آیا از وکیل کار آموز هم می توان مثل پایه یک استفاده نمود؟

قراردادها و داوری توسط ...
۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۰۶:۱۶
۳
پاسخ
۶۴

سلام، آیا از وکیل که کارآموز وکالت است هم می‌توان استفاده کرد؟ و همونقدر اختیارات مانند وکیل پایه یک را داراست؟



فهیمه حیدرپور
- خانواده و ارث
۱۴۰۱/۰۵/۱۷ - ۱۷:۲۹

تهران

۰

با سلام و احترام- بله کاراموزان وکالت در بسیاری از پرونده ها میتوانند ورود کنند. مانعی وجود نداشته و اگر ممنوعیتی باشد، خودشان از قبول پرونده استنکاف خواهند کرد.

فرشته نوری
- املاک و سرقفلی
۱۴۰۱/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۵

تهران

۰

سقف قبول دعاوی مالی توسط کارآموز وکالت در دادگاه ها یا مرحله اجرا در جلسه هیئت مدیره کانون وکلای مرکز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۷ مستقلا یا همراه با وکیل سرپرست ۵میلیارد ریال تعیین گردیده در دعاوی کیفری که مرجع تجدید نظر دیوانعالی کشور است حق وکالت ندارند

سعید سالاری
- املاک و سرقفلی
۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۰:۲۱

کرمان

۰

1 - كارآموزان وكالت، حق قبول وكالت در خصوص دعاوی كه خواسته آنها بیش از پنج میلیون ریال باشد را ندارند.
۲. طبق تبصره 3 ماده 6 قانون كیفیت اخذ پروانه وكالت دادگستری، كارآموزان وكالت حق وكالت در دعاوی كه مرجع تجدیدنظر از، احكام آنها دیوانعالی كشور باشد، ندارند..

خانه
وکلاء
پرسش و پاسخ

متوجه شدم
5