کاهش طلاق در سالی که گذشت در آذربایجان غربی

رییس کل دادگستری استان جناب آقای علی اکبر گروسی در یکصد و دهمین جلسه شورای قضایی استان آذربایجان غربی از کاهش میزان طلاق به مقدار ۲۳ درصد در این استان خبر داد. وی افزود: این خبر، خبر بسیار  خوشحال کننده ای می باشد زیرا اثرات و تبعات منفی طلاق علاوه بر زن وشوهر فرزندان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

مشاوره حقوقی فوری

مشاوره تخصصی تلفنی و متنی آنلاین با وکلای سراسر کشور

بیانات رییس کل دادگستری در خصوص کاهش آمار طلاق در استان آذربایجان غربی

رییس کل دادگستری استان آذربایجان غربی افزود: برای اینکه ما جامعه‌ای سالم داشته باشیم نیازمند این هستیم که فرزندان ما در خانواده‌ای سالم و پر مهر و به دور از تشویش و اضطراب پرورش یابند تا استعداد‌های آن‌ها شکوفا شود.
این مقام قضایی با تاکید بر اینکه کشمکش‌ها و درگیری‌های زوجین که در برخی مواقع به طلاق ختم می‌شود تاثیر روانی منفی بر فرزندان داشته و عواقب ناخوشایندی دارد، گفت: یکی از اثرات مهم طلاق احتمال تبدیل این کودکان به بزهکاران آینده است. توجه به این نکته، اهمیت تلاش برای از هم نگسستن بنیان‌های خانواده را دو چندان می‌کند.
رییس کل دادگستری استان آذربایجان غربی تاکید کرد: علت عمده طلاق‌های صورت گرفته عدم مهارت‌های زوجین در ارتباط با یکدیگر و زندگی زناشویی است. یکی از راه‌های پیشگیری از طلاق، آموزش مداوم مهارت‌های زندگی برای فرزندان می‌باشد و مسئولین آموزش و پرورش که بار اصلی تربیت فرزندان را به دوش می‌کشند می‌بایست این نکته مهم را مدنظر قرار دهند
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
زمان پاسخ به دیدگاه شما از طرف وکلای سایت وکیل تاپ ۴۸ ساعت می باشد. درصورت نیاز به مشاوره فوری حقوقی میتوانید از این لینک نسبت به پرسش سوال خود اقدام کنید.سوالات خود را از ما بپرسید

وکلای پایه یک ما اماده پاسخ به سوالات شما هستند