چگونه کارشناس می تواند درخواست اعلام مهلت نماید؟

سایر امور حقوقی توسط زهرا...
۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۰۵:۵۹
۶
پاسخ
۱۹۰

اعلام نظر از سوی کارشناس مطابق قانون حداکثر تا یکماه میباشد ولیکن کارشناس میتواند درخواست مهلت نماید .



کیاوش حسن پور
- املاک و سرقفلی
۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۱:۲۳

تهران

۰

کارشناس اگردرمدت مشخص شده به دلایلی نتوانست کارشناسی را به اتمام برساند می تواند درخواست مهلت بکنه

شهریار پورحکیمی
- خانواده و ارث
۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۳:۵۵

تهران

۵

کارشناس باید در مدت مقرر نظر خود را کتبا تقدیم دارد ، مگر اینکه موضوع از اموری باشد که اظهارنظر در آن مدت میسر نباشد . در این صورت به تقاضای کارشناس ، دادگاه مهلت مناسب دیگری تعیین و به کارشناس و طرفین اعلام می کند .

غلامرضا قربانی
- خانواده و ارث
۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۱:۵۷

تهران

۳

با سلام
بله مانعی ندارد وکارشناس میتواند درخواست استمهال نماید

الهه رضاسلطانی
- خانواده و ارث
۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۸:۳۰

تهران

۰

کارشناس میتواند از دادگاه یا شورایی که ایشان را تعیین کرده ،تقاضای مهلت نماید و مانعی ندارد.

امین بویک
- املاک و سرقفلی
۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۲

تهران

۰

درصورتی که نیاز به زمان بیشتری داشته باشد میتواند تقاضای تمدید مهلت کند

فرشته نوری
- املاک و سرقفلی
۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۰

تهران

۰

با سلام ،مطابق ماده ۲۶۲ آیین دادرسی مدنی اگر موضوع کارشناسی از اموری باشد که اظهار نظر در آن مدت تعیین شده میسر نباشدبه تقاضای کارشناس دادگاه مهلت مناسب دیگری تعیین و به کارشناس و طرفین دعوا اعلام می کند‌.

خانه
وکلاء
پرسش و پاسخ

متوجه شدم
5