در صورت قبولی ترکه از سوی تا چه زمانی باید خسارت پرداخت کنیم تا زمان فوت یا اجرای حکم؟

خانواده و ارث توسط محمد...
۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۹:۴۴
۱
پاسخ
۱۵۳

با سلام ببخشید من نسبت به یک دادنامه که مربوط به مطالبه وجه چک و خسارت تاخیر تادیه تا اجرای حکم است محکوم شدم و دادنامه قطعی شده است صادرکننده چک پدرم است تو رای ننوشته چک در تاریخی عدم گواهی گرفته شده یا برگشت خورده و پدرم در چه تاریخی فوت شده ولی بعد از فوت پدرم اقدام به گواهی عدم پرداخت از بانک کرده من تقاضای رفع ابهام و اجمال و اصلاح دادنامه بنا به ماده ۲۷ اجرای احکام مدنی به بعد از ۶ سال که از صدور رای قطعی گذشته بود چون از روند اصلاح ان اطلاع نداشتم به شعبه بدوی دادم قاضی قبول کرده پرونده رو بفرسته تجدیدنظر ایا امیدی به اصلاح دادنامه به دلیل اینکه پدرم فوت شده و خسارت تاخیر تادیه تا زمان فوت او می باشد؟در ضمن قاضی در جلسه دادگاه حضور نداشت و خواهان در دادخواست قید نکرده خسارت تاخیر تادیه‌ را تا اجرای حکم میخواد و حتی در جلسه دادگاه شرکت نکرده بود.ببخشید در صورت قبولی ترکه از سوی ما تا چه زمانی باید خسارت پرداخت کنیم تا زمان فوت یا اجرای حکم؟



محمد صفری
- خانواده و ارث
۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۱:۲۸

سمنان

۰

سلام و عرض ادب
پرونده نیاز به بررسی و مطالعه دارد . نتیجه ی تجدید نظر مشخص نیست . اما اگر قرار به پرداخت تأخیر تأدیه باشد ، تا زمان اجرای حکم خواهد بود .

خانه
وکلاء
پرسش و پاسخ

متوجه شدم
5