سفته با امضا واثرانگشت معتبر است ؟

چک وسفته واسناد تجاری توسط Fateme
۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۲۱
۴
پاسخ
۱۰۳

سلام خسته نباشین اگه یکی یک جایی به غیر از محضر از یکی سفته الکی بگیره اما با امضا و اثرانگشت میتونه کاری بکنه لطفن جواب بدین



رضاجمشیدی
وکیل پایه یک دادگستری - املاک و سرقفلی
۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۰۴:۳۳

تهران

۴

باسلام ،صادرکننده سفته مسوول پرداخت وجه آن هست وملزم به پرداخت وجه سفته می باشد

مهری امینی
وکیل پایه یک دادگستری - املاک و سرقفلی
۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۲۳:۰۰

اصفهان

۵

باسلام
درصورت امضا صادرکننده مسوول پرداخت وجه سفته خواهد بود

رضا فروزان مهر
وکیل پایه یک دادگستری - خانواده و ارث
۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۲۲:۳۲

اصفهان

۰

سلام.صادر کننده مسوول پرداخت وجه سفته میباشد.مضافا بر اینکه امضا کننده طبق ماده ۱۳۰۱ قانون مدنی مسوول امضای خود میباشد

پوریا مجیدیانی
وکیل پایه یک دادگستری - خانواده و ارث
۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۰:۳۵

تهران

۳

صادر کننده سفته مسئول تادیه وجه آن است ( در صدور اسناد تجاری اقدام الکی معنا ندارد)

خانه
وکلاء
پرسش و پاسخ

متوجه شدم
5