی.یابرم انصراف بدم خدایی جواب بدین ممنونم.

 46. یاسین ذبیحی می گوید

  سلام بنده برج ۶ حواله ساینا پلاس رو گرفتم که طرف برج ۱۴/۵/۹۹تکمیل وجه کرده منم از برج ۶مبلغ ۱۴۰/۵۰۰/۰۰۰واریز کردم الان هم که داره ۹۹تموم میشه هیچ خبری از تحویل خودرو نیست بنده مجبورم از طریق شکایات از شرکت سایپا از طریق دادسرا تعزیرات سازمان بازرسی برم از طرف قانونی پیگیر بشم اینا ماشین تحویل نمیدن من اون پولو باهزار بدبختی جورکردم خودم ساینا معمولی داشتم بخاطر پلاس فروختمش ممنون

 47. محسن می گوید

  باسلام ..بنده۹۸ماشین ساینا آپشنال ثبت نام کردم.بعد برج پنج برام دعوت نامه باافزایش قیمت اومد تکمیل وجه کردم ..امروزم کسی پاسخگو نیست بعد شیش ماه میگن ماشین برو تبدیل به ساده کن بقیه پولتو تا شیش ماه بعد میدن…اصلا سدر گمم از هر کدوم میپرسم یه جواب متفاوت میدن ..گیج شدیم به خدا این یه جور زور گیری نیست …با این تخلفا اونا براما وقت ..خسارتو همرو تعیین میکنند.
  به خدا بعضی وقتا دیگه نمیکشه مغزم این چه بی عدالتی هست ..بعد وزیر صنعت با چه رویی میا جلو دوربین حرف میزنه از سایپا ..ما چی ما کسیو نداریم باید بمیریم .افزایش قیمتو به جون خریدیم ..اینو کجا دلم بزارم

 48. مصطفی نقدعلی می گوید

  با سلام حدود هفت ماه پیش سایپاثبت نام کردم و ماشین انتخابی شاهین بودباگذشت یکماه سازمان تحویل خودرو متوجه شدم سایپاپیامکی زده وتاریخی محدودی رابرای تحویل وجه مقررکرده و هنگام مراجعه به نمایندگی متوجه شدم فقط یکروزبرای واریز۱۸۷میلیون که دویست
  خورده ای درصدازپیش بینی بالاتراست .و سایپامستندبه یک پیامک .قراردادرافسخ کرده وبا دادن وقت یک هفته ای مخالفت کرده مخالفتش راباتلفن اطلاع دادند.سوال اینجاست نمیشد اطلاعیه تکمیل وجه هم تلفنی باشد نه پیامای که ممکن است دلایلی دیده نشده باشد چطور میشه ازاین مافیا شکایت کرد.جالب است هنوزنسبت به داری وجه بعدازدوهفته خبری نیست .

 49. حامد می گوید

  سلام من خودرو کوئیک ثبت‌نام کردم الان تحویل گرفتم البتّه با۲ماه تاخیر حالا چند مورد مشکل داره میرم نمایندگی میگن این مشکلات طبیعیه مثلا دنده عقب بد جامیره یا دنده‌ها بعضی موقع ها اصلا جا نمیرن یا فرمون خودکار موقع خاموش کردن خودرو قفل نمیشه خیلی ازاین قبیل مشکلات راهنماییم کنید به چه طریق پیگیر بشم ممنوم میشم

 50. مصطفی می گوید

  من راننده ماشین سنگین هستم برای شرکت کار میکنم با خون دل بعد از ۴۲سال خواستم یه ماشین برای بچه هام بخرم ولی حالااز شرکت سایپا دعوت نامه اومده میکه ۱۳۰ میلیون بریز ۱۱ماه هست ۳۹۸۰۰هزار تومن پول ریختم هیچ کسی هم جوای گوی من امسال من نیست چون هیچ کس سرمای دار ول نمکنه منو بگیره بخدا شرمنده بچه هام شدم اگر واقعا کسی می تونه به داد این مردم برسه گوتای نکنه

 51. نصرالله می گوید

  خدا لعنت کنه شرکت سایپا دزد

 52. کوییک می گوید

  چرا کسی پاسخگو نیس
  قیمت کوییک اصلاح میشه یانه؟
  بخدا ننیتونم هضم کنم ۱۳۰تومنو
  آخه بهتر از پرشیا تی فایو شد یا سمند یا پژو؟
  لطفا پاسخگو باشین حداقل زود انصراف بدیم پولمونم ب وقتش بگیریم.بااینکه دیگه این پول ارزشی هم نداره واسمون

 53. محمد می گوید

  باسلام
  بنده تیرماه کوییک اس مبلغ ۴۰میلیون تومن واریز کردم .اون موقع قیمتش ۹۰تومن بود الان شده ۱۴۳میلیون من از کجا بیارم تکمیل وجه کنم.تو خدا یا قیمتش رو بیارید پایین یا طرح تبدیل بزنید به تیبا و ساینا

 54. محمد علی می گوید

  با سلام
  ماشین من پنچ سال کارت طلایی و گارانتی روی خرید از سایپا داشت. سایپا می گه چون تا دوسال سرویس ۱۵ هزار کیلومتر نیاوردید گارانتی کنسل شده. در حالیکه ماشین در دوسال ۱۱ هزار شده و نمایندگی گفته برای سرویس باید ۱۵ هزار کیلومتر بشه

 55. محسن می گوید

  آهای آقایان مسوول قوه قضائیه که یک مدتی هست بخاطر انتخابات ۱۴۰۰ پیش رو خودتون رو نشون میدید، چرا در این باره سکوت اختیار کردید و پیگیر حق و حقوق مردم از این شرکت حروم خور سایپا نیستید؟ مگر خبر ندارید که این شرکت سایپا در حق تک تک مشتریانش ظلم میکند؟
  اگر واقعأ به فکر اجرای عدالت هستید جلوی این شرکت سایپارو بگیرید و مطالبات و حق و حقوقی را که در عرض این چند ماه سایپا از مردم غارت کرده به مردم برگردانید.
  سایپا دزد و غارت گر بزرگ سرمایه های مردم در کشور هست.

 56. ناشناس می گوید

  سلام
  ما یک ساینا s نوشتیم قبلا گفتن امکانتش اینه که دنده اتوماتیک دوربین عقب صفحه نمایش
  الان میگن مثل ساینا معمولی
  بعد قیمتش ۴۰ میلیون فرق داره
  حتی امکانات یک پژو پارسم نداره
  بعد قیمتش بیشتر از پژو پارسه
  تحویلشم که دیر تر از ایران خودرو
  یعنی شرکت سایپا به هیچ دردی نمخوره
  کلاهبردارن

 57. ناشناس می گوید

  اصلا نه شکایت بکنید و نه جوش بزنید و غصه بخورید این اشیه که برای ما پختن به کی میخوای شکایت کنین از دو لت به دولت

 58. علی حیدری می گوید

  سلام بنده برج بهمن ۹۸به نیسان آبشنال شرکت کرد مردادماه هم تکمیل وجه نمود در آذرماه هم فاکتورشده امصااقرارنامه کردم هنوزهم خبری از تحول نیست الان بایدچکارکنم یک وانت پیکان داشتم درزمان تکمیل وجه فروخته ام ۷ماه بیکارشدم هیچ منبع درآمدندارم لطفا راهنمایی کنید

 59. حجت رضایی می گوید

  با سلام اینجانب در آبان ماه سال جاری درطرح فروش فوق العاده خودرو نیسان تک سوز شرکت سایپا شرکت کردم وبرنده شدم وکل هزینه خودرو مبلغ ۱۷۷میلیون تومان بابت خریداین خودروبامدل ۹۹پرداخت نمودم اخیرا بدون موافقت وهماهنگی بااینجانب خودرو نیسان تک سوز مدل ۹۸برای اینجانب ارسال نمودندبازور بالای سرمن گرفتن میگن اقرار کن بجای خودرو ۹۹خودرو ۹۸میخواهم وگرنه خودرویی بهت نمیدیم ویا بنویس انصراف دادم امضا بزن .ان وقت ۴سال حق شرکت در ثبت نام خودرو نداری
  به نظر شما به این چه میگویند به نظر من به این قانون جنگل میگویند

 60. مازیار می گوید

  باسلام واحترام خدمت دوستان زیان دیده
  درمورد شورای رقابت وشرکت های خودروساز وقوه قضاییه و…فقط یک جمله به ذهنم میرسه
  سگ وگرگ وچوپان به هم ساخته اند….

 61. ایزانلو می گوید

  باسلام بنده از استان خراسان شمالی
  بهمن۹۸یکدستگاه ساینا اپشنال با مبلغ ۳۴رو خورده ای ثبت نام کردم با صدور دعوت نامه هفته چهارم مرداد۹۹باقی پول تکمیل وجه به مبلغ ۹۴میلیون تکمیل وجه کردم بعدش خبری نشد تا اینکه برج ۱۰پیامکی اومد که ساینا پلاس نداریم اگه میخوایین معمولی تحویل میدیم منم قبول کردم حالا ۲۰روزه خودرو اومده ساینا معمولی با قیمت ۹۴میلیون متفاوت خورد هم یک میلیون و پانصد واریز کردن آخه خدا اینارو به زمین گرم بزنه مگه میشه به تعهدات پابند نباشی و خودروی زمان تکمیل وجه به قیمت ۶۵میلیونو بیایی یا ۹۴میلیون بهم بدین محض رضای خدا پیگیری کنین این پولا میشه سرطان اگه عرضه ندارین خودرو بدین چرا مارو بدبخت میکنن پول امثال من زیاد خوردن بفرمایید چکار کنم

 62. خانم صفری مودب می گوید

  سلام
  بنده در قرعه کشی خودرو شاهین برنده شدم و قرار شده در بهمن ماه برای من دعوت نامه تکمیل وجه بیاد اما تا حالا اصلا خبری از دعوت نامه نشده

 63. عیسی رجبی می گوید

  سلام
  بنده در برج ۶ جهت پیش خرید تیبا SX مبلغ ۳۵.۶ میلیون تومان واریز کردم و به دلایل مختلف در تاریخ ۹۹/۱۱/۰۱ درخواست انصراف دادم که نمایندگی بعد از ۱۲ روز درخواست بنده را به شرکت سایپا ارسال کرد. الان بعد از یک ماه میگویند بین یک تا سه ماه جهت باز گرداندن پول باید صبر کنیم در صورتی که نهایتا دو هفته بعد از انصراف باید پول را واریز کنند. لطفا در مورد نحوه شکایتی که به جایی برسد و مردم سه ماه معطل این شرکت بد نام نشوند

  1. وکیل تاپ می گوید

   سلام میتوانید دادخواست الزام به تعهدات و خسارت تاخیر تادیه تنظیم کنید و اگر بعد از سه ماه پرداخت کردند هم می توانید دادخواست خسارت تاخیر تادیه از تاریخ ذکر شده در قرارداد تا پرداخت تنظیم کنید

 64. محمد می گوید

  شرکت رنو داره ورشکسته میشه.ولی شرکت سایپای لاشخور ۱مشت آفتابه لگن رو ظرف مدت ۵ ۶ ماه ۷۰ ۸۰ درصد افزایش میده میکنه تو پاچه ملت روز به روز گردنش کلفت تر میشه واسه مردم.خدا لعنتتون کنه

 65. صابر می گوید

  باسلام خسته نباشید
  بنده کوییک R پول واریز کردم،،الان ۱۴۰میلیون درمیآد،،اخه بابا من این مبلغ رو از کجا بیارم،،قبل واریز من مبلغ پارسال او حساب کتاب کردم اخه من الان از کجا بیارم این مبلغ او

 66. جهانگیری می گوید

  قرعه کشی با موعد تحویل آبان ۹۹ خودروی ساینا s و پرداخت قیمت کامل خودرو به اضافه ۲۵درصد افزایش قیمت (البته ساینا معمولی) چون موقع تکمیل وجه گفتند s موجود نیست .هنوز ۹۹/۱۲/۳ از تحویل خبری نیست .به بازرسی کل کشور شکایت کردم گفتند چون سایپا جریمه تاخیر در تحویل می دهد شکایت شما بایگانی شد…

 67. امیرحساوی می گوید

  سلام..آقای امیر مهرعلی مامور فروش نمایندگی عبدلی مهریز استان یزد
  مبلغ ۱۰میلیارد از مشتریان پول دریافت کرده و از شهریورماه ۹۹ تا امروز که ۴ اسفندماه ۹۹ است خودرو تحویل مشتریان نداده است..خواهشمندیم پیگیری نمایید

 68. مریم می گوید

  سلام من شوهرم ی امداد خودرو داره اومدم خرداد ثبت نام کردم واسه نیسان دیزل که ماشین قراضه خودمون رو تعویض کنیم سایپا توی ی ماه قیمت نسان دیزل رو ۱۰۰ میلیون افزایش داد ما نتونستیم تکمیل وجه کنیم چون واقعا پولش رو نداشتیم ۲۱.۹.۹۹انصراف دادیم الان دو ماه بیشتر شده هنوز با انصرافمون موافقت نکردن و هیچ خبری از ۷۸ میلیون پولمون نیس

 69. زهرا ندرلو می گوید

  با سلام منو پدرم و برادرم هرسه تیبای صندوق دار ثبت نام کرده بودیم همچنین مبلغی به عنوان سود به ما واریز شد.برای برادرم ۶میلیون واریز شد ولی برای من و پدرم هر کدام ۳میلیون واریز شد.خواستم دلیل این اختلاف مبلغ را بدونم.البته پیمان کار برادرم آقای برکابی بود و برای منو پدرم آقای اسکندری لطفا رسیدگی کنین.

 70. یونس رحیم زاده می گوید

  این افزایش قیمت سایپا ازکجا آب میخورد ساینا تحویل ابانما به۹۱میلیون۸۰۰۰۰۰ شود اگر سایپا عرضه کاری ندارد مردم سر کار نذارد درحالی که با ۶۲میلیون می توانستم ماشین بخریم نه با ۹ماه انتظار وچشم براه چه کسی جواب گو می باشد

 71. جاسم می گوید

  سلام خسته نباشید من ۴یا ۵ سال پیش بود یه رنو داشتم که طرح جایگزینی خودروهای فرسوده در اومد منم رفتم ثبت نام کردم گفتند ماشینت را دو ونیم میلیون بر میداریم ۱۲مبلیون وام میدیم بقیش تا مبلغ کل ماشین نقدا باید بدی یعنی حدود۶ونیم دیگه که اونم آماده بود گفتند زنگ میزنیم رنو هم بردیم تحویل دادیم هنوز که هنوزه زنگ نزدند کمک کنید باید چکار کنم

 72. حسین چهارمحالی می گوید

  سلام من یک کارگر هستم بعد از ۱۰سال کار و پس انداز توانستم تیر ماه سال ۹۹ در قرعه کشی برای پیش خرید سایناs ۳۹۸۰۰۰۰۰ تومان پرداخت کنم و گفته شد قیمت نهایی موقع تحویل و حداکثر دوبرابر مبلغ پیش می باشد ولی بعد از ۶ماه که با پول ما کار کردند قیمت را ۱۳۰ میلیون یعنی نزدیک به چهار برابر پول پیش اعلام کردند لذا درخواست دارم قیمت اعلامی متعادل گردد.
  با تشکر
  حسین از اهواز

 73. ناشناس می گوید

  تو این مملکت فقط دارن خون مردم رو تو شیشه میکنن چه انگیزه ای وجود داره معلوم نیست اقای سایپای بی شرف با خودت چی فکر کردی قیمت ساینا اس ۱۳۰م اقای رئیسی که فقط حرف حرف حرف میزنی کو عمل مردم خسته ان خیلی خسته ان حالشون بهم خورده روشون نمیشه واگزار کردیم به همون خدایی که نمی پرستینش

 74. حسن حریزاوی می گوید

  باسلام
  بنده حسن حریزاوی ازسال ۹۷ماشین تیبا ۲ ثبت نام کردم وپول با قیمت روز پرداخت کامل کردم ۹۹/۹/۱۴ و هیچ امتیازی از سایپا نگرفتم نه بهری نه مشارکتی نه سودی و تا الان ما شینم را تحویل نگرفتم

 75. وطندار می گوید

  با سلام .جناب چرا قیمت کوییک r بله قیمت روز بازار حساب شده ولی تمام خودروهای تولید داخل مثل سایپا و ایران خودرو از سی درصد تا صددرصد با بازار اختلاف قیمت دارند مثلا دنا وکوئیک قیمت کارخانه ای آنها یکی است ولی دنا در بازار بیش ازاین قیمت حدودا ۲۰۰درصد گرانتر قیمت دارد ویا مثلا ۲۰۷ با قیمت بازار ۱۹۰ میلیون تومان اختلاف قیمت دارد واقعا این عدالت این چه شورای رقابت هستش.به عده ظلم میشه واقعا ما اگر همین پول را که یکسال قبل به حساب سایپا ریختیم سهام فولاد ویا هر سهمی خریده بودیم درهمین آشفته بازار بورس حداقل دوبرابر می فروختیم صددرصد سود می گرفتیم نه ۱۵٪

 76. بی گناه می گوید

  من نمیدونم چرا ماشینهای ثبت نامی پارسال نمیدن و هر هفته ثبت نامی ۹۰ روزه میزنن خدا خیرتون نده آه یک ملت دنبالتون خدا لعنتتون کنه یکسال صبر کردیم تا دعوتنامه بیاد حالا ک اومده ب قیمت گزاف تکمیل وجه کردم الان دو ماه و خورده ای ماشینم نمیدن حرومتون بشه هرچی از ملت میخورید

 77. حدیث می گوید

  من سایناپلاس ثبتنام کردم پارسال ۷۶تومان قراربوددربیاد الان شده ۱۳۰میلیون ملت متحدباشید وانصراف بدید عین المان که تورمش صفره ،بمونید توخونه تواین کرونا جایی نرید همه انصراف بدین من حاضرم توماری به مجلس و قوه قصاییه بنویسیم وامصاکنیم حداقل آبروشون بره چ گناهی کردیم عاشق ایرانیم وموندیم ۰۹۳۷۴۰۳۸۵۸۰

 78. مهدی می گوید

  خدالعنتتون کنه بدبختمون کردین دزد و خیانت کار ترین شرکت در دنیا شرکت خودرو لگن سازی سایپا ست که هر چقدر مشتریان داد میزنند کسی عین خیالش نیست.
  خودمانیم یعنی قوه قضاییه از کارهای این شرکت خبر ندارد!
  خواهش میکنم آقای ریسی به دادمون برسید کوییک اس ثبت نام کردم الان کوییک معمولیش فرستادن اونم ۱۳۰میلیون ازکجابیاریم دردمونو به کی بگیم

 79. رسول نجفی می گوید

  سلام بالای سه ماه است که تکمیل وجه کرده ام ولی هیچ خبری از ماشین نیست هر موقع که زنگ می زنم می گویند معلوم نیست(ماشین ساینا)

 80. امیر می گوید

  چرا کسی نیست اساسی با این سایپا برخورد کنه
  اعصاب برا مردم نزاشته

 81. علی می گوید

  باسلام بنده ماشین رو بردم نمایندگی بخاری ماشین مشکل داشته اول بهم گفتن بخاری شامل گارانتی نمیشه بعد که تماس گرفتم به شماره ۰۹۶۵۵۰ اونا تماس گرفتن نمایندگی نمایندگی گفت ماشین رو بیار بعد من ماشین رو بردم ولی از سر لج بازی گفت ماشین باید بخوابد تا قطعه بیاد ماشین رو ۱۲روز خوابوندن اونجا منم اسنپ خیلی خسارت دیدم الان میگم باید پول خواب بدین میگن نمیدیم هر جا دوست داری شکایت کن

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام میتوانید شکایتی بابت خسارت وضرروزیان طرح نمایید

 82. خسرو می گوید

  سلام چرا سایپا قیمت ساینا اس رو این همه زیاد زده اخه مگه نسبت به ساینا معمولی چه امکاناتی داره اخه من الان دعوت نامم او ده زده۱۳۰تومن .چه خبره تو رو خدا بداد مردم برسید .

 83. ایرج می گوید

  سلام چرا سایپا قیمت ساینا اس رو این همه زیاد زده اخه مگه نسبت به ساینا معمولی چه امکاناتی داره اخه من الان دعوت نامم او ده زده۱۳۰تومن .چه خبره تو رو خدا بداد مردم برسید .

 84. ایرج می گوید

  سلام چرا سایپا قیمت ساینا اس رو اینقدر زیاد زده .تورو خدا بذار مردم برسید

 85. امیر می گوید

  چرا سایپا قیمت ساینا اس رو اینقدر زیاد زده .این همه اختلاف به چه قیمتی .تورو خدا به دار مردم برسید .اخه دعوت نامه اومده برام اصلا نمی ارزه

 86. امیر می گوید

  سلام چرا سایپا قیمت ساینا اس رو اینقدر زیاد زده .تورو خدا بداد مردم برسید

 87. علی می گوید

  با سلام برا من سواله چرا ایران خودرو محصولاتش از سایپا ارزون تره کیفیتش عالیه این شورای رقابت از کجا مشخص میکنه خدا به حسابشون برسه یک سایناsچرا باید ۱۳۰باشه مگه چی داره نه کیفیت نه قیافه کسی تکمیل وجه نمیکنه

 88. علیرضا تفرشی شما ره موبایل ۰۹۱۲۴۱۸۹۱۷۲ می گوید

  خودرو سازی سایپا با مدت ۷ماه تاخیر خودرو ساینا اینجانب را تحویل داد که طی شکایت از طریق صنعت ومعدن وگذشت سه ماه وارسال پرونده به شعبه ۳۵ تعزیرات در انقلاب درمراجعه اعلام نموده شکایت به دستور دیوان عدالت قابل رسیدگی نیست واز دفتر قضایی از نوع شکایت صورت گیرد لطفا راهنمایی بفرمایید

 89. زهرا می گوید

  سلام من بابت قیمت کوییک آر شکایت دارم به دیوان عدالت اداری هم شکایت کرده ام
  حمایت از مصرف کنندگان چی میشه
  خودتون هم نمی توانید قیمت بی ضابطه این ماشین را هضم کنید
  این دیگه چیه ه کلاهبرداری بود

 90. زهرا می گوید

  سلام چرا به داد ما ثبت نام کنندگان کوییک آر کسی نمی رسه

 91. لطفی می گوید

  سلام بنده برای کوییک sثبت نام کردم و پول کوییک sازمن گرفتن الان کوییک عادی یا سینا میخوان تحویل بدن کسی میدون کجا باید پیگیری کنم؟

  1. وکیل تاپ می گوید

   سلام شما میتونین الزام به تحویل همان مدل خدتون را درخواست کنین

 92. قاسم کیاستی می گوید

  سلام
  من بهمن ۹۸ یک دستگاه کوئیک ثبت نام کردم و قرار بود تکمیل وجه برج۶ سال۹۹باشد ولی دعوتنامه را برج ۸فرستادن که افزایش قیمت سه ماهه لحاظ بشه و ۳۵میلیون بیشتر از من پول گرفتند
  با این شرایط آیا میتوان شکایت کرد که ماشین را به قیمت برج ۶ حساب کنند و چون کل پول را واریز کرده ام پول قابل برگشت هست یا خیر
  ممنون

 93. محمد می گوید

  من ماشین صفر گرفتم از در نمایندگی گیربکس ماشین شکسته حالا نمایندگی میگه تعمیر ولی من میگم ماشین سه روز گرفتم تعویض کنید قبول نمی کنند حالا من چکار کنم

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام میتوانید علیه شرکت سایپا طرح شکایت کنید.

 94. محمد می گوید

  سلام من نیسان زامیاد سه روزه از نمایندگی گرفتم از روز اول گیربکس آن خراب بود الان رفتم نمایندگی میگه بیا تعمیر کنیم ولی من میگم ماشین صفر ه باید عوض کنید قبول نمی کنند حالا چکار کنم

 95. حاج محمدلو می گوید

  سلام کوئیک s تو اون حواله سایپا زده الان دعوت نامه اومده که به شما کوئیک معمولی و ساینا s میدیم الان مگه همون که تو حواله زده را نباید به دهند بعد میگن هر موقعه ماشین داشتیم میدیم شاید تحویل باشه اسفند ۱۴۰۰ یعنی تا اون موقعه باید ۱۳۰ ملیون دست سایپا باشه به خدا که این انصاف نیست ما را که قول زدن جهنم حداقل اون ماشین که به اسمم درومده و تو زمان خوب تحویل بدن . رنگ اش رو که گفتن هرچی داشتیم میدیم اما دیگه نگفتن هر ماشینی که داشتیم میدیم اگر که اینطوری باشه که میگن من از سایپا شکایت میکنم .

 96. علی می گوید

  سلام من حواله کوییک اس داشتمالان تبدیلی کوییک معمولی وساینا اس اومده من این ماشینارو نمیخام تازه میگن غیراز این نداریم حداقل یک ماشین دیگه تبدیل لنن مثلا تیبا یا ساینا معمولی ولی درپاسخ می گن نداریم همین که هست

 97. سجاد محمدی می گوید

  سلام ماشین صفر خریدم که هم مشکل گیربکس داره و هم گاز می خوره

 98. محمدرضا می گوید

  با سلام من دو ماه پیش تیبا پلاس گرفتم بعد تازه فهمیدم که زاپاسی که شرکت سایپا گذاشته ۱۳ هستش ولی چهار لاستیک و رینگ روی ماشین ۱۴ هستش من چیکار کنم به نظرتون

 99. محمدرضا می گوید

  با سلام من دو ماه پیش تیبا پلاس گرفتم بعد تازه فهمیدم که زاپاسی که شرکت سایپا گذاشته ۱۳ هستش ولی چهار لاستیک و رینگ روی ماشین ۱۴ هستش من چیکار کنم به نظرتون رفتم نمایندگی میگه به ما مربوط نمیشه .

 100. سمیه می گوید

  سلام .پارسال برای خودروی تیبا ثبت نام کردم در نمایندگی سایپا شهری که ساکن هستم اما خودرو مال شهر دیگه ای بود مبلغ ۵۰۰ هزارتومان کارت به کارت کردم بابت هزینه باربری تا خودرو را برام بیاورند اما الان میگن امکان کد به کد کردن وجود ندارد و مبلغ ۵۰۰ هزارتومان هم به عنوان شیرینی نزد ما میمونه پس نمی‌دهیم باید چه کنم تا بتونم پول اضافه ای را که پارسال پرداخت کرده ام بگیرم

 101. رضا می گوید

  سلام .
  بنده یک ساله یک پراید خریدم هروقت روغن عوض میکنم میبینم یک لیتر کم کرده. آیا واقعا این درسته؟؟؟
  بردم نمایندگی میگه میاری ما تعمیر میکنیم. خوب ماشین صفر خریدم که راحت باشم باز چرا تعمیر اینجوری بعد ماشین رو بفروشم موتور تعمیر حساب میشه از قیمت ماشین میاد پایین.
  تو اینجوری مشکلات نباید کلا موتورشو عوض کنن؟؟
  من به کجا باید برم شکایت کنم الان؟
  راهنمایی کنید ممنون

 102. جواد می گوید

  سلام پارسال ۳۴۷۰۰دادم برای پیش پرداخت کوییکr
  ,الان پیام دادن ۱۰۰ میلیون تا هفته دیگه واریز بشه. ۳۰میلیون ندارم بدم. (۱۴۰ اخه حروم زاده، باز دم ایران خودرو گرم)
  ضنن اینکه اون ۳۴۷۰۰ اگه ادامس بادکنکی میگرفتم الان با قیمت کمتر ۱۳۵میلیون از بازار آزاد صفرش خریده بودم.

  قطعا شکایت میکنم، لطفا بقیه ام طرح شکایتهاش از این دزدها بی پدر ومادر، یاقی بگیرند.

  از هر درگاهی بشه شکایت مینویسم، تعذیرات هر جایی که بشه. حقشونه یه مدت این عوضیها تحریم نخریدن بودن.

  اشتباه گزافی کردم. حروم زاده ها!! ایناهمه اش حق الناسه!، شک نکنید.

 103. مجید می گوید

  من بهمن ۹۸ ساینا پلاس ثبت نام کردم و شهریور هم تکمیل وجه کردم ولی هنوز خبری از ماشین نیست ازشون هم می پرسم میگن معلوم نیست الان هم اسفند ۹۹ داره تموم میشه باز نمیدن تازه میگن بیا ساده کن ولی سود پولت بهت تعلق نمی گیره
  تکلیف چیه چرا باید از ما مردم بد بخت اینقدر دزدی بشه

 104. مصطفی می گوید

  سلام پارسال بهمن ماه وانت نیسان ثبت نام کردم اول شهریورتکمیل وجه کردم که موعدتحویلش یک ماه بعدبود ولی آخرای برج ده ماشین روبامدل۹۸ تحویل دادن الان هم برای دادن سود تاخیرمیگن ماشین برج ۶ فاکتورشده وسودتعلق نمیگیره لطفا راهنمایی کنید چکارکنم؟

 105. احمدی می گوید

  سلام من یک ساندرو معمولی سال ۹۶ خریداری کردم
  چند وقت پیش تصادف کردم ولی ایربگ ماشین باز نشد چطور میتونم شکایت کنن؟

 106. احمدی. می گوید

  سلام من یک ساندرو معمولی سال ۹۶ خریداری کردم
  چند وقت پیش تصادف کردم ولی ایربگ ماشین باز نشد چطور میتونم شکایت کنن؟

 107. بدشانس،😶😶 می گوید

  باسلام من خرداد ۹۹ثبت نام یکساله کوییک کردم باهزار بدبختی ۵۰درصد پولو واریز کردیم الن با این تورم افتضاح هم پولمون ارزشش رفته هم با این قیمت نمیدونم چه جور ما بقیشوپرداخت کنیم این نامردا واقعا حروم خورها چه به روز مردم بدبخت بیچاره هایی مثل ما میارن من الان چیکار کنم از کجا بیارم ۹ ماه پولوخوابوندم اونجا الانم بیام انصراف بدم هیچ سودی دست من نمیرسه به وقتش تو یه چیز دیگه ای سرمایه کذاری کرده بودم الان تموم پول کوییک نقدا خاظر بود بااین شرایط که قیمت بازارو کارخانه هم هبچ تفاوتی تدارد بدبختی وبدشانسی دیگه از این بدتر تورو به امام زمان تورو جون عزیزانتون کاری بکنین جواب مردم بدبخترو بدین

 108. بدشانس،😶😶 می گوید

  من خرداد۹۹ ثبت نام کردم هیچ مدرکی به جز کپیه واریز قبض درکافینترو ندارم باید مدرکی داشته باشیم

 109. سعیدی می گوید

  با سلام
  آقا ما مبلغ ۱۳۰ میلیون بابت ساینا اس واریز کردیم …. (با بدبختی جورش کردیم)
  بعد الان خیلی از کسایی که بعد از من تکمیل وجه کردن تحویل گرفتن ولی برای بعضی ها مثل من حتی فاکتور هم نمیشه
  کممممممممک کنین خواهشا

 110. محمد جواد می گوید

  سلام ما پنج ماه پیش ۱۶۸ ملیون برای خودروی سایپا نیسان تکسوز ابشنال دادیم که سه ماهه برنده شده بودیم
  متاسفانه با دو ماه دیر کرد دادن و الان میگن مدل ۹۸ خورده خوب مابه التفاوت این خودرو با دوماه تاخیر چی میشه ها خودرو سال ۹۸ کلا ۹۰ ملیون هم نبوده الان هم چند روز دیگه یه مدلش پایین میاد ما باید چ خاکی سرمون بریزیم

 111. جواد می گوید

  من اسفند ۹۸ پولم دادم به این لعنتیا – و الان با قیمت چندبرابر باید تحویل بگیرم.
  درحالیکه پول پیش اگر طلا یا دلار گرفته بودم – با پول کمتری که گذاشته بودم، خودرو ۲۰ الی ۳۰ میلیون کمتر از بازار خرید کرده بودم. لعنت بهشون.

  متاسفانه نابخردی خودم و مشورت اشتباه بود والی زیربار این قرارداد ترکمانچای نمیفرتم. تا الانم حداقل به ۴۰ نفر توصیح کردم هرگز وارد چنین دامی نوشند. (فحش تمام عالم نثار این خودروساز و مسئولین و حمایت از مصرف کننده و وزارت صنعت و معدن… تف بر ذاتشون)

  از الان به بعد هرکس پیش خرید کند با این تجربه امسال-احمق به تمام معناست. و به نظر من از سایپا و ایران خودرو مجدد خرید نفرمایید. خودم من ترجیح به فروش دارم حتی با ضرر با اینکه پول ندارم اما ترجیح میدم خودرو دست چندم بگیرم. تا از این حرام زاده ها خرید مستقیم داشته باشم.

  امیدوارم مجدد کمپین نخریدن خودرو کلید بخوره! تنها چیزی که بهم آرامش میده ورشکستگی این دو خودرو سازه، باید جوابگوی بی ارزش کردن پول ما باشند.

  وزارت صنعت حمایت از مصرف کننده ام برند به جهنم. امیدوارم این حقوق در این دنیا که امکانش از ما گرفتن اما از اون دنیا طالب حقم هستم و ازش نخواهم گذشت.

 112. علی مصفا می گوید

  سلام .یکی از نمایندگی های سایپا سال ۹۰ با استفاده از مدارک شناسایی من بدون اطلاع من ماشین لیزینگی ثبت نام کرده و اقساطش پرداخت نکرده .من زمانی که ۴ سال بعد حسابم از طرف شرکت لیزینگ مسدود شد متوجه جریان شدم .الان چند ساله هر چی پیگیری میکنم از طریق نمایندگی کسی جواب گو نیست و میگن کاری از دستت بر نمیاد .در ضمن ماشینم وجود خارجی نداره .ممنون میشم بگین چطور باید شکایت کنم .

 113. سارا عدالت پرور می گوید

  قیمت کوئیک آر ثبت نامی برای من بیشتر از بازاره تکلیف بی ماشینی یکسال ما چه میشه الان ۱۳۹ میشه توبازار خرید به راحتی کسی حق مارو میگیره ؟

  1. وکیل تاپ می گوید

   سلام خیر

 114. امیر می گوید

  سلام بنده ساینا ابشنال نوشتم که بجاش معمولی دادن که رینگ و لاستیک تیبا انداختن، سانسور دما هم نداره چه کار باید کرد از دست دزدای سر گردنه لطفا کسی میتونه راهنمایی کنه؟

  1. وکیل تاپ می گوید

   سلام اگه در قرار توافق کرده باشین امکان فسخ قرار داد هست

 115. رحمان ایمانی می گوید

  باسلام وقت بخیر
  من در ۱۸خرداد ۱۳۹۹ خودروی تیبا از نمایندگی تحویل گرفتم بعد از گذشت حدودا ۱۴۰۰ کیلومتر به نمایندگی سایپا برکابی زنجان مراجعه کردم سرویس اولیه را انجام دادند وگفتن بروبعد ۶۰۰۰تا جهت سرویس بعدی مراجعه کن من بعد۶۰۰۰تا مراجعه کردم تونمایندگی گفتن گارانتی شما چند روزه باطل شده خودروی من هم نقص فنی داره من باکارکرد کیلومتر۶۰۵۰تابه نمایندگی مراجعه کردم ودر حال حاضر ۸۰۰۰تا کارکرد داره به به مشاورین سایپا زنگ زدم گفتن نمایندگ نامه بنویسه قبول میکنیم نمایندگی گفت من نامه میدم بعد چند روز مراجعه کردم دوباره گفتن قبول نکردن خودروی من هم نقص فنی داره الان من چکار کنم

 116. ناشناس می گوید

  سلام
  دعوت نامه خودروی شاهین برام باید هفته چهارم اسفند ۹۹ صادر می شد که چند با هم تماس گرفتم جواب درستی به من ندادند بلا تکلیف موندیم پولمون هم دست شرکت سایپا مونده نه سود مشارکت نه چیز دیکه

 117. سعید شکری می گوید

  سلام من در تاریخ ۹۹/۰۵/۱۵ساینا پلاس تکمیل وجه کردم ولی تا امروز که ۱۴۰۰/۱/۲ هنوز خبری از فاکتور شدن نیست ضمنا من طرح اتو خدمت سال ۹۶ هستم الان نزدیک ۳ سال هست بابا شما دیگه کی میخواید ماشین ما رو تحویل بدید شما شرکت سایپا چطور کمبود قطعه دارید که ایران خودرو این مشکل رو نداره و سریع ماشین هاشو تحویل مشتری میده

 118. اسداله محمدی می گوید

  سلام بنده ماشین کوییک آر ثبت نام کردم بعداز تکمیل وجه کامل ماشین در ۱۰ آبان ماه ۱۳۹۹ . در ۲۴اسفند ۱۳۹۹ ماشین را تحویل گرفتم . برای محاسبه سود تاخیر در ارسال ماشین کوییک آر بنده تاالان هیچ اقدامی انجام نداده اند.

 119. احمد می گوید

  سلام
  تا حالا شرکت سایپا برای خودروهای تحویلی فروردین ۱۴۰۰ دعوتنامه صادر کرده یا خیر ؟

 120. احمد می گوید

  خواهشا مردم دیگه تو پیش فروش ها ثبت نام نکنند از بازار ماشین بخرند بجای اینکه یک سال منتظر یک قوطی باشی وآخرش قیمت بروز برات محاسبه بشه

 121. محسن شیخ سلیمانی می گوید

  سلام روز بخیر
  بنده یک ساینا برنده شدم با تحویل قیمت روز ولی بعد از سه ماه انصراف دادم ولی نمایندگی انصراف بنده ارجاع نداد به سایپا و ماشین بنده تحویل گرفت و مبلغ اولیه بنده بعداز چهارماه پرداخت کرد الان چجوری شکایتی میتونم بکنم با سپاس از راهنمایی های شما باتشکر

 122. بی بی عزت ضرابی می گوید

  سلام تورو خدا ماشین منو تحویل بدید تیبا یک ،من کارم باماشینه فکرمیکردم ۴۰روزه تحویل میدن ماشین مدل پایین داشتم فروختم بابدبختی پولشو جورکردم که خرج زندگیمو دربیارم اجاره خونه وکلی قسطدارم که عقب افتاده ۱۳ بهمن ۹۹ پذیرش شدم. توفامیلمون ۴۵ روزه بهش دادین رواین حساب بودکه ماشینوفروختم تورو خدا کمک کنین تاعمردارم این بزرگواریتونوفراموش نمیکنم ودعاتون میکنم

 123. نبی می گوید

  با سلام خدمت شما وکلای عزیز
  درسته تو قرارداد اولیه گفتند تحویل به قیمت روز محاسبه میشه اما بنده اردیبهشت ۹۹ کوئیک آر ثبت نام کردم اون موقع هنوز قانون افزایش قیمت فصلی اعلام نشده بود و معمولا هر سالی یکبار افزایش قیمت بود و یه درصد خاصی بود نه اینکه کوئیک ۶۹ تومنی بشه ۱۴۰ تومن
  الان این مشکل امثال من چطور قابل پیگیری هست همه ما بشدت متضرر شدیم

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام از شرکت سایپا بایستی شکایت نمایید

 124. قدرت الله می گوید

  باسلام‌ بند یکدستگاه خودرو کوییک‌ معمولی آبان ١٢٩٨وجه دادم دعوت نامه تکمیل اول آذر ١٣٩٩بهقیمت روزمبلغ کل ١٢٦میلیون تومان یکسال پول قبل دادم این عدالت افزایش مرحله سوم شامل حال بند شد دزد سایپا از جیب بند و دیگر درست با خیر خواهشمند است تعطیل کنید دیگر کسی اعتمادی ندارد. چه خبر . کوییک دنده ای یکساله پیش فروش بدهد. مبلغ کل ۱۲۶میلیون تومان ظلم . ایران طرح فروردین پژوه پارس نود روز قیمت کل ١٢٦میلیون تومان‌ کدام با ارزش خجالت بکشید

 125. قدرت الله می گوید

  باسلام‌ بند یکدستگاه خودرو کوییک‌ معمولی آبان ١٢٩٨وجه دادم دعوت نامه تکمیل اول آذر ١٣٩٩قیمت روزمبلغ کل ١٢٦میلیون تومان یکسال پول قبل دادم این عدالت نیستند افزایش مرحله سوم شامل حال بند شد نمایندگان ملت وظیفه شان نظارت نه سکوت افزایش قیمت نجومی ظلم و ظلم یکساله قبل وجه گرفتید ای کاشی کمی وجدان داشتید حرام ریش خانواده تان نابوده می کن تصمیم گیران خودرو ساز داخلی

 126. قدرت الله می گوید

  باسلام‌ بند خودرو کوییک‌ معمولی آبان ١٢٩٨وجه دادم دعوت نامه تکمیل اول آذر ١٣٩٩قیمت روزمبلغ کل ١٢٦میلیون تومان یکسال پول قبل دادم این عدالت نیستند افزایش مرحله سوم شامل حال بند شد نمایندگان ملت وظیفه شان نظارت نه سکوت افزایش قیمت نجومی ظلم یکساله قبل وجه گرفتید ای کاشی کمی وجدان داشتید تصمیم گیران خودرو ساز داخلی از خدا بترسید

 127. قدرت الله می گوید

  باسلام‌ بند خودرو کوییک‌ معمولی آبان ١٢٩٨وجه دادم دعوت نامه تکمیل اول آذر ١٣٩٩قیمت روزمبلغ کل ١٢٦میلیون تومان یکسال پول قبل دادم این عدالت نیستند افزایش مرحله سوم شامل حال بند شد نمایندگان ملت وظیفه شان نظارت نه سکوت افزایش قیمت نجومی ظلم یکساله قبل وجه گرفتید ای کاشی کمی وجدان داشتید تصمیم گیران خودرو ساز داخلی از خدا بترسید تخلف کرد. وقتکه در مورد افزایش مرحله سوم دیماه ٩٩ دستور العمل صادر شده چرا آبان ماه ٩٩افزایش قیمت نجومی شامل حال بند تخلف قابل پی گیری

 128. قدرت الله می گوید

  باسلام‌ بند خودرو کوییک‌ معمولی آبان ١٢٩٨وجه دادم دعوت نامه تکمیل اول آذر ١٣٩٩قیمت روزمبلغ کل ١٢٦میلیون تومان یکسال پول قبل دادم این عدالت نیستند افزایش مرحله سوم شامل حال بند شد نمایندگان ملت وظیفه شان نظارت نه سکوت افزایش قیمت نجومی ظلم یکساله قبل وجه گرفتید ای کاشی کمی وجدان داشتید تصمیم گیران خودرو ساز داخلی از خدا بترسید تخلف کرد. وقتکه در مورد افزایش مرحله سوم دیماه ٩٩ دستور العمل صادر شده چرا آبان ماه ٩٩افزایش قیمت نجومی شامل حال بند نمی شود. تخلف قابل پی گیری

 129. محسن اسدی می گوید

  سلام‌من کییک اس ثبت نام کردم زمان تسویه حساب دعوت نامه کوییک معمولی رادادن من تسویه کردم یک ماه رعد قرارشد ماشین دوتحوبل بدن حال بعدازیکماه دوباره دعوت نامه تسویه حساب فرستادن که دوباره بایدتفاوت قیمت دابدهیدبه جای تحویل ماشین بایدتفاوت قیمت چب روبدیم؟؟؟؟؟

 130. محسن اسدی می گوید

  سلام‌من کییک اس ثبت نام کردم زمان تسویه حساب دعوت نامه کوییک معمولی رادادن من تسویه کردم یک ماه رعد قرارشد ماشین دوتحوبل بدن حال بعدازیکماه دوباره دعوت نامه تسویه حساب فرستادن که دوباره بایدتفاوت قیمت بدهیدبه جای تحویل ماشین بایدتفاوت قیمت چی روبدیم؟؟؟؟؟

 131. امین شکر خدا می گوید

  سلام
  من کوییک ثبت نام کردم بعد از یکسال که نوبت تحویل ماشین شده بعلت گرانی بیش از حد امکان تکمیل وجه را ندارم حالا که انصراف دادم پولم را پس نمی‌دهند و می‌گویدند سه ماهه دیگر اونهم بدون سود

 132. مجید علیزاده می گوید

  اگر قبل از واریز وجه اولیه قیمت کارخانه کوییک به ما می گفتن که هر۳ماه افزایش خواهند کرد ما هیچ وقت ثبت نام نمی کردیم پس درنتیجه این یک کلاه برداری و خیانت خیانت خیانت خیانت خیانت خیانت هست سایپا مارا به اسم برنده شدن در قرعه کشی پیش فروش یکساله پول ملت را گرفته و به دام خود انداختن وحالا هر۳ماه۳۰درصد ۴۰درصدافزایش میدن

 133. بهزاد می گوید

  سلام،،من یه تیبا۲ از شرکت سایپا تحویل گرفتم ..بعد شش ماه بردمش نمایندگی میگن گارانتیش باطله ..چرا باید اینطور باشه بر اساس چه قانونی من ماشین خودمه دوست دارم تکانش ندم الان دو هزار کار کرده ..گارانتیش باطله

 134. حسین می گوید

  سلام
  ۱۲۵ روز هست که یه ساینا رو تکمیل وجه کردم .

  چرا تحویل نمیدن ؟
  مگه وجدان ندارن؟
  چه گناهی کردیم که از سایپا خرید میکنیم.

  من چه کار کنم ؟

 135. محسن می گوید

  بعد از یک سال انتظار و بی ماشینی قیمت کوییک چندین برابر شده و به قیمت روز محاسبه میشود.این چه قانونیه آخه به کی بری بگی واقعا با ما مثل… رفتار میکنند لعنت به این شرکت دزد و مافیاهای بی وجدان لعنت خدا بر همه شما که روزگار ما مردم رو سیاه کردید بسه دیگه بسه بی شرف ها،دلم میخواد فحش بدم ولی حیف با فحش چیزی درست نمیشه فقط خدا جوابتان را بدهد.

 136. اسکندری می گوید

  سلام من یک سال پیش ۴۰ میلیون واریز کردم بابت کوییکR به امید اینکه بتونم یه ماشینی یکم ارزان تراز قیمت ازاد بتونم خریداری کنم حالا بعداز یکسال میگن باید ۱۰۲ میلیون دیگه واریز کنم تا تحویل کنم در حالی که قیمت ازاد نیز همینه خواهشها قیمت هارو پایین بیارین

 137. دورقی می گوید

  سلام اینجانب یک سال قبل نیمی از قیمت آن زمان کوییک آر را پرداخت کردم لذا در خواست دارم الان فقط نیمی از پول باقی مانده را دریافت کنید چرا که به مدت یکسال در ساخت خودرو نیمی از قیمت ماشین در آن زمان را به ودیعه گذاشتم

 138. تیموری می گوید

  سلام -بنده ساینا S باتاریخ تحویل بهمن ۹۹ ثبت نام کردم – الان توفروردین ۱۴۰۰ گفتن اختلاف قیمت بیمه ۹۹و۱۴۰۰ رو باید پرداخت کنیدتا خودرو به شما تعلق بگیره-چرا من باید تاوان تاخییر سایپا رو بدم -لطفا راهنمایی کنید

 139. مهرابی مهراب می گوید

  اینجانب برج ۳سال گذشته ساینا s به مبلغ حدودی ۸۰؛میلیون من ۴۰؛میلیون واریز کردم تحویل ماشین نیمه ۴ابانماه سال گذشته بود ابان ماه گفتن ساینا معمولیه باید مبلغ ۵۲میلیون دیگه برای تکمیل وجه واریز کنی مبلغ واریز کردم الان ۵ماه از تکمیل وجه گذشته زنگ زدن ۸۸۰هزار برای مابه التفاوت بیمه واریز کن اخه مگه ماشینی تحویل دادن که مابه التفاوت بیمه میخان بعد چرا ماشینو تحویل نمیدن من که ماشینم شد ساینا معمولی ؟

 140. مهراب مهرابی می گوید

  اینجانب برج ۳سال گذشته ساینا s به مبلغ حدودی ۸۰؛میلیون من ۴۰؛میلیون واریز کردم تحویل ماشین نیمه ۴ابانماه سال گذشته بود ابان ماه گفتن ساینا معمولیه باید مبلغ ۵۲میلیون دیگه برای تکمیل وجه واریز کنی مبلغ واریز کردم الان ۵ماه از تکمیل وجه گذشته زنگ زدن ۸۸۰هزار برای مابه التفاوت بیمه واریز کن اخه مگه ماشینی تحویل دادن که مابه التفاوت بیمه میخان بعد چرا ماشینو تحویل نمیدن من که ماشینم شد ساینا معمولی ؟

 141. مسعود می گوید

  با سلام ،، اسفندماه ۹۹ مبلغ ۳۴۷۰۰پرداخت کردم برای کوییک آر الان با افزایش قیمت بی رویه و بی قانون این مدل واقعا پول ندارم که ۱۰۰میلیون واریز کنم برای تکمیل وجه ! یکی به داد ما برسه باید چیکار کنم !

 142. مسعود می گوید

  با سلام ،، اسفندماه ۹۹ مبلغ ۳۴۷۰۰پرداخت کردم برای کوییک آر الان با افزایش قیمت بی رویه و بی قانون این مدل واقعا پول ندارم که ۱۰۰میلیون واریز کنم برای تکمیل وجه ! یکی به داد ما برسه باید چیکار کنم ! یکی جوابگو هست توی این کشور یا نه

 143. میلاد می گوید

  باسلام فقط یک سوال دارم چرااین دوشرکت خودروساز اینقدر دروغ میگن وبه تعهداتشون عمل نمیکنن..من شرکت سایپا ۲اسفند ۹۹تکمیل وجه کردم الان دوباره میگن ۸۶۳هزاربده بابت الحاقیه بیمه ایا مگرمجلس تصویب نکردسه سال پیش الحاقیه رایگان ایا پولش به جیب کی میره یعنی یکی نیست پیگیری کنه حالا همه چیز به کنارقراتحویل ۳۰روزشون بعدتکمیل وجه هم دروغ ه توراخدا حرفای مارابه گوش مسعولین ناظربرسونید یه وقت فکرنکنن مردم نادونن

 144. علیرضا می گوید

  سلام دیگه برای هیچ محصولی از سایپا ثبت نام نکنید و برای قرعه کشی هرگز

 145. سجاد می گوید

  سلام
  آذر ۹۸ پیش فروش پراید ثبت نام کرده ام وتحویل ۳ماهه در اسفند ۹۸
  اما ۱۴ تیر ۹۹ تکمیل وجه کرده ام و گفتن تا یک ماه میدیم
  الان ۲۲ فروردین اصلا فاکتور صادر نشده
  یعنی این مملکت صاحب نداره چه کسی جواب ماها را باید بده
  نمایندگی درخشی تبریز/ که ظاهرا امروز موقتا لغو امتیاز شده

 146. وحید می گوید

  سلام نمایندگی سایپا در شهرستان کارت ملی وخانوم من رو گرفتن وگفتن در موقع تحویل ۲دستگاه پراید سود رو نصف نصف تقسیم میکنیم ولی الان ماشین‌ها رو فروخته وبه ما هم چیزی نداده چیکار میشه کرد ممنون

 147. میرزایی می گوید

  باسلام
  اردیبهشت ماه ۱۳۹۹برای تیبا آبشنال ثبت نام کردم امروز دعوت نامه اومده زنگ زدم شرکت میگه تیبا معمولی من اگه میخواستم تیبا معمولی ثبت نام کنم اون موقع تیبا معمولی میزدم لطفاً راهنمایی کنید چکار کنم

 148. حسن نیای دیلمی می گوید

  با عرض سلام ،بنده در خرداد ماه سال ۱۳۹۹ در طرح پیش فروش خودرو شاهین سایپا ثبت نام نموده و مبلغ ۸۰ میلیون به ازاء ۵۰ درصد مبلغ ماشین واریز نموده و طبق قراداد می بایستی خودرو در بهمن ماه همان سال تحویل بنده گردد ،متاسفانه از آنجائیکه دست شورای رقابت و شرکت سایپا در دست هم می باشد فارغ از اینکه مبلغ پرداختی ما برای خرید مواد اولیه در خردادماه بوده ،قیمت این لگن را که حتی موتور آن را هم تغییر داده اند مبلغی در حدود ۲۶۷ میلیون مشخص نمودند از آنجائیکه امکان تامین این مبلغ برایم میسر نبود در تاریخ ۱۳۹۹.۱۲.۰۶ اقدام به انصراف از خرید دادم ولی متاسفانه هیچ گونه مبلغی حتی پول واریزی خودم را نیز هنوز به من مسترد ننموده اند و به هر ارگان یا سازمانی هم شکایت کرده ام چیزی عایدم نشده است ،می خواستم حقیقتا” بدانم چه اقدامی باید انجام دهم که حداقل به پول خود برسم از این شرکت دزد تر توی کل دنیا وجود ندارد که مطمئنا” این دزدیها بدون پشتوانه نبوده و قوه قضائیه ،سازمان بازرسی ،تعزیرات حکومتی ،شورای رقابت و…در این دزدیها شریک بوده و اینجور مردم را می چاپند

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام شما میتوانید از طریق دادگاه عمومی دادخواست مبنی بر الزام شرکت به تحویل ثمن و فسخ قرارداد اقدام کنید .

 149. تاش می گوید

  باسلام مجدد
  چندین بارشکایت کردم اما تاثیری نداشت ازسایپایکدستگاه تیباپلاس۲دردی ماه۹۸باقیمت ۵۰میلیون ثبت نام اینترنتی کردم حالب اگر دراینترنت تیک نزنی به صفحه بعدی هدایت نمیشوی همه چیزبرمبنای خواسته خودشان است حال دربهمن۹۹ازپلاس خبرنیست وقیمت ۹۶میلیون ذکرشده حال موافق نیستی اما حتماتیک باید زده شود درغیراین هیچ کاری صورت نمیگیرد باقی پول گرفته شده درست ۲۱فروردبن ۱۴۰۰بدون پخش وزخم روی در تحویل شد که زخم راگزارش کردیم مامور رسیدگی درپاسخ گفت به این رسیدگی نمیکنند.حال حقوق شهروندی ومصرف کننده وتکریم امثال ماراچه کسی باید پاسخگو باشد.

 150. اسد می گوید

  سلام
  تیبا۲ پلاس ثبت نام کردم یکساله .امروز دعوتنامه اومده ولی خودرو تحویلی تیبا ۲معمولی نوشته من چیکار باید بکنم هیشکی هم پاسخگو نیست

 151. سید رضا علایی می گوید

  سلام
  سال۹۶ ساندرو با تحویل مهر۹۷ ثبت نام کردم که تحویل ندادند به وزارت صنعت شکایت و ارجاع به تعزیرات دادند دادگاه سال۹۹ سایپا را محکوم به تحویل خودرو نمود ولی تاکنون هیچ خبری نیست آیا میتوان شکایت حقوقی یا کیفری جهت خسارت و تحویل خودرو کرد
  ممنون

 152. رضا بهرامی می گوید

  سلام من نیسان زامیاد تو شرکت سایپا ثبت نام کردم تحویل نمیدن و مجوز پلاک شدن نداره میخوام از سایپا شکایت کنم چطور و به کجا باید شکایت کنم ؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام میتوانید دعوای الزام به تسلیم مبیع به دادگاه ارایه کنید

 153. حسین جوکار شهرستانی می گوید

  سلام.بنده یک دستکاه اتومبیل پراید۱۵۱ از نمایندگی شیراز بلوار امیر کبیر نمایندگی احمدی شولی ثبت نام کردیم و زمان تحویل خودرو به من تماس گرفتن که باید خودرو در تهران شرکت پارس خودرو تحویل بگیرید دروجودی که ازمن یک میلیون تومان بابت کد به کد گرفتن والان بهمون میگویند که درخواست تحویل حضوری بوده باید برید تهران این هزینه که از ما گرفتن بابت چه بوده؟ از شما خواهشمندیم پیگیری بفرمایید به امید حکم الهی

 154. رویا خواجه دهی می گوید

  با سلام و احترام، ضمن عرض تشکر، حدود دو هفته قبل از عید جهت خرید وانت پراید به یکی از این شرکت های خرید خودرو در ستارخان مراجعه نمودم شرکت ۳ میلیون به عنوان پیش پرداخت از اینجانب تحویل گرفته و به هنگام معامله، خورو هیچ مدرک معتبری جهت تحویل نداشت لذا از خرید آن امتناع نمودم، اما با گذشت تقریبا یک ماه و خورده ای پول اینجانب استرداد نشده خواهشمندم بنده را راهنمایی بفرمایید

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام اگه رسیدی نداشته باشین استردادش خیلی دشوار است

 155. سعید می گوید

  سلام از شرکت سایپا شکایت دارم من دوماه تکمیل وجح کردم دوماهو پنج روز قبل عید تخصیص شده خودرو الان معلوو نیس کجا حظوری زدم میگه تحویل پیمانکار دادیم خودشون میگن به حوزه فروش پروندت دادیم ون ۱۴۰ملیون پول دادم که دارم برجی ۴ملیون برای صدملیون وام میدم خواهشا اسم ون سعید بردبار با کد ملی ۲۵۷۲۵۰۴۷۳۱…..شماره همراه ۰۹۱۷۹۷۷۷۰۱۸…..این خودرو چرا بعد یک ماهونیم تخصیص هنوز مدارک اومده ولی خودرو خبری نیس چون میخوام بفهمم بعه دلاعلی خودرو درشرکت سایپا فرستاده شهر خودمون نمیگن یا چرا پیمونکار خودرو من سال ۹۸بهمن ثبت نام کردم کویک ار دو رنگ سفید و مشکی وبهمن ۹۹۲۱تکمیل وجح کردم الان مدارک اومده خودرو نیس و جواب درسیم به من نمیدن من دوباره باید سر برج ۴ملیون وام بدم ممنون لطفاً رسیدگی کنید مردم امیدشون به شماست؟

 156. سعید می گوید

  سلام از شرکت سایپا شکایت دارم من دوماه تکمیل وجح کردم دوماهو پنج روز قبل عید تخصیص شده خودرو الان معلوو نیس کجا حظوری زدم میگه تحویل پیمانکار دادیم خودشون میگن به حوزه فروش پروندت دادیم ون ۱۴۰ملیون پول دادم که دارم برجی ۴ملیون برای صدملیون وام میدم خواهشا اسم ون سعید بردبار با کد ملی ۲۵۷۲۵۰۴۷۳۱…..شماره همراه ۰۹۱۷۹۷۷۷۰۱۸…..این خودرو چرا بعد یک ماهونیم تخصیص هنوز مدارک اومده ولی خودرو خبری نیس چون میخوام بفهمم بعه دلاعلی خودرو درشرکت سایپا فرستاده شهر خودمون نمیگن یا چرا پیمونکار خودرو من سال ۹۸بهمن ثبت نام کردم کویک ار دو رنگ سفید و مشکی وبهمن ۹۹۲۱تکمیل وجح کردم الان مدارک اومده خودرو نیس و جواب درسیم به من نمیدن من دوباره باید سر برج ۴ملیون وام بدم ممنون لطفاً رسیدگی کنید مردم امیدشون به شماست؟ولی میگن دادیم پیمونکار من مشکلاتی دارم میخوام بفهمم چرا خودرو سایپا بعداز تخصیص الان کدود یک ماه بیشتر مدارک اومده خودرو خبری نیس وبه من گفتن حداقل تا۲۵ خودشون زدن۷۲ساعت شهرستان میخوام بفهمم خودرو کجاست چرا تحویل حضوری میگه تحویل پیمونکار برای ارسال داده شده خودرو نیومده ممنون از شما

 157. آتشبگ می گوید

  باسلام
  بنده یکسال پیش کوییک ار ثبتنام کردم حالا دعوتنامه اومده میگه ۱۰۱وخورده ای باید پرداخت کنم آخه این چه قیمتیه نامردا گذاشتن یعنی از پژو پارس تیوفای گرونتر گفتن درصورتی که توبازار ارزونترن بکی باید شکایت کنیم یکسال پولمون خوابیده الان باید این مبلغو پرداخت کنم از کجا بیارم تواین اوضاع واقعا خیلی خیلی مسخره بازی کردن
  لطفا راهی اگه هست بگین حقمون بگیریم

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام از جمله مهم ترین حقوق کارگر، حق بیمه او است. طبق ماده ۱۴۸ قانون کار، هر کار فرمایی موظف است که کارگران خود را بیمه کند. بر اساس این قانون بیمه کارگران تکلیفی بر گردن کارفرما است. هر کارفرما مکلف است با شروع کار کارگر، در پایان هر ماه لیست بیمه را منطبق با حقوق تعیین شده به سازمان تامین اجتماعی ارسال و همینطور به دارایی مالیات پرداخت کند. ارسال مجموع حق بیمه کارگر و کارفرما فقط بر عهده کارفرما می باشد و کارگر هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت آن ندارد.در صورت عدم پرداخت حق بیمه کارفرما،بیمه شده می‌تواند با مراجعه به نزدیک ترین شعبه، نسبت به شکایت از کارفرما اقدام و بازرسی شعبه را تقاضا نماید.در این صورت کارفرما مجبور به پرداخت جریمه نقدی برابر با دو تا ده برابر حق بیمه مربوطه می شود.علاوه بر این تحت تعقیب کیفری نیز قرار می‌گیرد.

 158. احسان می گوید

  من برای تکمیل وجه وسیله کارمو فروختم که بعد یه هفته ماشین تحویل بگیرم باهاش کار کنم
  ولی الان دو ماه که هیچ خبری نیست تو مرحله تخصیص مونده پیگیری کردم دیدم سایپا یه طرح داده که باید بری تهران یه فرم تسریع در فاکتور کردن پرکنی تا اگه تحویل دادن در اولویت باشی.
  فقط میخوان به یه بهونه گوش مشتریا رو ببرن

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام بدین منظور پس از طرح شکایت، کمیته عالی رسیدگی به شکایات شرکت سایپا موضوع را تا رسیدن به نتیجه پیگیری خواهد کرد.

   شکایت مشتریان تهرانی با شماره تلفن ۶۱۶۱۱۸۱۷
   شکایت مشتریان خارج از تهران با شماره تلفن ۰۹۶۷۷۰
   ارسال پیامک به سامانه پیامکی به شماره ۱۰۰۰۱۸۱۷
   شکایت از طریق مکاتبه به صندوق پستی ۱۴۱۴-۳۷۵۱
   شکایت از طریق ارسال ایمیل به آدرس customer@saipayadak.org

 159. سعید می گوید

  سلام اینجاقشنگ سال ۹۸بهمن کویک ار ثبت نام کردم گرون شد وام گرفتم صدملیون بعمن ۹۹پرداخت کردم همه مدارکم درست بوده صند وهمه ماشین اومده حدود یک ماه هر چه زنگ میزنی میگه دست پیمونکار زنگ‌به کارشناسا میزنی دس به سر ادم میکنن مدارک ماشین اومده خبری از ماشین نیست نه معلوم تهران نه معلوم نمایندگی شهر فقط میگن پیمونکار دیگه موندم داره از بیمشم یک ماه میگذره ژکی راهنمایی کنید شماره پیمونکار از کجا گیر بیاریم ممنون

 160. صادقی می گوید

  سلام در قرعه کشی شرکت کردم وماشین شاهین برنده شدم مبلغ۸۰ میلیون هم پرداخت کردم طبق قول خودشان قرارشده اسفند ۹۹ ماشین را تحول دهند متاسفانه تا کنون به وعده خودشان هم عمل نکردند از نمایندگی سایپا در خیابان طالغانی مکرر پیگیری میکنم.ولی متاسفانه جواب درستی نمیدهند/؟

 161. تارک دنیا می گوید

  چقدر آه و ناله و بدبختی توی پیام‌ها نوشتین. من هم مثل شما ۱۴۰میلیون دادم واسه کوییکR. خودم کرمانشاه و نمایندگی دهلران. یه شماره ثابت دارن که ۱۴ماهه جواب نمیده بابدبختی یه شماره پیدا کردم هرچی زنگ میزنم واسه تحویل خودرو جواب نمیدن یا میگن معلوم نیست. یادتون باشه اکثرن مثل من اولین باره واسه ماشین ثبت نام کردین. تجربه بشه واسه بقیه. اسکرین بگیرین نمایندگی دهلران اگه بااین بدبختی برم و ماشینم رو ندن باهم یه کمپین میزنیم ول کن قضیه نباشیم. حق ما رو خوردن وبه ما می‌خندن. یا با قانون یا با زور حقمونومیگیرم

 162. شهریار می گوید

  سلام.من.از.نمایندکی.خانجانی.تیبا۲.تحویل.کرفتم.چراخ.ابی.اس.روشن.بود.کفتن.خودش.خاموش.میشه.الان.دوماه.خاموش.نشده.الان.هم.میبرم.میکن.جز.کارانتی.حساب.نمیشه.چیکار.کنم.الان.سایپا.افتضاحه.

 163. احمد می گوید

  اگر سازمان ها و نهادی مسعول کارشان را درست انجام می دادن خالو روز مملکت ما این نبود .. یک شرکت خودرو ساز دست به هر گران‌فروشی یا کم فروشی . احتکار . بی کیفیتی . باند بازی و هزار کثافتکاری دیگه بزنه ولی یک سازمان یا نهاد پیدا نمیشه به این شرکت های خودرو ساز و دیگر شرکتها بگه شما چیکار دارید انجام میدید .. من برای شکایت از سایپا به سازمان بازرسی کل کشور .. وزارت صنعت معدن . سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده ووو حتی خود سایپا ده ها بار تماس گرفتم …… آخرش بجز اتلاف وقت و کلی هزینه ی تلفن جیز دیگری دستمو نگرفت و بطور.کل پشیمان شدم از اون همه زنگ و شکایت .. آدمو مثل توپ فوتبال پاس میدن به همدیگه …همشون دستشون با همدیگه توی یک کاسه است .. مردم هیج اهمیت و هیج حقی ندارن

 164. چن چوآن می گوید

  باسلام،مادرتاریخ۹۹/۴/۲۹ساینااس اسممون دراومد،مبلغ۳۹۸۰۰نصف پول ماشینوریختیم،بعدافزایش قیمت گذاشتن گفتن ساینااس تولیدنشده!وبرای ساینامعمولی بایدمبلغ بریزی بحساب که۵۴تومن دیگه ریختیم که بابیمه شد۹۴کلا،یه نکته،ماکه درواریزمبلغ اولیه پول خودروروبه قیمت روز۳۹۸۰۰ریختیم یعنی نصف ماشینوازسایپابه قیمت روزش ازش خریدیم وفقط سایپاصاحب نصف ماشینه مثل ما…چطورمیتونه یهوافزایش قیمت یکطرفه بزنه به خودرویی که منم صاحب نصف ماشینم وبازم ازخودمن پول افزایش قیمت کل ماشینوبگیره؟!!فکراینوکنیدیکی ازآشناهاتون میادیه زمینی روپولشوشریکی بگیریددرست مبلغ زمینونصف نصف میذارید،بعداون دوستت میگه نه توبایدپول بمن بدی چون زمین فقط مال منه واسم توفقط توکاغذالکی نوشته…وفقط هم چندروزمهلت داری وگرنه پول نصف زمینت روبعدشش ماه همون که داده بودی میدم وبکش کناااار…!!!همیشه حق بادروغگوهاوحرامخورهابوده توواقعیت وفقط خدااون دنیاجواب ظلم رومیده حتما…

 165. سعید می گوید

  من کارت وصنددارم ماشینم معلوم نیس کجاست الان میفهمم بعد چند ماه کارشناسای خودرو به من دروغ میگفتن علت نفرستادن ماشین چی منم نمیدونم فقط یکی کارشناسا جواب داد حرف مردی زدم گفتم راست بگو الان ماشین کجاست گفت ماشین پارکینک شهرستان در تهران اسم پارکینگ شهرستان خودشونم موندن میگن علت این همه تاخیر چی من سال ۹۸ثبت نام کردم من سال ۹۹بهمن تکمیل وجح کرم الان یکماه دروغ میگن قبل عید ماشین تخصیص خورد من فقط میخوام ماشینم خودم تحویل بگیرم کارت وصند دس خودم هر جا برم باید ماشین بهم بدن حالا چکار کنم موند

 166. داریوش می گوید

  سلام ،ما یک نیسان آپشنال تحویل حداکثر یک ماهه در تاریخ ۲۱ بهمن ۹۹ ثبت نام کردیم ،کل پولو هم یکجا ازمون گرفتن ،ماشینمو فروختم پول سودی گرفتم ،به امید اینکه ماشین نو گیرم بیاد ،امروز که اول اردیبهشته میرم نمایندگی بهم میگن نیسان هنوز مشکل پلاک گذاری داره،آخه چرا دروغ میگید،مرد باشید

 167. صادق کدوری می گوید

  سلام،صادق کدوری هستم تو پیش فروش شرکت خوش نام!!!سایپا کوییک آر ثبت نام کردم تحویا بهمن ۹۹ ابتدای اسفندماه ۹۹ دعوتنامه اومد تکمیل وجه کردم.الان حدود یک ماه هست که ماشین پلاک شده مدارکشم دستم رسیده ولی خبری از ماشین نیست میگن تحویل پیمانکار حمل هست.به کجا شکایت کنم؟آیا میشه به غیر از جریمه تاخیر،درخواست خسارت از شرکت کرد؟اگه میشه راه و روش آن چیه؟
  ممنون

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام میتوانید از شرکت سایپا برای الزام به تحویل مبیع اقدام نمایید

 168. سیامک سفرچی می گوید

  با سلام و عرض ارادت بنده یکدستگاه کوئیک آر ثبت نمام نموده و پس از هفت ماه تأخیر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ از نمایندگی تحویل گرفتیم که مقداری خط و خش روی درب موتور آن بود و صدای جیرجیر ضعیفی هم از داخل اتومبیل میامد که مدیر فروش محترم نمایندگی فرمودند موقع سرویس اولیه خط وخش رفع میشود و این صدا هم احتمالأ تسمه خودرو هست و کمی کار کند درست میشود و بعد از چند ساعت با امداد خودرو تماس گرفتیم که رفع ایراد شود و امدادگر محترم که تشریف آورد چندین گاز محکم به خودرو داد و به یکباره صدای بسیار زیادی از موتور در آمد و چراغهای خطر پشت آمپر روشن شد و گفتند رینگ موتور شکسته و خودرو را تکان ندهید تا فردا صبح جرثقیل اعزام شود، لذا ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ جرثقیل اعزام و خودرو را به نمایندگی انتقال داد، آیا امکان این هست که اتومبیل صفر کیلومتر ظرف چند ساعت، موتور ایرادی به این بزرگی کند، واقعأ شوک شدم و باورم نمیشود که یعنی بدنه و فنی خودرو کنترل نهائی نمیشود که اینگونه مال و وقت مردم را تضییع نموده و حالیه از لحاظ قانونی و شرعی از شرکت محترم سایپا بلحاظ این تخلف بزرگ و آشکار و عدم رسیدگی بموقع و لازم و درخور جبران ضرر مشتری را انجام نداده شکایت دارم و خواستار رسیدگی عاجل؛لطفأ راهنمائی و مساعدت بفرمائید؛ با تشکر و سپاس.

 169. صادق کدوری می گوید

  سلام
  برای شکایت از شرکت سایپا برای الزام به تحویل مبیع باید به دادگستری مراجعه کنم؟ (به کجا مراجعه کنم)

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام تقدیم داداخواست الزام به تسلیم مبیع به طرفیت شرکت سایپا

 170. حسین رهیولی می گوید

  سلام برج ۱۰ تکمیل وجه انجام دادم ولی تاحالا خبری از ماشین نشد ممنون میشم پیگیری کنید

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام میتوانید الزام به تسلیم مبیع به طرفیت شرکت سایپا اقدام نمایید

 171. نجمه بلاغی اینالو می گوید

  سلام بنده تیبا ۲ ۴/۲/۱۴۰۰ از نمایندگی تحویل گرفتم درب عقب و گلگیر عقب خط داره بیارید چطور خسارت خودرو خودم بگیرم؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام میتوانید شرکت سایپا را به دادن مصداق سالم الزام نمایید وبراین اساس باید از طریق مراجع قضایی اقدام نمایید

 172. جلیل پشتیبان می گوید

  من برج ۸برای کوییک معمولی تکمیل وجه کردم بعد شش ماه فاکتور شد واکنون بیست روز از زمان فاکتور شدن خودرو می گدرد ولی شرکت سایپا ماشین راتحویل نمی دهد این درحالی است که مدارک ماشین حدود ده روز پیش بدستم رسیده است چرا سایپا اینقدر مردم آزاری میکند وبه موقع وسیله مردم راتحویل نمی دهد

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام میتوانید دادخواست الزام به تسلیم مبیع به طرفیت شرکت سایپا در دادگاه اقدام نمایید

 173. قباد می گوید

  سلام.اقا.الله اکبر چراکسی جوابگو ملت نیست.من ساینا ثبت نام کردم تکمیل وجع قراربوددی ۹۹ ماشینم بیاد.هنوزنیامده کسی پاسخ گونیست شرکت سایپامیرم میگه هنوزسه ماه قبل تو سندنشده..چه وضعیه دروغگوها.اقا حکومت مگه صاحب نداره..چرا الان ثبت نام دارن درصورتی که هنوز ماشینهای تحویلی چهار ماه ازشان گذشته..به کجادیگه شکایت کنیم.همه هم دستن.اقایان مسول چرادرست بازرسی نمیکنی..

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام :میتوانیدازدادگاه الزام به تحویل ماشین به طرفیت شرکت سایپا دادخواست طرح نمایید.

 174. امین رضایی می گوید

  سلام من الان ۱۸سال هیچ ماشینی نداشتم من مراد ۹۹
  ۳۹۸۰۰۰۰۰واریز کردم اون موقع همین ساینا همون پراید حساب میشه بود ۷۶۰۰۰۰۰۰میلیون ولی الان نزدیک به ۱۴۰۰۰۰۰۰۰میلیون رسیده به نظرتون یه گارگر باید از کجا بیاره پول زحمت کشیده رو از جیره ی بچه هاش بده به اونا ما که نداریم تحویل بگیریم توروخدا التماس میکنیم فقط راهنمایی کنیید
  چیکار کنیم؟؟؟؟؟

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام:به طرفیت شرکت سایپا شکایت نمایید.

 175. سجاد می گوید

  سلام به چه صورت میتوانیم از شرکت سایپا شکایت کنیم

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام :می توانید باتقدیم دادخواست به دادگاه شکایت نمایید.

 176. اسما الله وردی می گوید

  سلام وقت بخیر.من اردیبهشت ۹۹ خودرو کوئیک معمولی ثبت نام کردم تحویل فروردین.اواخر فروردین پیامک تکمیل وجه برای من اومد و من تکمیل وجه کردم گفتن بعد از یک ماه به دستت می رسه.الان یک ماه و نیم شده خبری از خودرو نیست. به نمایندگی رفتم گفتن هنوز فاکتور نشده به کارشناسان سایپا زنگ زدم اصلن طرز صحبت کردنشون مشخص نبود اون چیزیم ک از حرفاشون فهمیدم گفتن از حالا تا یک ماه دیگه صبر کن تا فاکتور بشه.الان تکلیف ما چیه چرا شرکت سایپا اینجوریه…ای کاش مسئولین رسیدگی میکردن.

  1. بهزاد زینالی می گوید

   سلام:می توانید علیه شرکت سایپا شکایت کنید وا لزام به تحویل مبیع را بخواهید.

زمان پاسخ به دیدگاه شما از طرف وکلای سایت وکیل تاپ ۴۸ ساعت می باشد. درصورت نیاز به مشاوره فوری حقوقی میتوانید از این لینک نسبت به پرسش سوال خود اقدام کنید.سوالات خود را از ما بپرسید

وکلای پایه یک ما اماده پاسخ به سوالات شما هستند

18 − نه =