آیا می توان خلاف سند رسمی مبنی بر پرداخت قیمت معامله ادعایی مطرح کرد؟

املاک و سرقفلی توسط مرتضی...
۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۳
۲
پاسخ
۱۴

سلام؛ اینجانب با شخصی معامله کردم بابت ثمن معامله رسید پرداختی گرفتم و امضا واثر انگشت و در دفترخانه اسناد رسمی گواهی امضا کرد یعنی طبق ماده ۳۷۵قانون اسناد رسمی مسلم الصدور می باشد یعنی ذیل اسنادعادی را تصدیق امضا نموده وکارشناس تائید کرد کرده، ایا میتواند ادعای دیگری داشته باشد بیشتر توضیح دهید
از زحمات بی نظیر سما ممنونم تشکر



توحید زینالی
وکیل پایه یک دادگستری - املاک و سرقفلی
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۲۰:۰۸

تهران

۰

سلام ديگه نمي تونه ادعاي داشته باشه

مرتضی قیصری نجف ابادی
وکیل پایه یک دادگستری - خانواده و ارث
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۵:۱۹

تهران

۰

سلام

خانه
وکلاء
پرسش و پاسخ

متوجه شدم
5