براساس شهود می توانم بابت افترا شکایت کنم؟

کیفری توسط ...
۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۰
۲
پاسخ
۱۲۳

سلام خسته نباشید من یه استشهادیه با چهار امضا ومهر هیت مدیره مجتمع دارم که شهادت میدن یه نفر به من تهمت دزدی زده ونتونسته اونو ثابت کنه من شکایتمو کردم استشهاد نامه هم ضمیمه شده میتونم کاری از پیش ببرم یا بیخیالش بشم



لیلااردستانی رستمی
- املاک و سرقفلی
۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۸

تهران

۰

بله با توجه به دلایل موجود میتوانید تحت عنوان افترا شکایت کنید و با ادله موجود انرا اثبات کنید

فرشته نوری
- املاک و سرقفلی
۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۱:۵۸

تهران

۰

با سلام،بله طبق ماده ۶۹۷ قانون‌مجازات اسلامی
می توانید تحت عنوان افترا از ایشان شکایت و در خواست مجازات و اعاده حیثیت نمایید.البته سوء‌نیت ایشان باید احراز گردد.

خانه
وکلاء
پرسش و پاسخ

متوجه شدم
5