وکیل آنلاین واتساپ در سریع ترین زمان ممکن

رسیدگی به مسائل حقوقی و کیفری امروزه به یکی از مهمترین مشکلات در بین افراد تبدیل شده است. بنابراین تنها روشی که برای حل این مشکلات وجود دارد، مراجعه به یک وکیل خبره می باشد. در گذشته مراجعه به یک وکیل متخصص کار سختی بود ولی امروزه به راحتی می توان به عالی ترین وکیل آنلاین واتساپ مراجعه کرد و به مشاوره پرداخت.

مشاوره آنلاین با وکیل واتساپ

گرفتن مشاوره از وکیل آنلاین واتساپ

رسیدگی به مسائل و مشکلات حقوقی یکی از مهمترین مواردی است که نیازمند مراجعه به یک وکیل متخصص می باشد. بنابراین امروزه بستر مناسبی که برای افراد فراهم شده است، مراجعه به وکیل آنلاین واتساپ می باشد. به این صورت افراد به وسیله این وکیل می توانند به راحتی به جواب درستی نسبت به همه پرسش های متعدد در زمینه مختلف دست پیدا کنند. به این صورت افراد با صرف کمترین وقت می توانند با وکیل متخصص در این حوزه مشورت کنند و به حل و فصل مشکلات خود بپردازند. مدتی است که به لطف شبکه های اجتماعی که در بین مردم رواج پیدا کرده است، کاربران می توانند بیشتر از قبل به برطرف کردن نیازها و حل مشکلات حقوقی خود بپردازند.

به دلیل پیچیده بودن مسائل حقوقی و متفاوت بودن قوانین مربوط به آن، افراد نمی توانند آگاهی کاملی نسبت به آن ها داشته باشند. بنابراین به صورت غیر حضوری و آنلاین تنها از طریق واتساپ، در سریع ترین و آسان ترین راه می توان به جواب مورد نظر دست پیدا کرد. همچنین بهتر است بدانید که این راه یک روش کم هزینه است که هر فردی به راحتی می تواند به وکیل مورد نظر خود از این روش مراجعه کند و به حل مسائل پیچیده بپردازد. در واقع افراد می توانند بدون نیاز به حضور پیدا کردن در دفاتر وکالت، و بدون صرف هزینه های رفت و آمد به صورت غیر حضوری با وکیل خود در ارتباط باشند.

وکلای آنلاین از دسته وکلای پایه یک دادگستری می باشند که از اطلاعات به روز و قوانین مهم حقوقی و رویه های دادگاه آگاهی کاملی دارند و به روی همه آن ها مسلط هستند. بنابراین با خیال اسوده می توانید از راهنمایی های آن ها در زمینه های مختلف حقوقی استفاده کنید و به آن ها اعتماد کامل داشته باشید. از مهمترین نکات مراجعه به وکیل آنلاین واتساپ می توان به این اشاره کرد که علاوه بر مشاوره آنلاین می توانید به آدرس حضوری دفاتر وکلا نیز مراجعه کنید و مدارک را برای بررسی دقیق تر و مطالعه توسط وکیل ارائه دهید. به این صورت می توانید وکالت آن ها را برای رسیدگی و پیگیری پرونده های خود در مراجع قضایی قبول کنید.

گروه وکلای وکیل تاپ متشکل از صد ها وکیل متخصص کاربلد حرفه ای برای رفع رجوع مسائل و مشکلات حقوقی چه از طریق ارائه مشاوره و چه از طریق وکالت صفر تا صد دعاوی تشکیل شده است و یکی از خدمات سهل الوصول این سامانه ارائه خدمات مشاوره از طریق واتساپ در کوتاه ترین زمان ممکن و از طریق شماره ۰۹۱۰۹۱۱۰۸۶ و ۰۹۱۰۹۱۱۰۸۷ می باشد.

مشاوره حقوقی فوری

مشاوره تخصصی تلفنی و متنی آنلاین با وکلای سراسر کشور

مزایای مشاوره با وکلای آنلاین از طریق واتساپ

همانطور که می دانید، کار و مشغله زیاد امروزه یکی از مهمترین مسائلی است که همه افراد درگیر آن هستند. بنابراین زمانی که مسائل حقوقی پیش می آیند، به نوعی زندگی برای این افراد پیچیده تر خواهد شد. پس تنها کاری که برای حل این مسائل باید انجام داد، همانطور که ذکر شد، مراجعه به وکیل آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی می باشد. در ادامه بهتر است که با مزایای مشاوره با وکلای آنلاین واتساپ آشنا شوید. این مزایا به شرح زیر است:

 • صرفه جویی چشم گیر در وقت و زمان و انرژی
 • کاهش چشم گیر هزینه های رفت و آمد و عدم تحمل ترافیک شهری
 • برخورداری از راهنمایی های دقیق و توضیحات کامل از سمت وکیل خبره و متخصص
 • امکان پرسیدن هر گونه سوالات حقوقی و کیفری در رابطه با پرونده مورد نظر
 • مشاوره راحت با وکیل در هر زمان و مکان و در هر کجای ایران

مشاوره حقوقی واتساپی

ویژگی های بهترین وکیل غیر حضوری واتساپ

برخی از افراد تصور می کنند که وکلای آنلاین وظیفه خود را به خوبی انجام نمی دهند. در صورتی که اینطور نیست و بهترین وکیل آنلاین واتساپ کسی است که بتواند از ویژگی های ی وکیل خبره و متخصص بهره مند باشد. بنابراین بهتر است با ویژگی های مهم این وکیل آشنا شوید. این ویژگی ها به شرح زیر است:

 • وکیل باید بتواند حجم زیادی از اطلاعات را به راحتی تحلیل کند.
 • وکیل باید با موکل خود حس همدلی و هم دردی داشته باشد.
 • وکیل باید بتواند موکل را از خود راضی نگه دارد.
 • رازداری و عدم فاش کردن اسرار از مهم ترین ویژگی های وکیل است.
 • آشنایی کامل وکیل از تمامی مسائل و قوانین مالی، حقوقی، روانشناسی و فلسفی
 • قابلیت توضیح دادن تمامی مسائل پیچیده قانونی برای موکل
 • وکیل باید بتواند به راحتی فشار پرونده های گوناگون را تحمل کند.
 • توانایی ایجاد کردن حس آرامش و اعتماد به نفس در موکلین
 • برخورداری وکیل از صبر و حوصله زیاد در پاسخ دادن به تمامی سوالات موکل

با توجه به ویژگی های ذکر شده در بالا، بهتر است بدانید که از طریق واتساپ می توانید با انواع وکلای پایه یک دادگستری، وکیل طلاق، وکیل خانواده و … در ارتباط باشید.

وکلای سامانه وکیل تاپ موظفند چه مشاوره هایی که از طریق سامانه به آنها ارجاع می شود چه مشاوره های چتی و از طریق واتساپ، صرفا در حیطه تخصص خود به ارائه خدمات وکالتی و مشاوره بپردازنند و در حوزه ای فعالیت کنند که در آن خصوص قبول پرونده کرده اند و رای موفقیت آمیز هم گرفته اند و این تخصص گرایی در عمل موجب شده که در کوتاه ترین زمان به بهترین راهکار ممکن برسند.

چرا افراد زیادی به دریافت مشاوره وکیل از طریق واتساپ تمایل دارند؟

همانطور که بارها راجع به این موضوع صحبت شد، امروزه مشغله و درگیری افراد در جامعه بسیار زیاد شده است و به همین دلیل افراد نمی توانند از پس هزینه های سنگین وکلای حضوری برآیند. بنابراین بیشتر افراد تمایل دارند تا به صورت غیر حضوری با بهترین وکیل غیر حضوری در واتساپ مشورت کنند. چرا که آن ها بدون صرف زمان و هزینه اضافی می توانند به تمام پاسخ های خود در رابطه با مسائل حقوقی که درگیر آن هستند دست پیدا کنند.

امروزه افزایش روز افزون استفاده از شبکه های اجتماعی، انجام بسیاری از کارها را برای افراد راحت تر کرده است. بنابراین از طریق فضای مجازی به راحتی می توان با وکیل متخصص در حوزه حقوقی و کیفری مشورت نمود و از تجربه و تخصص وکیل استفاده کرد. البته در صورت تمایل افراد می توانند به صورت حضوری نیز با این وکلا در ارتباط باشند. در هر صورت می توان به نتیجه مطلوبی در مشاوره آنلاین دست پیدا کرد.

کلام آخر

مراجعه به مراجع قضایی برای حل و فصل کردن انواع مسائل و مشکلات در بین افراد امروزه بسیار زیاد شده است. بنابراین این امر نیازمند رسیدگی های یک وکیل خبره می باشد. پس به راحتی می توانید از طریق واتساپ با وکیل متخصص پایه یک دادگستری در ارتباط باشید.

3.5/5 - (2 امتیاز)
3 نظرات
 1. محمدرضا می گوید

  با عرض سلام خدمت شم
  بنده سال ۹۵ یک واحد مسکونی به صورت پیش خرید از سازنده خریداری نمودم که پس از حدود یک سال بین مالک پروژه و سازنده اختلافات مالی ایجاد شد و کار ما به دادگاه کشید و پس از گذشت حدود سه سال رای دادگاه به نفع ما داده شد و ما واحد مسکونی خود را با حکم دادگاه تحویل گرفتیم سازنده به دلیل مشکلات مالی دچار ورشکستگی شد و به زندان افتاد و هم اکنون در زندان به سر می برد مسئله ما اکنون مربوط به کنتور برق است از آنجایی که امتیاز کنتور در اختیار مالک پروژه است و ما آپارتمان را از سازنده خریداری کردیم اکنون مالک پروژه از دادن کنتور برق به ما امتناع می کند مجتمع ۲۵ واحد دارد که ۵ واحد آن به صورت غیر مجاز ساخته شده و به دلیل تخلف مشمول جریمه های تراکم اضافی شده است واحد مربوط به ما جزء واحد های پروانه دار مجاز است
  روی پروژه بیست کنتور مطابق با پروانه اخذ شده است که ۱۷ تای آن نصب شده و سه عدد کنتور نیز اکنون خارج از سهم مالک و مربوط به واحدهای سازنده است با توجه به توضیحاتی که دادم من برای وصل کردن انشعاب خود چه راه حلی دارم؟ مالک قبلی پروژه به هیچ عنوان حاضر به همکاری نیست
  با تشکر از مساعدت و راهنمایی شما

  1. زینالی می گوید

   سلام: باید خودتان اقدام نمایید و هزینه را از مالک مطالبه نمایید

 2. حسین دیناروند می گوید

  سلام.من الان ۸سال ازدواج کردم وبایک خانمی که قبلاطلاق گرفته بود.یک دخترهم داردازدواج کردیم دخترش هم آوردپیش من بعدیکسال صاحب دخترشدیم بعد۲سال ازازدواج خانمم گرفتم بایکی حرف میزنه هرطورشده گذاشتم دست بکش بخاطروابستگی به دخترم نتونستم طلاقش بدم الان تو۸سال شاید۱۰بارگرفتم ازاین میزارم دست بکشه بعدیکی دیگه میادالان میخوام طوری پرینت بگیرم که فعلاخودش نفهم تامدرکی ازش به خانوادش نشون بدم چون هی انکارمیکن میگه من کاری نکردم.خسته شدم لطفاراهنمایی کنید

زمان پاسخ به دیدگاه شما از طرف وکلای سایت وکیل تاپ ۴۸ ساعت می باشد. درصورت نیاز به مشاوره فوری حقوقی میتوانید از این لینک نسبت به پرسش سوال خود اقدام کنید.سوالات خود را از ما بپرسید

وکلای پایه یک ما اماده پاسخ به سوالات شما هستند

یازده − پنج =